Jesteś tutaj
Strona główna > ekologia

Sprzątanie brzegów Jasiołki

Udostępnij na

90 komentarzy do “Sprzątanie brzegów Jasiołki

 1. W szkłach mało edukacji ekologicznej. Gmina powinna zwracać na to uwagę i pokazywać dobry przykład. Jest inaczej bo drogi i chodniki brudne. Młodzież patrzy na to.

 2. A jak się nawet posprzata to MPGK-owi CIĘŻKO JEST ZABRAĆ ŚMIECI spod Kosza jak SĄ inne niż papiery i inne pierdoly DZIWNE

 3. Brawo Jętka! Super bezinteresowna inicjatywa, która mam nadzieję choć trochę przyczyni się do usunięcia tego syfu z nad rzeki. Ciekawe kto posprząta resztę jedlickiego burdelu….

 4. W dniu 5 kwietnia zebranie w Dobieszynie. Zapraszamy. Trzeba przepytać włodarzy z bieżących problemów.

 5. jak bedzie p.Dziura to zapytam dlaczego DPS ma taką lokalizację. Na etapie przygotowania projektu i dokumentów on jako radny miał pełny dostęp do informacji , a także miał wpływ na jego lokalizację. Nie mówiąc już o kosztach funkcjonowania.

 6. Za lokalizację odpowiada burmistrz. Burmistrz proponuje radzie a ta uchwala. Burmistrz gdyby miała wątpliwości to bu nie dopuściła do takiej lokalizacji.

 7. „Referent, podinspektor, inspektor ds. pozyskiwania środków pomocowych w Urzędzie Gminy Jedlicze.”. Nie ważne czy to referent czy inspektor. Ważne żeby w ogóle ktoś sie trafił. Desperacja
  Najwyraźniej urząd się sypie. Pracownicy odchodzą szukając normalności.
  Nie którzy maja nawet problem z odejściem.
  Paru zachorowało, pewnie to grypa albo i nie grypa.

  1. Polityka kadrowa polega na tym ze fachowcy juz odeszli albo niedlugo odejda. Na ich miejsce przychodza mlodzi, ktorzy po roku sami rezygnuja lub przychodza niedobitki.

 8. Gratulacje dla pani Marć !!
  Pomimo tego że synowa kulturalnego próbowała wystartować na stanowisko przewodniczącego zarządu osiedla to jednak wygrała pani Marć.
  Wydaje mi się, że konflikt w radzie przełożył sie na te manewry. Burmistrz szuka sprzymierzeńców. Ja mówię że na próżno.

 9. Brawo dla Pani Krystyny jest pani niesamowita w tym co Pani robi ? Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu teraz skoro pani została kolejna kadencję to czas najwyższy wybrać piórka Urbanikowej i obniżyć jej pensje. A za 5 lat chcemy aby pani startowała na Burmistrza Gminy Jedlicze. I wybra pani wtedy bez problemu z Urbanikowa

  1. Z tym zarządem nie wiele będzie miała do powiedzenia. Piórka jej przycięli dość nisko.

 10. Nie udała się pewnym osobom akcja wykopania P. Krystyny.
  Teraz ona powinna zabrać się za……….

 11. od kiedy ptaszek i jermotek są społecznikami ? Oni w zarządzie chyba sa po to aby wszystko przekazywać małej.
  Pani Krystyno mogę tylko współczuć.

 12. Syf na mieście a ta mi będzie pier o fontannie. Zrób sobie w Jaszczwi.

 13. „Wytryski” na rynku podpatrzone w Kaliszu czy Koszalinie świadczą wyłącznie o tym, że władza nie ma już autentycznie w co inwestować. Drogi porobione. Scieków nie wywozi się do Krosna pomimo oczyszczalni. Gospodarka komunalna na plusie. ZOZ na plusie. Tylko wytrysków brakuje….na kwadracie 2×2.
  Na czym polega zachwiany system gradacji każdego psychopaty?
  Otóż psychopaty nic nie wzrusza i nie porusza. Psychopata potrafi ubrać się w żałobę, zrobić minę cierpiętną…i to wszystko. Psychopata nigdy nie okazuje emocji wyższych, chociażby takich jak wstyd. Nigdy nie biwrze odpowiedzialności na siebie. Do tego „ma ludzi”. Manipuluje słowotokiem, udaje erudytę. Psychopata nie potrafi skupić uwagi na innych, szybko przestaje się angażować cedując obowiązki na podwładnych. Jest samolubny, nie umie planować, a do tego….najczęściej otacza się innymi psychopatami, gorszego gatunku. Wyrafinowane posunięcie, mające na celu zdyskredytować Panią Krystynę poprzez odsunięcie jej od funkcji, a następnie wsadzenie jej na głowę „marionetek” w postaci rady składającej się z podstawionych „filców pod pionek szachowy”, jest zagraniem na krótką metę. Ludzie się nie nabiorą. Gwarantuję.

 14. Ostatni raz byłem na takim zebraniu. Jeden wielki bałagan. Burmistrz bez konkretów. Chwalenie się tylko w mojej ocenie nie było czym.

 15. Korzystając z okazji, że mam chwilę. Czy jest ktoś, kto mi powie ile jest sprawnych w tym momencie wozów bojowych strażackich na terenie całej gminy? Pani Jola robi zebrania z obolałą miną w czasie wichury, a na moje oko jest 2 może sprawne wozy. Kogo widzi nasza władza do niesienia pomocy ludziom? Jest czas wypalania traw, jest okres anomalii atmosferycznych. Czy władzy zależy na bezpieczeństwie mieszkańców, czy nie? I jeżeli tak to których? Ja rozumiem poczucie pseudo estetyki, sadzeni fikusów przed zimą, ale chyba jednak ważniejsze jest elementarne poczucie bezpieczeństwa.

  1. Dobre pytanie.
   Ludzie kanalizacji nie mają a jej sie marzy jakas fontanna czy wytrysk w rynku.
   Ludzie opamiętajcie sie i nie słuchajcie tych bzdur.
   Radni to chyba nic nie kumają.

 16. … lubią i już.
  Tak czułem, że jak nie pójde to znów coś wybierzecie. To nie dość, że się wepchał nie wiadomo po co do urzędu, to jeszcze tam? A co on poza kombinowaniem umie? Kto go polskiego uczył? Rozumiem, ze wybrał sam siebie. I jeszcze tu spamuje.

  Ludzie ocknijcie śię! Wygląda, że to nasze paskudne powietrze szkodzi bardziej niż by się mogło wydawać.

  1. W urzędzie stoi w oknie albo obserwuje kto wychodzi do kibla i donosi.
   Jest suto wynagradzany bo mu nawet przyznała dodatek specjalny.

 17. Śmieszy mnie to jak ta mała rządzi już 5 rok i dalej swoją nieudolność tłumaczy tym że spłacała długi.
  A ja pytam która gmina nie brała kredytów i ich nie spłaca.
  jak pamiętam to w od 2015 roku sama zaciąga kredyty. Tych nie spłaca ?
  A swoją drogą to chciałbym wiedzieć ile spłaciła.
  Ze sprawozdania za 2015 rok wynika że zadań które jej rada kazała wykonać nie zrealizowała na kwoty daleko ponad milionowe.
  W gminie nic się nie dzieje, w gminie bardzo mało się inwestuje ( oprócz Jaszczwi ). Jak radni tacy mądrzy to dalej niech sobie na to pozwalają.
  P.S
  dirty city

 18. Nie przepadam za Marciowa ale uważam że z tych kandydatów ona była najlepsza. Jerzol niech się lepiej zajmie GOKiem bo nie jest tak różowo jak się mówi.
  No i radni muszą obniżyć pensje bo jest zdecydowanie za wysoka.

 19. Podczas jednej z ostatnich sesji Pani Radna Wenencja Żychowska zadała pytanie dotyczące mnogości ruchów kadrowych w UG. ( wg. mnie słuszne pytanie ). Zaraz została skarcona wymijającą odpowiedzią.
  Ja natomiast na miejscu Pani radnej drążyłbym temat ponieważ od tamtej sesji w tym temacie, jak pewno Pani radna zauważyła dalej się dzieje.
  Ogłaszane są kolejne konkursy, a co ciekawe ci którzy chcą odejść mają jakieś dziwne z tym problemy.
  Co jest powodem takiej sytuacji ? Mówi się, że traktowanie ludzi, płace itp. Inaczej traktowani są ci którzy zatrudniono przez poprzedników , a inaczej obecnych. Chociaż i ci niby swoi też odchodzą.
  Radni mogą sprawdzić wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach.
  W sumie to się tym pracownikom nie ma co dziwić bo jak się dowiadują że jakiś …. dostaje dodatek specjalny to jak mają reagować.

 20. Bądżmy wszyscy psychopatami, świat I ludzie staną się lepsi I piękniejsi…..

 21. Szacun dla Marciowej za to że ma tylu sympatyków.
  Ponadto nasi radni nie wiedzą albo nie umieją wykorzystać swoich uprawnień w stosunku do organu WYKONAWCZEGO. Burmistrz robi z nimi co chce a oni są bezsilni.

 22. A jeżeli w jednym ogłoszeniu są wymienione, aż trzy stanowiska „Referent, podinspektor, inspektor w Referacie Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy w Jedliczu.” to jest to jedno stanowisko, czy jakiś mega inspektor Gadżet ma być, który obskoczy sam wszystko?
  Skala zmian zaczyna przypominać odbudowę państwowości po zaborach albo polonizację ziem odzyskanych po wojnie. Mają rozmach. 4,5 roku rządów i nie ma dalej z kim pracować. To powinien być powód do głębszej refleksji.

  Ktoś wcześniej nawiązywał do tych niby długów, które rzekomo w takich ilościach są niby spłacane. Za tymi słowami obecnej władzy nie stoją żadne fakty. Poświęciłam dwa dni na, może nie aż tak precyzyjną, analizę dokumentów osiągalnych nawet na stronie gminnej. I nie ma śladu po tych niby horrendalnych długach po wiecznie szarganych poprzednikach. Natomiast są dwie niepokojące rzeczy. Po pierwsze cztery lata przestoju inwestycyjnego, który nie miał prawa nie nadejść bez kredytu przez ostatnie lata. Wszystko ze środków własnych. Zaowocuje to, czego jestem prawie pewna, że przyjdzie dzień i to niebawem, kiedy w Jedliczu powtórzy się ostatni kazus z Brzozowa. Mianowicie gmina zmuszona będzie do wzięcia kredytu na bieżącą konsumpcję. Na wypłaty dla budżetówki chociażby. No zobaczymy jak wypadnie audyt RIO? W sumie pierwszy od objęcia władzy w tym kalifacie….

 23. Celowo podają że to ma być referent, podinspektor albo inspektor ponieważ wezmą to co się im trafi. Tu już nie ma takiej sytuacji że potrzebujemy np. inspektora to warunki w konkursie podajemy zgodnie ze stanowiskiem inspektora. Tu się bierze to co się trafi.
  A propos zadłużenia i spłaty długów.
  Opowiadane historie o niby horrendalnym zadłużeniu o spłatach długów to nic innego jak chore mrzonki jednej osoby.
  Na jednym z zebrań wyraziła się że musi spłacać długi. Jak musi to się pytam kto jej kazał ? Czy ma jakieś dokumenty potwierdzające to stwierdzenie ? Spłaca się kredyty tylko te które zostały zaciągnięte zgodnie z prawem i zgodnie z procedurami.
  Czy burmistrz wie do jakiego poziomu gminy mogą zaciągać zobowiązania ? Podejrzewam , że nie wie. Gdyby wiedziała to by nie opowiadała ciągle o długach. Gmina Jedlicze nigdy nie była zadłużona w stopniu zagrażającym jej właściwego funkcjonowania.
  Państwo dało samorządom możliwość zaciągania kredytów po to aby mogły ubiegać się o duże środki unijne.
  W 2015 roku gmina też zaciągnęła kredyt na budowę kanalizacji Chlebnej, a w latach następnych zaciągała kredyty krótkoterminowe.
  W tym roku uchwalono budżet gminy z deficytem który ma być spłacony z zaciągniętych pożyczek . Teraz można ?
  Rzecz ważna a może i najważniejsza. Burmistrz nie posiada kompetencji do oceny sytuacji finansowej, do zarządzania finansami ponieważ w mojej ocenie nie posiada odpowiedniego przygotowania z finansów publicznych. Burmistrz jest prawnikiem.
  W mojej ocenie wiedza skarbnika w zakresie zarządzania finansami też jest malutka. Skarbnik zna się ale na księgowaniu co jest czymś zupełnie innym.
  Miłej niedzieli.

  1. Pani burmistrz jest urzędnikiem skarbowym o prawniczym wykształceniu. Gdyby była prawnikiem…to rozumiałaby np. zakres obowiązków gminnego radcy prawnego i nie wyrywałby mu z rąk roboty, rozdając ją na prawo i lewo kancelariom zewnętrznym, sąsiadom i kto się nawinie. Dlatego te brylowanie przed Radą niby prawniczymi wywodami czyli te wszystkie „co do zasady” ,”jest w prawie” ma na celu nic innego jak onieśmielenie ludzi, którym chce się coś odezwać i zrobić. Żadna prawnicza mądrość za tym nie stoi.

 24. Nie zebraniu w Jedliczu był generalnie chaos. Nie wiem czy dobrze dosłyszałam jak pani burmistrz chwaliła się dobudówka do jedlickiej przychodni. Wtedy poinformowała że całość będzie sfinansowana ze środków ośrodka zdrowia. I bardzo sie tym szczyciła.
  Może ktoś mi wyjaśni dlaczego ta dobudówka w całości finansowana jest ze środków przychodni, a nie przy udziale środków unijnych.
  Zakładając że całość będzie kosztować np. 1,5 mln złotych to gdyby była dotacja unijna w kasie przychodni zostałby milion który można by było przeznaczyć na zakup niezbędnego sprzętu czy np. na uruchomienie filii po południowej stronie gminy. Jest filia w Jaszczwi, Potoku, a dlaczego nie ma np. w Piotrówce. Stamtąd ludzie mają daleko do Jedlicza.
  Czym sie tu chwalić . To raczej brak operatywności.
  A może tu jest drugie dno ? Jak mi wiadomo gdyby to było współfinansowane ze środków unijnych to przez 5 lat nie można by było wynajmować na prywatę. Może tu jest kot pogrzebany.
  Dla mnie to dziwna sprawa. Mam nadzieję, że radni wezmą pod lupę te działania.

 25. W nawiązaniu do nowego tekstu na blogu „Nasze Jedlicze” dotyczącym wizji, utopii, omamów, mrzonek i „wesela w stylu ludowym” dla mieszkańców w ekskluzywnym Domu Ludowym w Jaszczwi, przedstawionych przez „pierwszy mikrofon” Gminy Jedlicze, proponuję przesłuchać na na krosno24.pl bodaj 32 minutę spotkania z Wałęsą. Moje pierwsze skojarzenie …”będąc młodym spikerem, przyszedł raz do mnie prezydent…” tak mniej więcej zadał pytanie o ostatnie 75 lat życia nasz dziennikarz „wówczas młody”.

  Niech mi Wielka Ewa Szumowska wybaczy….

  P.S. Czy w Jedliczu jest w ogóle ktoś, kto nie jest dziennikarzem?

 26. Przeczytajcie ważne!
  Pil udawal że pije i wylewał do kwiatkow i na podłóge bo wódka rozwiazuje jezyk i trzeba byc swiadomym i wtedy tez latwiej obsluzyc kamerke i dyktafon

 27. Dlaczego Dzienny Dom Opieki Medycznej w Żarnowcu dalej jest zamknięty? Czy wirtualny remont dalej trwa? *czy kierownik dalej na garnuszku przychodni?
  I wreszcie czy to prawda że prywatnie można się tam zapisać za 1 tys złotych miesięcznie?

 28. Pani Krystyna z pozostałymi nie powinna pozwolić na taki Syf na rynku o nie tylko i obciążanie radnych za wszystko!

  1. Przecież burmistrz na daleko gdzieś ten syf.
   Dawniej to był porzadeczek.

 29. Celowo podają że to ma być referent, podinspektor albo inspektor ponieważ wezmą to co się im trafi. Tu już nie ma takiej sytuacji że potrzebujemy np. inspektora to warunki w konkursie podajemy zgodnie ze stanowiskiem inspektora. Tu się bierze to co się trafi.
  A propos zadłużenia i spłaty długów.
  Opowiadane historie o niby horrendalnym zadłużeniu o spłatach długów to nic innego jak chore mrzonki jednej osoby.
  Na jednym z zebrań wyraziła się że musi spłacać długi. Jak musi to się pytam kto jej kazał ? Czy ma jakieś dokumenty potwierdzające to stwierdzenie ? Spłaca się kredyty tylko te które zostały zaciągnięte zgodnie z prawem i zgodnie z procedurami.
  Czy burmistrz wie do jakiego poziomu gminy mogą zaciągać zobowiązania ? Podejrzewam , że nie wie. Gdyby wiedziała to by nie opowiadała ciągle o długach. Gmina Jedlicze nigdy nie była zadłużona w stopniu zagrażającym jej właściwego funkcjonowania.
  Państwo dało samorządom możliwość zaciągania kredytów po to aby mogły ubiegać się o duże środki unijne.
  W 2015 roku gmina też zaciągnęła kredyt na budowę kanalizacji Chlebnej, a w latach następnych zaciągała kredyty krótkoterminowe.
  W tym roku uchwalono budżet gminy z deficytem który ma być spłacony z zaciągniętych pożyczek . Teraz można ?
  Rzecz ważna a może i najważniejsza. Burmistrz nie posiada kompetencji do oceny sytuacji finansowej, do zarządzania finansami ponieważ w mojej ocenie nie posiada odpowiedniego przygotowania z finansów publicznych. Burmistrz jest prawnikiem.
  W mojej ocenie wiedza skarbnika w zakresie zarządzania finansami też jest malutka. Skarbnik zna się ale na księgowaniu co jest czymś zupełnie innym.
  Miłej niedzieli.

 30. „Tymczasem w Internecie pojawiło się nagranie ze spotkanie z mieszkańcami Krosna, w którym wziął udział Lech Wałęsa. W wystąpieniu nie byłoby nic dziwnego gdyby nie fakt, że były prezydent niespodziewanie zdecydował się poruszyć temat… możliwej inwazji UFO na Ziemię […]”
  źródło: gazeta.pl
  trafiło na podatny grunt

  1. Ale jaja. Czy jednostki OSP przygotowane są na tą inwazję ? Władza ma plany ewakuacji ?

 31. Czy ktoś był na zebraniu w Żarnowcu. Bo nie ma żadnej informacji.

  1. Sołtysem ten sam czyli Krajewski.
   Władza naobiecywała ale to już norma.
   Dzienny Dom opieki podobno w ciągłym remoncie, ale nikt z mieszkańców nie widział żeby cokolwiek się tam działo. A tak w ogóle to ci seniorzy ładnie musieli rozrabiać że po roku obiekt do remontu. Tłumaczono że wózkami drapali ściany. Pewnie za szybko jeździli. 🙂
   Bajki niech opowiadają dla dzieci.

 32. Co się dzieje ? Dziś kolejna osoba złożyła wypowiedzenie .
  Radni zastanówcie się o co tu chodzi.

 33. No tak. A Yolloly już prawdopodobnie tworzy legendę kolejną (po tym jak to niby radni doprowadzili do załamania pracownika od dofinansowań), to teraz wszystkiemu winna jest Pani Sekretarz znaczy…i tak to można lata świetlne nie dobrać pracowników i zawsze będzie ktoś winny. A zaczyna być łapanka na całego, gdyż kierownicze stanowiska, jak twierdzą sami pracownicy, obsadza się osobami niedoświadczonymi, które jak to piszą w ogłoszeniach mają „doświadczenie mile widziane” (już nie obowiązkowe) i za kasę większą niż pracowali wieloletni pracownicy. Podpowiadam, że ta polityka kadrowa to już równia pochyła. Nie ma szans, żeby wstali z kolan. Nie przy tym charakterze człowieka wiadomego. Nikt nie wytrzyma. Ciekawa jestem ilu pracowników jedzie na koksie od psychiatry, bo normalnie by nie wytrzymali?

  1. Myślisz się, to nie jest zła polityka kadrowa czy złe traktowanie ludzi, tylko dbanie o pracowników i zapewnienie im możliwości dalszego rozwoju kariery zawodowej w innych urzędach naszego powiatu.

   1. Medyceusze…po prostu. Szkółka dla przyszłych prawników już jest, teraz czas na filię WSiZ.

   2. Taaak. Awans do gmin wiejskich. Rewelacja a stamtąd już tylko krok do ministerstwa

 34. A były te „Gminne Wieści”? Pytam o te „już na dniach” co lada moment miały wyjść.

  1. Wyjdą ale muszą jeszcze dopisać parę laurek.
   Moze będzie informacja o dodatku specjalnym

    1. Tak czy inaczej mieszkańcy muszą poznać cała prawdę bo prawda nas wyzwoli

 35. No właśnie, a propos Gminnych Wieści. Przedtem jedna dziewczyna z aparatem biegała i dawała radę z gazetą, i ze stroną, i z rejestrowaniem imprez, a teraz siedzi ich tam podobno kilku i co?

 36. Urzad gminy w Jedliczu jest wyjatkiem. Tutaj nikt nie chce pracowac, zarobki ktore sa niskie to nie wszystko. Armosfera strachu, ktora tworza przelozeni przelewa czare goryczy. Sympatyczny Zastepca, ktory nic nie moze to za malo. Niestety braki kadrowe lub slaba jakos kadrowa a taka czeka ten urzad odbije sie na mieszkancach predzej czy pozniej. I tu na prawde chodzi o szacunek dla ludzi, ktorzy za nedzne pieniadze sie staraja. Odchodza specjalisci, doswiadczeni a nikt nawet nie probuje ich zatrzymac, bo po co? Przeciez wladzy nie pasuje sie ponizac zeby kogos prosic zeby przemyslal swoja decyzje ; chcesz? To sie zwalniaj mam 1000 na twoje miejsce… coz chyba z tego 1000 nie wielu desperatow zostalo

 37. Dziś tj. 29.03.2019 odbywa się sesja rady w Dukli. Proponuje aby nasi radni wysłuchali nagrania z tej sesji w części dotyczącej informacji z wykonywania zadań inwestycyjnych. Tam to sie robi.

  1. Tym bardziej, że specjaliści z naszej gminy przechodzą do Dukli.

   1. Skarbnik w Dukli to były pracownik UG w Jedliczu.
    Szkoda takich fachowcow

 38. Będąc w środę na targowicy byk temat dziennego domu opieki który znajduje się w Żarnowcu tak się władza podniecala itp a okazuje się że nie działa już któryś miesiąc bo pieniążki się skończyły i bieda szkoda tylko było wywalac pieniądze w błoto a teraz stoi i niszczeje

  1. To był priorytetowy, fantastyczny, rewelacyjny itp pomysł Yolandy. Kasa sie skonczyła i piwnica zamknięta. Teraz tłumaczy się przed mieszkancami jakims remontem. Jaki tam remont ? Chodze do sklepu to widze że nic się nie działo i nie dzieje. Kto tu kogo ?
   Kierownikiem była jakas emerytka co teraz często ja widze przed południem w sklepie. Nie wiem czy w godzinanch czy nie.
   Balon był nadmuchany a tu kapeć.

 39. TY SIĘ JUŻ NIE ODRODZISZ TO CI PRZEWODZIELI TY SIĘ JUŻ NIE ODRODZISZ…

 40. Oj zapewne niejedną…Do dziś opinia publiczna nie została poinformowana o wynikach procesu z niedoszłym wykonawcą żłobka. Do dziś mieszkańcy nie wiedzą jakie są wyniki debaty i rozprawy administracyjnej dotyczącej spalarni. Wśród powszechnie dostępnych wyroków jest ten wydany przez sąd administracyjny, nakładający grzywnę na Burmistrz i Gminę za opieszałość przy wydaniu decyzji o RAF Ekologii, a od tego tylko krok do odszkodowania. Kilka spraw w sądach pracy…Kar jest wiele.

 41. Słowa na niedzielę od Wojciecha Młynarskiego:))

  Ej, wy, wy, ludzie, wy, tych pogróżek nie kupujta
  i choć szaleje wójt, wy wójta się nie bójta!
  Ej, wy, wy ludzie, wy, se złym strachem głów nie trujta
  i choć zabija wójt, wy wójta się nie bójta!
  Ej, wy, wy, ludzie, wy, raz się w kupę wziąć spróbujta,
  niech wójt nie gnębi was, wy same zapanujta tu!

 42. Do milky- patrzaj swego, bo może jutro już twój czas upłynie, nigdy nie wiesz czy godzina twoja nie ostatnią jest – nie licz nikomu bo sam będziesz policzony – tyle w temacie –

 43. Do milky- patrzaj swego, bo może jutro już twój czas upłynie, nigdy nie wiesz czy godzina twoja nie ostatnią jest – nie licz nikomu bo sam będziesz policzony – tyle w temacie –

 44. w piątek kolejna osoba złożyła wypowiedzenie. Kto tym razem zawinił? A może to awans do innej gminy ? Zapewne usłyszymy podobne tłumaczenia.

 45. Ludzie odchodzą z urzędu i to jest przykre.
  Mnie się wydaje że Jolanta bardzo poróżniła pracowników. Jak mówią sami zainteresowani w pierwszej kadencji przy podwyżkach i nagrodach kierowała się zasadą „swoi i z poprzedniej ekipy”. Swoi dostawali o wiele więcej, a z poprzedniej ekipy dużo mniej. Ponadto przyjmowała ludzi często nie kierując się kompetencjami, a zasługami z przed wyborów. Mogę podać konkretne przykłady bo o tym wszyscy wiedzą. Jest np taki pan S który co chwila zmieniał stanowisko bo na żadnym sobie nie radził. Weźmy ptaszka, kto to jest oprócz tego że pluł nienawiścią przed wyborami.
  Teraz zbierają żniwo. Za chwile zostanie sama.

 46. A mnie wcale nie dziwi „miękka postawa”. W dalszym ciągu uważam, że cała ta nagła opozycja, jest mydleniem oczu. Radni maja w ręku wszystkie asy, wszystkie możliwości, mogą o wszystkim zdecydować, podejmować decyzje na komisjach, wszczynać kontrole, wnioskować o dostęp do informacji, a i tak w dalszym ciągu pozwalają na to, czego obserwatorami wszyscy jesteśmy. Nie dajcie się nabrać.

  1. Jak by to ktoś powiedział ” mądrzy w gębie „.
   Stu procentowa racja. Boją się własnego cienia.

Comments are closed.

Do góry