Jesteś tutaj
Strona główna > Wydarzenie
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bieg Kowala w Jedliczu

30 września 2017

Stowarzyszenie Kuźnia w Jedliczu zaprasza zawodników wraz z całymi rodzinami na I BIEG KOWALA i Marsz NW. Impreza odbędzie się przy Starej Kuźni w Jedliczu 30.09.2017r. start o godz. 16:00. Bieg na dystansie 10km, marsz NW na 5km.

 

Zapisy do biegu na stronie: http://www.e-gepard.eu/pl/

Strona biegu:https://www.facebook.com/BiegKowala/

Koszt 20zł

Bieg zostanie rozegrany na dystansie dziesięciokilometrowym po pętli pięciokilometrowej. Trasa jest w całości poprowadzona drogą asfaltową, nie ma ostrych nawrotów, skręcamy cały czas w lewo. Nie ma też dużego przewyższenia jednym słowem trasa bardzo szybka w sam raz na bicie rekordów ;). Marsz zostanie poprowadzony tą samą 5km pętlą.

Limit uczestników biegu został ustalony na 100 os. marszu na 50 os. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg i marsz otrzymają pamiątkowy medal. Każdy z uczestników zawodów otrzymał również pamiątkowy kubek z logo biegu.

Na mecie na zawodników będzie czekał posiłek regeneracyjny. Organizator przewiduje również biesiadę integracyjną na, której pierwsza beczka piwa rzemieślniczego z Wojkówki dla zawodników rozlana będzie za darmo. Zawodom towarzyszyć będą występy artystyczne i szereg atrakcji.

 

Udostępnij na

Szczegóły

Data:
30 września 2017
Do góry