Jesteś tutaj
Strona główna > edukacja

Zespół Szkół im. Armii Krajowej -promocja szkoły

Udostępnij na

15 komentarzy do “Zespół Szkół im. Armii Krajowej -promocja szkoły

  1. Szkoła bardzo fajna,mili nauczyciele tzn oprócz Pana który jeździł na czerwonym rowerze ale na szczęście uczniów jest już na emeryturze

    1. A kiedy kopeć zabierał głos. ja nie pamiętam żeby w ciągu ostatnich 5 lat zabrał głos więcej jak 2 razy. Może się mylę. Chyba był rekordzista z Moderówki.

  2. „Jest najwyższy czas by ochłonąć i mówi czesto Zagórski ja nie wiem” a wie pan ile płacą podatnicy na uposażenie Pana? To pan na pewno wie!

  3. Słuszny temat z mostem na Brzezowke, o czym mowi za-ca Zagórski? błędnie informuje wyborców w kwestii remontu drogi naftowej Dlaczego nie ma na tak waznej sesji Urbanik?

  4. Co to za tajemnica z fotowoltaika że Zagórski nie chciał mówić czy nie był przygotowany? kompromitacja Panie zastepco!

  5. Zaczynamy świętowanie. Piękna pogoda. Szkoda tylko że ludzie przechodzący do kościoła na ulicy Sienkiewicza powyżej cukierni będą musieli przechodzić koło kupy śmieci pod koszem. Śmieci leżą od bardzo dawna. Nikt się nie domyślił i nie uprzątnął. Szef od komunalnej nie mieszka w Jedliczu to mu wszystko jedno. Szefowa gminna raczej woli się fotografować niż przed świętami dokonać przeglądu miasta. Źle to wygląda, ale cóż taki mamy klimat ….
    Wesołych Świąt !!!

Dodaj komentarz

Do góry