Jesteś tutaj
Strona główna > ludzie >

Dwa dni uciechy Pana Piotra R.

Gdy dostałem ten dokument – wspomina Piotr Rostek – nie przypuszczałem, że 2 dni później otrzymam inny. Wypowiedzenie umowy o pracę, spowodowane brakiem zaufania potrzebnym na zajmowanym stanowisku – Dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli. W ciągu owych dwóch dni nie miałem okazji nikomu „podpaść”, gdyż nie wykonywałem pracy lecz odbywałem badania kontrolne, na które skierował mnie pracodawca. Od tamtego czasu do dziś zastanawiam się jakimi cechami należy się wykazać, by zdobyć zaufanie Pani Burmistrz.
Dla porządku dodam, że jestem jedną z osób, które w Sądzie Pracy otrzymały odszkodowanie – kończy Pan Piotr.

47 thoughts on “Dwa dni uciechy Pana Piotra R.

 1. Wg mnie to problemy z równowaga emocjonalna ale najlepiej by było żeby się wypowiedział specjslista

 2. Widzę, że gwiazda byłego vice lśni coraz bardziej. Artykuł poziomem ociera się i te z drugiego portalu. Gość schowany był lata – teraz gdzie nie spojrzeć on, on i on ?

 3. Kto by to nie był to trzeba powiedzieć ze ktoś ma kłopoty. Ja bym się bał żeby moja gmina rządziła taka osoba.
  Tak diametralnie zmiana stanowiska w stosunku do tu p. ROSTEK świadczy o jakimś kryzysie.

 4. a ile osob podobnie zwolnila? a jak Pana Beresia zwolnila? ile pracowników otrzymało odszkodowania ze Sądu Pracy?

 5. Władza nasza już ma biegunkę haha ha ostatnie dni ich władzy i za to chamstwo itp powinni 21 zostać wyslani na Syberię

 6. Co innego widzę na różowym banerze a co innego jest faktycznie. To jest niebezpieczna sytuacja.
  Mimo tego dużo większą szkodę zrobił jej J24.

 7. Wielu bylych pracowników było w sądzie, ludzie byli lojalni nie uwikłani w politykę, chcieli uczciwie pracować, niestesty nie było skrupułów najmniejszych, poszanowania drugiego człowieka…ludzie nie dajcie się nabrać drugi raz !!!

 8. Panie Rostek trochę za późno na żale czemu wcześniej Pan tego nie napisał. Łączyć kampanię z Pana pracą zawodową to lekka przesada. Do czego człowiek potrafi się posunąć. Jak tu zaufać Panu Juszczakowi? Dno jeszcze większe niż 24.

 9. To już przeszło ludzkie pojęcie! Co to w ogóle ma być? Mnie też z pracy zwolniono i nie ogłaszam tego na portalach. Ja pikoleeeee

 10. Panie Piotrze kogo to odchodzi? Ja go chyba w ogóle nie pójdę głosować a już prawie przekonałem się do tego co mówi Pan Jan. 🙁 🙁 ja też pracę straciłem bo etaty redukowano i co mam płakać. Żałosne! !!!!!!

 11. Do Karek i Magda ten artykuł pisany do tych co rozumieja sytuacje ludzi upokorzonych prez wladze a wy spijacie śmietankę naszym kosztem i chcecie aby tak pozostalo

 12. Ludzie, tu przecież nie chodzi o Pana Rostka, ani o utratę przez Niego pracy, chciał Wam pokazać jak perfidnym,nieobliczalnym człowiekiem jest urbanikowa! I jej metody!!!!

 13. To 4 lata na to czekał w ostatnim dniu kampanii! Przepraszam ale ja się na to nie nabrałem. Gość piszesz że tu nie chodzi o p. Piotra to po co on się w to angażuje. Ps. Nie ładnie tak pisać o kobiecie. Robisz z niej potwora! To tak mam wyglądać Gmina przyjazna każdemu? Dziękuję ja w to nie wchodzę. Tyle w tym temacie.

 14. W mojej pracy tez były zwolnienia ale nikt nie otrzymywał 2dni przed zwolnieniem listu gratulacyjnego? bo to jedno drugiemu zaprzecza

 15. Można tylko współczuć Panu Panie Piotrze pamięta Pan słowa Sztrosmajera z filmu Bolnica na skraju mesta „gdyby głupota miała skrzydła itd.” Może w końcu wyfrunie ta gołębica

 16. do karka czy to takie ważne że Pan Piotr napisał to dziś czy tydzień temu chodziło oto aby wam pokazać co to za kobieta

 17. Teraz zacznie się Rwanda:)) Tutsi i Hutu. Rzeź mścicieli:) Będzie jak w Taplarach przed elektryfikacją.

 18. Co Ty teraz będziesz robiła arbuz ,może zajmiesz się swoim życiem. Rząd dusz nie wychodzi Ci najlepiej.

 19. To się nazywa „Przysługa Niedźwiedzia”. Przegrać w pierwszej turze – to trzeba było się z Zibim skumać. Inaczej to by było niemożliwe!

 20. TW i vice załatwili p. Juszczaka na cacy. Wyciągnięcie trupów z szafy w sytuacji gdy poprzednie wybory przegrali nie dlatego, że ludzie głosowali na p. Urbanik tylko przeciw TW to mistrzowski strzał w kolano. Nie wiem gdzie tu logika ale skoro myśleli, że teraz ludzie którzy głosowali poprzednio przeciw TW teraz zagłosują na niego to tylko pogratulować i należy się cieszyć raczej, że ich nie wybrali, bo jak tak kalkulują to z rządzeniem też by było nie za dobrze.

 21. W dniach niezwykłego zwycięstwa gratulacje dla pani Burmistrz! wspaniały sukces dla mieszkańców i gminy Jedlicze

  1. Do tej pory myślałam, że szczytem słodyczy jest liznąć w dupę prof. Miodka….ale okazuje się, że są inne szczyty….Ja boleję nad tym łez padołem, gdyż wybranie „telewizora” i katryny” wraz ze świtą jest porażką. O niej zapewne sami się przekonacie niebawem. A do mistrzów prognozowania i strategi samorządowych, to darujcie sobie. Na Pudlu pojawił się komentarz, że Urbanik powinna teraz podać listy ludzi, z którymi chce pracować jako sołtysami. Ja uważam, że powinna podać listy ludzi, z którymi raczy mieszkać w gminie. Co będzie się ograniczać…Utwierdzenie takiego dziadostwa o jego wpływach i wielkości skończy się tragedią dla gminy. Ale widocznie stać was na takie igrzyska.

   1. Ten wpis o liście osób z którymi chciałaby pracować świadczy o pewnego rodzaju segregacji.
    Myśle, że jeżeli Urbanikowa miała by rozpocząć jakiś proces jednoczenia ludzi to teraz ten powyborczy okres jest najbardziej właściwy.
    Wszystkie pod rzegające komentarze świadczyć będą o tym że ona tego nie chce.
    Osobiście dałbym jej czas.

    1. Nie chcę być złym prorokiem, ale ona jest po prostu mściwa i podła. Nie widzę jej w roli jakiegoś zjednoczyciela. Raczej skłóci bardziej, żeby tym prymitywnym sposobem, mieć władzę. Bo tu władza, władza, władza!!! to jest najważniejsze. O ludzi tu chodzi najmniej. Pierwsze trzy lata, to będzie zemsta. Na każdym osobno i na wszystkich razem. Potem się otrząśnie, że rozpierducha i zacznie zbierać popłuczyny i resztki po innych gminach, tak jak to ostatnio robiła. Niczego się nie nauczy, bo nie słucha ludzi. ja osobiście nie chce, żeby mnie jednoczyła. Ja wybieram wariant „niech się odpierd..oli”. Jak pomyślę, że słuchać trzeba będzie tego jarmolenia, patrzeć na wyginanie tych rączek, ten bełkot…to mnie przeraża. Na nią głosowali ludzie, którzy kompletnie jej nie znają. Połowa gminy ją zna i dlatego głosowała na Juszczaka czy Kłosowicza. Porażka Jedlicza na całej linii.

   2. 4 lata tragedii nie było to teraz ani tyle! Radzę zająć się czymś pożytecznym wystarczy już nienawiści z Twojej strony. Twoje wpisy nic nie wnoszą, a złość wykrzycz do lasu.Pozdrawiam.

 22. Arbuzie życzę jadu na kolejne pięć lat. Nikt tak skutecznie nie sabotował tego forum tak jak ty. Naprawdę szczere gratulacje, gdyż w znacznym stopniu przyczyniłaś się do tego, że większość osób przestała tutaj nawet zaglądać.

 23. Władza jest lustrzanym odbiciem społeczeństwa, które tę władzę wybiera. Każdy wybiera władzę godną siebie. Może nie ma czego żałować?

 24. Kłosowicz to jednak ewenement. Praktycznie nikt nie zna tego Pana. Nie zorganizował ani jednego spotkania z mieszkańcami. Wywiesił tylko pare banerów. Ale jak na taką kampanię osiągnął rewelacyjny wynik.
  Znaczek PiS zrobił swoje.

Comments are closed.

Top