Jesteś tutaj
Strona główna > sport >

MUKS na zgrupowaniu sportowym w Włoskim Livigno

NARCIARZE MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TRENOWALI W LIVIGNO.
Zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze w dniach 07.11.2018 – 19.11.2018 brali udział w zgrupowaniu sportowym które odbyło się w Włoskim Livigno. Prawie rok przygotowań do wyjazdu zakończył się sukcesem. Młodzi narciarze z Jedlicza trenowali na świetnie przygotowanych trasach narciarskich o długości prawie 20 kilometrów. Wychodząc z budynku można było ubierać narty i trenować. Treningi prowadzone były dwa razy dziennie. Oprócz zawodników z Jedlicza trenowało również wiele reprezentacji narodowych w tym z Polski. Jedlicze reprezentowali: Karol Maciejowski, Aleksandra Wiewiórska, Michał Janocha, Kamil Mróz, Tymoteusz Och, Jakub Biskup i trener Piotr Bril. Podczas zgrupowania uczczona była 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości, ponad 20 narciarzy i trenerów śpiewał Hymn Polski. Zakończenie obozu to sprawdzian stylem dowolnym i stylem klasycznym oraz podsumowanie w Włoskiej pizzerii.

Wyniki sprawdzianu biegowego:

Piątek dla narciarzy z Jedlicza to sprawdzian biegowy na dystansie 5400 metrów, styl dowolny.
1 m. – Karol Maciejowski – 00:14:57
2 m. – Kamil Mróz – 00:15:46
3 m. – Michał Janocha – 00:15:59
4 m. – Tymoteusz Och – 00:16:13
5 m. – Jakub Biskup – 00:16:29
6 m. – Kamil Ozga(Ustrzyki) – 00:16:31
1 m. – Aleksandra Wiewiórska – 00:25:12
Sobota dla narciarzy z Jedlicza to sprawdzian na dystansie 3 km, klasyk.
1 m. – Karol Maciejowski – 00:08:20
2 m. – Jakub Biskup – 00:08:37
3 m. – Kamil Mróz – 00:08:46
4 m. – Michał Janocha – 00:09:05
5 m. – Tymoteusz Och – 00:09:08
6 m. – Kamil Ozga(Ustrzyki) – 00:09:32
1 m. – Aleksandra Wiewiórska – 00:13:24

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze Składa Serdeczne Podziękowanie za pomoc w organizacji zgrupowania sportowego Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jedliczu szczególnie Pani Dyrektor Jolancie Smarzowskiej oraz wszystkim Rodzicom którzy przyczynili się do organizacji wyjazdu.

14 thoughts on “MUKS na zgrupowaniu sportowym w Włoskim Livigno

 1. Super ? Pan Bril profesjonalnie organizuje obozy i treningi ? Super że mamy w Jedliczu takiego człowieka ?Za 5 lat powinien wygrać wybory na Burmistrza ?

  1. Może wybory na burmistrza to nie jego bajka, ale trzeba przyznać że jest super pedagogiem, trenerem.

 2. Tak, pojechać do Włoch z dziećmi, których rodzice zapłacili za obóz (po przecież nie Pan Bril) i od razu na burmistrza. Ludzie, nie przesadzajcie, fajnie, że zorganizował ten wyjazd, ale chyba nie to jest wyznacznikiem tego, czy człowiek się nadaje na burmistrza?
  Swoją drogą ten tekst powinien zostać poddany jakiejś korekcie, bo ilość błędów poraża…

  1. Ktoś sobie wpisał że na burmistrza. Ale czy zaraz musi być taka reakcja?
   Swoją drogą to pewnie osiągnąłby dobry wynik.
   Gmina coś dołożyła do wyjazdu? Widziałem na Facebooku że oprócz prowadzenia treningów gotowal posiłki. Ktoś mu za to zapłacił? Nie każdy też podjął by się transportu swoim samochodem grupy obcych dzieci. To nie był wyjazd do Rymanowa.

  2. Są zaledwie dwie literówki i jak ktoś się na siłę przyczepi to dwa błędy stylistyczne. Nie czuję się porażona…może mam mocniejsze nerwy:)) Jak się rozchodzi o pisanie:) to Org jest lepszy od gminnej strony i w zasadzie każdej prowadzonej przez samorząd na terenie całej gminy. O Pudlu24 nie wspomnę, bo tam są pseudo dziennikarskie „wizje chodźcie do mnie, blisko najbliżej, zostawcie w mojej głowie, najdziksze sny”…że tak zakończę klasykiem.

 3. A co do koncepcji p. Renaty, że trener jak chce zabrać dzieci na obóz, to najlepiej nich sam zapłaci, to jest to wspaniały pomysł:) nie tylko w sporcie. nauczyciel jak chce mieć klasę, to powinien miesięczne wykupić dzieciom żeby dojechały. Burmistrz, jak chce mieć co drugi dzień wieczory poetyckie, medytacyjne, odsłony itp. to powinna za paliwo zwrócić, każdemu kto tam siedzi w tym sztucznym tłoku i jeszcze kieszonkowe dać. Zaczyna to serio wyglądać jak zorganizowana grupa baletowo-inauguracyjna działająca pod przymusem. No ale raczej tez …słabo płatna.

 4. Ciekawa jestem pierwszych decyzji nowej rady. Pewnie dostaną coś z zaskoczenia. Może zakup nowej limuzyny dla pani burmistrz 🙂

 5. Gmina Wojaszówka rozwija się o wiele bardziej dynamicznie niż nasza gmina. Tamten wójt jest konkretny. To widać na każdym kroku.

 6. Jasielscy radni nie podwyższyli wynagrodzenia dla burmistrza. A co zrobią jedliccy radni ? Odpowiedź już w czwartek. Zapraszamy do oglądania bezpośredniej relacji .

 7. W kraju, mówię tu o Polsce oczywiście, wszędzie są tendencje do tego aby obniżać i to dosyć radykalnie uposażenie władzy. Tu w Autonomii Jedlickeij, która niebawem zacznie przypominać familok z hasiokiem, to nie dotychczasowi radni decydowali tylko sam uposażony. Liczymy na nowych, może nie dadzą się urobić tak szybko.

Comments are closed.

Top