Jesteś tutaj
Strona główna > edukacja >

Zespół Szkół im. Armii Krajowej -promocja szkoły

15 thoughts on “Zespół Szkół im. Armii Krajowej -promocja szkoły

 1. Szkoła bardzo fajna,mili nauczyciele tzn oprócz Pana który jeździł na czerwonym rowerze ale na szczęście uczniów jest już na emeryturze

 2. Wysłuchałem transmisje i wyrobione zdanie o Zagórskim i Urbanik RADNI BRAWO!

  1. A kiedy kopeć zabierał głos. ja nie pamiętam żeby w ciągu ostatnich 5 lat zabrał głos więcej jak 2 razy. Może się mylę. Chyba był rekordzista z Moderówki.

 3. „Jest najwyższy czas by ochłonąć i mówi czesto Zagórski ja nie wiem” a wie pan ile płacą podatnicy na uposażenie Pana? To pan na pewno wie!

 4. Radni muszą sprawdzić co kręcą z tą fotowoltaiką. Coś pokretnie opowiadał ten zca

 5. Słuszny temat z mostem na Brzezowke, o czym mowi za-ca Zagórski? błędnie informuje wyborców w kwestii remontu drogi naftowej Dlaczego nie ma na tak waznej sesji Urbanik?

 6. Kolejna kompromitacja z przekazem relacji audio. Ciągle kłopoty.
  Przypadek? Jest ktoś za to odpowiedzialny?

 7. Co to za tajemnica z fotowoltaika że Zagórski nie chciał mówić czy nie był przygotowany? kompromitacja Panie zastepco!

  1. Jak o wszystkim ma taką wiedzę jak o Naftowej to gratuluję. Z co my im płacimy?

 8. Zaczynamy świętowanie. Piękna pogoda. Szkoda tylko że ludzie przechodzący do kościoła na ulicy Sienkiewicza powyżej cukierni będą musieli przechodzić koło kupy śmieci pod koszem. Śmieci leżą od bardzo dawna. Nikt się nie domyślił i nie uprzątnął. Szef od komunalnej nie mieszka w Jedliczu to mu wszystko jedno. Szefowa gminna raczej woli się fotografować niż przed świętami dokonać przeglądu miasta. Źle to wygląda, ale cóż taki mamy klimat ….
  Wesołych Świąt !!!

Comments are closed.

Top