Jesteś tutaj
Strona główna > wideo

Św. Mikołaj- Jedlicze 2018

Święty Mikołaj gościł w Jedliczu
W dniu 6 grudnia obchodzone było wspomnienie Świętego Biskupa Mikołaja. Dostojnie ubrany w biskupie szaty, Święty Mikołaj zawitał do Jedlicza i okolicznych miejscowości, by pokazać wszystkim, że dawanie jest równie radosne jak otrzymywanie.
Mikołajowi towarzyszyli motocykliści Jedlickiego Stowarzyszenia Motocyklowego SHERWOOD RIDERS, którzy już po raz kolejny wcielili się w rolę pomocników Świętego Mikołaja, przygotowując paczki z prezentami dla chorych i niepełnosprawnych dzieci oraz ich rodzeństwa. Razem z Mikołajowym
korowodem trasę przemierzali fotoreporterzy FORM ART MEDIA, którzy uwiecznili całe wydarzenie.
Św. Mikołaj odwiedził w domach Nikolę, Oskara, Oliwię, Blankę, Patryka i Wiktorię spełniając ich marzenia. Wieczorem na Świętego Mikołaja w klimatycznej Starej Kuźni czekały dzieci zaproszone przez motocyklistów i właścicieli Pubu. Św. Mikołaj wszystkich milusińskich obdarował wspaniałymi
prezentami i już zapowiedział swoją wizytę w przyszłym roku. Święty Mikołaj będzie odwiedzał dzieci jeszcze w najbliższą sobotę.
Jedlickie Stowarzyszenie Motocyklowe SHERWOOD RIDERS dziękuje ORLEN OIL Sp. z o.o. za przekazaną na ten cel darowiznę, a Starej Kuźni, Form Art i Form Art Media za pomoc i okazaną gościnność.

Udostępnij na

4 komentarzy do “Św. Mikołaj- Jedlicze 2018

  1. Dziś przesluchalem nagranie z ostatniej sesji. Pomijając już fakt że wszystko było wcześniej zaplanowane to na moją uwagę zwróciła sprawa MPGK i cen za śmieci.
    Mam nadzieję że ktoś przygladnie się tej firmie i sposobie zarządzania.

Dodaj komentarz

Do góry