Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

„Józef Błogosławiony”- spektakl teatralny w Jedliczu

List otwarty do reżysera i aktorów Sceny Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

Szanowny Pan Reżyser, scenarzysta i scenograf Janusz Pokrywka,

Szanowni Aktorzy Sceny Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego,

Chcemy wyrazić wielką wdzięczność za dostarczone nam przeżycia duchowe doznane podczas oglądania spektaklu „Józef Błogosławiony” wystawianego przez Teatr Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego, w sali widowiskowej w Jedliczu, dnia 29 października 2018 r.
Spektakl ten wyreżyserowany przez dostojnego Profesora Janusza Pokrywkę wnosi do kultury polskiej powiew świeżego powietrza pośród obscenicznych, antykulturowych działań innych, które są coraz częstszym wyznacznikiem współczesnych trendów w sztuce.
Tym bardziej cieszymy się z tego faktu, że czas i miejsce, w jakim spektakl został przedstawiany to czas,w którym inne „dzieło filmowe” reżysera wywodzącego się z Jedlicza święci „tryumf” na Podkarpaciu.
Owacje na stojąco, po zakończonym przedstawieniu niech będą potwierdzeniem, że nasza wdzięczność nie jest na wyrost. Kończąc, chcemy pogratulować wszystkim aktorom udanych kreacji, życząc jednocześnie, by dalej dostarczali widzom przeżyć i emocji głęboko ludzkich, a reżyserowi by cieszył się jak najdłuższym zdrowiem, by mógł bez przeszkód realizować inne projekty opowiadając, o człowieku i jego człowieczeństwie.

Szczęść Wam Boże

Relacja filmowa całego spektaklu.

Top