Jesteś tutaj
Strona główna > inne

Grzegorz Braun w Starej Kuźni

26 października br. w Starej Kuźni w Jedliczu gościliśmy posła RP Grzegorza Brauna oraz jego zwolenników, znajomych i przyjaciół. W oczekiwaniu na posła, od wczesnego ranka pod opieką tutejszego przewodnika, kilka godzin wypełniło grzybobranie w pobliskich lasach zwieńczone sukcesem. Następnie wspólne zwiedzanie  Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, które mieści się w miejscu najstarszej na świecie kopalni ropy naftowej, przyniosło rozszerzenie nieznanych wiadomości o prekursorskich działaniach na terenie całego Podkarpacia w XIX w. trzech wielkich Polaków z Ignacym Łukasiewiczem na czele. Lekcję prawdziwego patriotyzmu otrzymaliśmy w Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu zakończone wspólnym odśpiewaniem Roty napisanej przez poetkę. Uskrzydleni i uzbrojeni w wiedzę źródłową, konfederaci przybyli do Starej Kuźni i wśród starych sprzętów, wystawieni na ostatnie promienie słonecznego lata, wszyscy oddali się wspólnym dyskusjom w oczekiwaniu na posła RP Grzegorza Brauna.

Posła przyjęliśmy chlebem i solą przy akompaniamencie kapeli ludowej Jodłowianie z Jodłowej. Pan Grzegorz przywitawszy wszystkich uraczył nas piękną przemową, po której padł armatni wystrzał na wiwat. W atmosferze przyjaznej i koleżeńskiej aż do późnej nocy trwały niekończące się Polaków rozmowy.

 

Udostępnij na

154 komentarzy do “Grzegorz Braun w Starej Kuźni

 1. Wczoraj patrząc na sesję widziałem jak znowu JU oszukała radnych co do kupna starej targowicy. Uchwałę dała do przegłosowania, która daje jej prawo kupna bez ceny, co za podstęp. Szkoda że tylko kilku radnych się połapało a pozostali zagłosowali za. Jak zwykle wielka trójca była za, czyli Uram, Kopeć i Krajewski. Jak dojdzie do kupna znowu będzie zwoływać mieszkańców by robili zadymę, jak radni nie będą chcieli wyrazić zgodę na kredyt potrzebny na zakup placu. Podobno jest działka podobna w tej samej okolicy i pewnie za mniejsza kasę. Oczywiście pewnie nikt o tym w gminie nie wie bo po co, jak jest na tapecie stara targowica.

  1. 10 tys za ar to duża przesada. W Jedliczu max kwoty to około 5 tys. Ta działka podzielona linia energetyczna ca ja dyskwalifikuje.
   Gratulacje dla negocjatorki.

  1. Parafia potrzebuje kasy a gmina kupuje chociaż nie wie po co ? Może znów tam upichci jakąś instytucje która bedzie bez parkingu. Żłobek najlepszym przykładem, a DPS potwierdzeniem

 2. To wygórowane kwota a burmistrz jaki ma plan co do tej działki? z wypowiedzi wynika że nie ma więc może ktos inny zainteresowany będzie kupnem😶

 3. Czy Pan Poseł Grzegorz Braun jest świadomy przyjaznych relacji i współpracy środowiska z byłym TW i jego otoczeniem? Czy w jego ocenie nie dyskredytuje to przywódców Starej Kuźni. Myślę, że warto wyłożyć Panu posłowi, dokąd przyjechał. Niech się tym zajmie.

 4. Nie ma w wolnej Polsce miejsca w życiu publicznym dla tajnych PŁATNYCH donosicieli UB SB to „śmierć” cywilna
  Swoją drogą G. Braun poruszał temu esebeckich konfidentów

 5. Lolu lolu jak ty wydajesz publiczne pieniądze? tak nie można czy o tym nie wiedziałaś? że każdą złotówkę trzeba było pod lupę i wydawać z głową odejdź będzie to z korzyścią dla całej gmimy

 6. W tej gminie potrzebny ktoś kto potrafi zarządzać wydawać kasę rozsądnie i nie skłócać ludzi a raczej jednoczyć

 7. Lola nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu gminą. Dobiera ludzi niekompetentnych . Trzeba z tym w końcu skończyć. REFERENDUM !!!!!

 8. Czy Pani wie że dalej przedszkole w Potoku zajmuje dalekie miejsce w Konkursie na Przedszkole Roku ? Czy Pani nie wstyd z tego powodu ?

 9. Rzecz się ma w Porębach.
  W ostatnich tygodniach w tej miejscowości wykonano coś koło 200 metrów asfaltu. Sprawa na pewno będzie nagłośniona na oficjalnej stronie gminy z odpowiednim naciskiem na długość . Tenże wspomniany odcinek asfaltu to zapewne jak usłyszymy to zasługa oddanego władzy sołtysa Poręb.
  Ale w czym rzecz; pomijając już fakt, że połowa tego odcinka przebiegająca przez łąkę nie ma uzasadnienia, to szerokość jezdni już warta uwagi. Na oko to około 2,8 m czyli niemalże tyle ile szerokości ma samochód. Jadąc tamtędy od razu ma się lęk czy aby nikt nie pojedzie z przeciwnej strony bo nie było by gdzie się rozminąć. Nikt nie przemyślał tej sytuacji. Marzyło by mi się żeby w takiej konkretnej sytuacji znalazła się pani burmistrz która zdecydowała o tej drodze. Ale chciałbym też żeby na tą drogę wybrali się wszyscy radni ( najlepiej samochodami ) z przewodniczącym komisji Komunalnej na czele.
  Ludzie , jak coś planujecie to się wcześniej zastanówcie.

 10. To co przez łąkę chcielibyście autostradę mieć.? Natężenie ruchu z góry w dół 4 auta na dzień. Chcesz mieć autostradę pod oknami przenieś się z Porąb do miasta. To i przy okazji i myślenie ci się wypośrodkuje. O czym ty marzysz. Jak w błocie żeście jeździli to jakoś się autami rozmijały teraz trzeba wam zatoczki że 3 na tym odcinku zrobić bo się rozminąć nie możecie.

 11. Tyle kasy wydano a droga może byc tylko jednokierunkowa jak można było tak wąską drogę pozostawić to zrobione na odp…

 12. Takie drogi to buduje jedynie ta władza. Świat idzie z postępem a my się cofamy.
  Jak można było taką wąską drogę zrobić w tych porębach. Chyba że założono że dalej tam jeżdżą tylko furmankami.

 13. Jedlicze – Gmina na odpierdol wita! Takie hasło powinno witać wjeżdżających, Jedlicze – Gmina na odpierdol żegna! a takie żegnać zszokowanych wyjeżdżających. To w związku z drogą w Porębach i każdą cenną inwestycją, której zasadność i jakość rozumie tylko JU.
  Osobiście czekam na nagranie z sesji i dyskusję na temat działki parafialnej. Dochodzą słuchy, iż pada argument, że Dom Kultury na tym „obrzynku” ma wizję budować:)) A najbliższy parking razem z placem widokowym we Wrocławiu. Nie głupia osoba powiedziała, że za chwilę Pałac Stawiarskich opustoszeje to chyba lepszego DK nie wyobrażam sobie. Ja pytam po co, z jakim przeznaczeniem ma być ta działka? Nie przekonuje mnie argument Zuzi, z którejś sesji, że to inwestycja:)) Gwarantuję, że za tyle co zostanie ewentualnie kupiona w zyciu się jej nie sprzeda. Jeżeli natomiast JU planuje wesprzeć tym sposobem bezsensowną budowę kościoła w Porębach, to niech ma na baczeniu, że rozkręci się afera na całą Polskę.

  1. Cha cha cha. Dom Kultury na tkim kawałeczku ? Che che che to ta działka nawet na parking za mała. Chyba że ktoś mysli że wszystko takie małe w tym otoczeniu.

 14. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć protokół z ostatniej rekontroli RIO w naszym urzędzie ? Czy będzie upubliczniony ?

 15. A dlaczego Jolka ma być negocjatorem z księdzem? Czemu nie radni np. Lipka, Dziura, chłopy co coś wiedzą o budowaniu?

 16. Ludzie rezygnują z fotowoltaiki….I nie dlatego, że JU twierdzi, że ludziom się plany zmieniają, tylko dlatego, że próbuje się ludziom wcisnąć badziewie.

 17. I na koniec. Sesja była zwołana tylko i wyłącznie dlatego, że 30 paźdź. był ostateczny termin, żeby Jolka przedłożyła info o oświadczeniach majątkowych. Reszta to tematy zastępcze. Znowu na odpierdol i w ostatnim momencie.

  1. Dlaczego program fotowoltaiki jeszcze nie ruszył ? Nie wiecie ? To ja wam powiem. Nasza gmina jest w czarnej ….. We wszystkich ościennych gminach mieszkańcy już od dwóch lat korzystają z fotowoltaiki. To dlatego tak jest że w ug pracuja jak mówi sami specjaliści i eksperci ? Nie dajcie się nabrać na te gadki. Znając poczynania JU śmię twierdzić że w tym roku nie zostanie zainstalowana ani jedna instalacja na budynkach prywatnych.

 18. abstrahując od tematu w Polsce czy drewniane skrzynki z warzywami moga być ustawione w ciągu na drodze co ze spalinami co na to sanepid i inspekcja handlowa?zdrowie naszych pociech

 19. Dom kultury w Jedliczu na tym skrawku😂? No tak ,a parking gdzie??? Aaaa pod kościołem jest!. Skąd te pomysły. Jak tak chcą budować to niech szkołę w Dobieszynie rozbudują.Dzieci chodzą do szkoły na 2 zmiany i o 16ej kończą. Miała być rozbudowa ale jest cisza.

  1. dobieszynianeczko, to wszystko to pozorne działania. Już w styczniu miała prawie milion złotych na inwestycje oświatowa w Dobieszynie. Przez cały rok nic nie robiła. Pieniadze nie wykorzystane. Dopiero teraz ogłoszony przetarg na sale gimnastyczną ale oczywiście realizacji w tym roku to już nie bedzie. ROK STRACONY.
   W podobny sposób markuje remont domu ludowego w Męcince. Corocznie jest około 200 tys w budżecie a roboty faktycznie nie widać. To jest tylko mydlenie oczu .
   Faktyczne roboty widać tylko w Jaszczwi, le pamiętajmy że ona jest burmistrzem całej gminy a nie sołtysem Jaszczwi.

   1. Musze tu powiedzieć że Ona robi to co sama uważa za słuszne a nie licząc się z opinią sołtysów czy radnych, tak też jest w Jaszczwi. Mnie interesuje czemu nie zrobiła remontu drogi, skrótu w kierunku kościoła. Ja do Rzeszowa często jadę i tam jest świetny skrót do Bajd i na Rzeszowską, ale z tego co wiem Ona jest w konflikcie z radnym. Pewnie chce pokazać kto jest wadzą i tego odcinka drogi nie zrobiła. Czekam może zrobi znowu coś co będzie jej pomnikiem dla potomnych. W Jaszczwi chyba liczy na długą pamięć ale w kierunku dobrym czy złym? Już wielu poznało się na jej osobie, też i w Jaszczwi.

 20. Wszystko co piszecie to cała prawda. Problem jest w tym , że ta mała osoba ma jakąś swoją wydumaną wizję i ją realizuje. 15 radnych nie jest w stanie zahamować tego pędu a przecież mają nad nią władzę .
  JU nie idzie z postepem. Wydaje jej się że to co robi to jest jedynie słuszne. Problem dla gminy i to na wieki.
  Domy ludowe to przeżytek a ona dalej przy tym tkwi.
  Szkoda gminy bo jest piekna i bogata.

 21. Nie dba był 1.11 i nadal jest syff na rynku jakiego nie widziano od lat gałęzie na poboczach utrudniaja jazde drogowskazy poskręcanie zle informuja jak długo tak będzie?

 22. A ja się pytam pani sołtys z Długiego kiedy będzie rozpoczęta budowa kanalizacji w naszej miejscowości. Mówiła Pani że w tym roku kanalizacja będzie budowana. Kolejna sprawa to co z rozbudowa szkoły ? Jest gotowa dokumentacja z pozwoleniem na budowę.

 23. Budżetem ugm powinien zarządzać człowiek doświadczony i z wyobraźnią i nie kierować się nienawiścią a pracować na rzecz naszej małej Ojczyzny

 24. Kiedy zostanie zrobiony porządek koło DL w Długiem. Pełno śmieci, butelek itp. Za tamtego sołtysa to był błysk.

 25. Słyszałam , że p.dyrektor przedszkola dostała nagrodę. od burmistrza . Czy mogła bym gdzieś zapoznać się z uzasadnieniem przyznania tej nagrody. jakie to zasługi dla edukacji ma p.dyrektor ?

 26. W naszym urzędzie chyba coś złego się dzieje. Burmistrz siedzi w gabinecie do późnych godzin nocnych.
  Różne słuchy o tym chodzą.
  Raczej jest to nie normalna sytuacja. Burmistrz jak kazdy powinien odpoczywać odpowiednią ilość godzin. Zmęczony władca może popełniać błędy, może to się odbić na jego zdrowiu. Już słyszeliśmy o lekarzach pełniących non stop przez pare dni swoje dyżury. I czym się to skończyło ?

 27. Nawet żeby odpoczywala 24 h na dobę to nic nie poprawi sposobu zarzadzania jedyny ratunek to zamienić na inny model może będzie w stanie wyjść z tego bagna

 28. Nie wiem dlaczego tak bardzo późno świeci się w przedszkolu. Czyżby ktoś zapomniał zgasić światło ? A może podobnie jak w urzędzie dyrekcja pracuje.

 29. Czas najwyższy powiedzieć STOP takiej Pani która dzieli i oklamuje i wydaje publiczne pieniądze bez konsultacji i nieprzemyslane inwestycje

 30. Mam pytanie czy przy radzie miejskiej funkcjonuje jeszcze komisja oświaty i sportu. Jeżeli tak to mogła by się zająć działalnością GOSiR. Na tej hali nic sie nie dzieje. Tylko jakies oklepane turnieje. Gdyby nie MUKS to w Jedliczu pod wzgledem sportu mało by się działo.

 31. Wyważone komentarze mieszają się z tak durnymi, że aż oczy bolą od czytania. Trochę mi wstyd.
  Przeglądam właśnie stronkę komercyjnej inwestycji mieszkaniowej w Potoku. Mieszkania się sprzedają, Potok rozrośnie się trochę liczbowo, a kasa do budżetu gminy będzie wpływać większa. Może by tak zatem wyasfaltować jeden z drogowych łączników z DK28? Po oddaniu wszystkich mieszkań siłą rzeczy zrobi się tam dość spore osiedle. Temat uważam za istotny bo taki przyrost ludności gminy to coś nowego w naszych małomiasteczkowych realiach…

  1. Bardzo słuszny wniosek. Radni powinni o to zabiegać, ale znając dotychczasowe poczynania naszej miłościwie panującej to mam wrażenie, że nic z tego nie wyjdzie. W Jedliczu są opracowane ( jeszcze za poprzedniej władzy ) dwa potężne plany przestrzennego zagospodarowania. Środek miasta. Do dnia dzisiejszego nie potrafiła nawet pozyskać gruntów pod budowę drogi, a teren już prawie w 100 % zabudowany. Jolanta ma gdzieś takie sprawy.

 32. Na gminnej stronie takie o to ogłoszenie :Wolne miejsca na wymianę kotłów gazowych”. Ogłoszenie podpisane przez burmistrza gminy.
  Myśle, że burmistrz sama powinna sobie odpowiedzieć dlaczego mieszkańcy nie chcą podpisywać umów na kotły. Zobaczymy czy ten sam los spotka fotowoltaikę.

  1. Czy ta pani niczego nie rozumie ? Zaprasza do podpisywania umów, a żadnych informacji o tych kotłach nie podaje. Czy przeciętny mieszkaniec wywali kasę nie wiadomo na co ? Może burmistrz nie zastanawia się nad wydawaniem publicznych pieniędzy ale mieszkańcy liczą się z każda złotówką i muszą wiedzieć co kupują.

 33. Zastanawiam się dlaczego burmistrz tak mało informuje o tej fotowoltaice. Przecież mogła by napisać jakie to urządzenia, jakiej firmy, kto bedzie wykonywał itp. A tu cisza, zastanawiajaca cisza.

 34. Ten z kkmunalki niech się normalnie ubierze i pójdzie na miasto z pracownikami to załapie w czym problemb* nie ma kto rządzić poddobnir jak w GOK i GOSIR, Ale Podstawa to maLa czarna do domu. To będzie z korzyści dla niej i mieszkańców.

 35. Niech wróci skąd przyszła to będzie czysto kasa sprawiedliwie i z rozumem wydawana a ludzie będą się wzajemnie szanować

 36. Na gminnej stronie jest info pt:’ Teatrzykedukcyjno-profilaktyczny w Podniebylu”. dalej zamieszczone dosłownie 3 zdania „W szkole w Podniebylu 15 X odbył się teatrzyk edukacyjno – profilaktyczny, którego bohaterem był Borsuk Bazyli. Pełne humoru przedstawienie przybliżyło dzieciom tematykę zagrożeń i skutków nieodpowiedzialnego zachowania w ruchu drogowym oraz wobec osób nieznajomych. Wszystkie dzieci wykazały się aktywnością podczas takich zajęć.
  SP Piotrówka
  P.S
  Wielkie gratulacje dla autora tekstu. Naprawdę wysilił się ! Brawo !

 37. Kolejny nabór na stanowisko urzędnicze.
  Zastanawiam się czy Pani burmistrz wie ilu ma pracowników, czy radni orientują się w tych zmianach kadrowych. A może dobrze by było gdyby radni zorientowali się jak to jest w innych gminach.

 38. Dlaczego mamy płacić za zwolnienia i przyjęcia tylu pracowników urzędu a podatnik nie ma zadnej informacji z jakiego powodu pani podejmuje takie decyzje?

 39. Panie Prezesie Wojtynkiewicz ! Koło studni pełny kontener i fura śmieci wokół niego. Wczoraj wiał wiatr i pod domy rozwiewał.
  Czy Pan nie wie co z tym zrobić ? Zebrać i wywieźć w miejsce do tego przeznaczone.

  1. Napisz e’maila do Prezesa JPGKiM, każdy tutaj żale wylewa, jakby nie można było merytorycznie, bezpośrednio do UG, JPGKiM, GOK, GOSiR itd. Nie tak dawno zadzwoniłam do UG, że w lesie w zatoczce walają się śmieci, w godzinę było posprzątane. Swoją drogą gospodarz powinien widzieć co się dzieje, a nie rekcja dopiero po interwencji.

 40. Przecież ma zarabiste pobory i pozostali to my musimy wskazywać co jest do roboty?znak który wprowadza w błąd już 3 miesiące i nikt nie reaguje rynek ulice syf gdzie są odpowiedzialni?

 41. Tego nie przewidział nawet jasnowidz Jackowski. Sołtys z Moderówki zastępcą burmistrza ma być. Z policji się chłop zwolnił, 11 lat służby:)) Jaka był to była ta służba, ale pewniejsza niż ta fucha:)) KMP leży na brzuchach ze śmiechu. Ale nas tu w tej gminie to już tylko mogiła zbiorowa czeka, jak dzielnicowy zacznie rządzić. Grono specjalistów rośnie w tempie zatrważającym.

 42. Kandydat na medal w końcu może coś w tej gminie się zmieni na lepsze!A ktoś kto pisze negatywy oceniając przed rozpoczęciem pracy jest tylko zazdrosnym I zadufanym w sobie ludkiem!czas na zmiany lepsze zmiany!😊

  1. Ale co ten chłopina zrobi? Co on zrobi? Po pierwsze co zrobi przy Jolancie? Nic, bo tez nic ona mu nie da zrobić samodzielnie (patrz poprzednicy). Po drugie, nawet gdyby mu dała coś działać (a przypominam, że nie da), to co on z tego ormo za wiedzę wyniósł? Co z umiejętności nabytych przez 11 lat służby w formacji z gruntu fatalnej, nepotycznej, na funkcjach o wąskim zakresie obowiązków, może się mu przydać w pracy w samorządzie. No chyba tylko to, ze wychodząc z policji powinien być przyzwyczajony do mobbingu. Dzielnicowy jest dowodem na to, że juz nikt sensny, ktoś po ekonomii, rachunkowości, jakimś ostatecznie budownictwie, nie chciał przyjść do Jedlicza. I jeżeli nasz vice-dzielnicowy sądzi, że w gminie wstąpi na nową ścieżkę rozwoju niby zawodowego, to zaprawdę powiadam jest w błędzie. Tu się nikt od 4 lat nie rozwinął:))

 43. Śmiech na sali jakie policjant ma doświadczenie w zarządzaniu itp śmiech na sali . będą jaja jak wytrzyma z yolanda z 3 miesiące i go zwolni wyląduje na łące. W KMP śmiech co gość wyprawia. Ale opinia o nim marna na dzielnicy .

  1. Chyba korpus podoficerski. Ale jako mieszkańcy musimy się przygotować, że wchodząc do gabinetu vice-dzielnicowego mamy mieć przygotowane prawo jazdy, dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC i jedną oponę do sprawdzenia bieżnika. Musimy dbać, aby nasz vice łagodnie przeszedł z jednego bagna w drugie.

 44. W tak szacownym mieście jak Jedlicze nie można znaleźć osoby godnej na to stanowisko? Jedlicze to największa społeczność w Gminie. Mam nadzieję, że to tylko plotki.

  1. w Jedliczu znam parę osób które nadawały by sie na stanowisko z-cy, ale problem jest jeden ….. nie z tym burmistrzem.
   Jak gminna wieść niesie JU prowadziła kilka rozmowy z kilkoma osobami ale dostała kosza.
   Iść w góry to trzeba wiedzieć z kim i mieć do niego zaufanie.

 45. Szanowni Jedliczanie = macie co macie boście miernotę z FAS wybrali więc weźcież wasze pińcet plus idzcie do sklepu nakupcie kiełbasy i wódki – bo to wasze menu codzienne- i tak Dostojewskiego nie przeczytacie i obiecanego ałdi nie kupicie – i żyjcie sobie spokojnym życiem prowincjonalnej dziury bo tak niestety macie zapisane = JU nie winna temu, bo to Wasz wybór ona tylko swym chłopskim sprytem kroi Was jak umie i czyni to skutecznie nad wyraz

  1. Bardzo trafiona uwaga. Naród ma to co chciał. teraz płacimy rachunek tej niemocy. Co miesiąc ponad 10 tys plus oczywiście wszystkie składki. Jak ktoś umie liczyć to zdaje sobie sprawę ile to jest.
   Co za to ? Nic, gmina cofa się w rozwoju. Ościenne gminy uciekaja przed nami.

 46. Poprzedni opuścił szybko dlaczego? bał się odpowiedzialności?teraz nadstawiac garb za jej błędy to niebezpiecznie nie dziwię się że nie ma chętnych

 47. Decydując się na to stanowisko trzeba mieć wyobraźnię i wnikliwe sprawdzać czytać wszystko zanim złoży się podpis bo współpraca z nią to ….????

  1. Kamikadze Boski Wiatr wiedzieli na co się decydują. Wiedzieli, że idą na śmierć. Słuszną, bo zgodną z ich przekonaniami.
   A vice-dzielnicowego zadepczą jak „kaczaka” w drodze do wiadra z wodą:)) zanim łeb podniesie.

   1. Ciekawa jestem jaki bedzie miał zakres obowiązków. Na czym się zna. Moze bedzie z-ca d/s sołectw, albo porządku, albo nie wiadomo czego.
    A jakież to ma wykształcenie ? Żeby się nie okazało że tylko jakiż wieczorowy licencjat. To by była szopka.

    1. Cały świat czeka w napięciu pytając: Co on umie?
     Niebieskie karty zakładać umie. Breloczki rozdawać umie. Umie jechać uprzywilejowanym. Albo nie umie. Umie latarą jebnąć po gałach. Umie nagrywać. Umie…

 48. Pilne! Potrzebuję tytułów wymienionych swego czasu przez panią Arbuz vel Apokalipsa czasopism, dla których rzekomo pisała artykuły.

 49. To ten co z wiczerkim był? i wyjazdy były? Jeżeli tak to powolutku trzeba manatki pakować i wiać,tu musi być ktoś kto potrafi po niej to wszystko doprowadzić do ładu

  1. Czy pani burmistrz orientuje się w kwestii wykorzystania remizy OSP w Porębach. Zapraszam na wizje lokalną ale taką nie zapowiedzianą.
   Dom ludowy miał stać otworem dla wszystkich.

 50. Kto korzysta z tego placu sport-wypoczynkowego w Piotrowce?lepiej za te pieniądze byłoby polatac dziury doposazyc OSP szkoły

  1. Tak sobie wymyśliła p.JU to tak ma być. Nie ważne że to w takiej dziurze, nie ważne że to będzie w sumie kosztować tyle że mógłby kanalizacje zrobić dla Piotrówki. Ważne że pomysł będzie zrealizowany i ważne jest to że jest patelnia.

 51. Ona rzeczywiscie ma przerabane 148cm(na obcasie)i za co się zabierze wszystko do d…..musi być ktoś kto przed każda wydaną złotówka podatnika będzie sie sto razy zastanawiał

 52. Jedno co musze przyznać p.J to to że jest skuteczna w niszczeniu tego co wypracowali poprzednicy. Poza tym to jestem jej działaniami bardzo niemile rozczarowany.

  1. Ja i tak nie zapomnę co dla nas jako społeczeństwa zrobili poprzednicy. Teraz widać jak na ich tle wyglądają obecne rządy. Tzn jak kiepsko wyglądają.
   Gmina rozwijała się w każdej dziedzinie. Przyszło takie co na totalnej krytyce chciało zbudować swoją pozycję. Nic z tego. Cieniutko , cieniutko.

 53. Zamiast targowicy lepiej żeby wybudowano most w Mecince przecież Radni byli za.To wstyd żebyśmy nie mogli w XXI w nie mieli możliwości przejechać do sąsiedniej miejscowości

 54. Chciałbym się zapytać pani sołtys czy miasto Jedlicze dalej musi tak brudno wyglądać. Główna ulica tokarskich zasypana liśćmi i innymi śmieciami.
  Gdzie by nie pojechał np. Krosno, Rymanów, Dukla, Tarnowiec, Wojaszówka to wszędzie jest czysto. U nas się nie da ? A może ktoś komuś robi na złość ?

Dodaj komentarz

Do góry