Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia

Spotkanie Jana Juszczaka kandydata na Burmistrza Gminy Jedlicze oraz kandydatów na Radnych Miejskich i Powiatowych

16 października punktualnie o godz 18.00 w sali Punktu Katechetycznego w Jedliczu odbyło się planowane spotkanie Jana Juszczaka kandydata na Burmistrza Gminy Jedlicze oraz kandydatów na Radnych Miejskich i Powiatowych z wyborcami Okręgu Jedlicze Centrum, Borek i Męcinka. Spotkanie moderował Wojciech Tomkiewicz. Po krótkim przedstawieniu się wszystkich kandydatów wyborcy pytali ich o ich punkt widzenia na niektóre problemy dotyczące Naszej Gminy. Nie brakowało też emocji, bo przecież i problemy nie są proste do rozwiązania. Po ponad trzygodzinnym spotkaniu, niektórzy na pewno upewnili się na kogo oddadzą swój głos.

Zamieszczamy obszerną relację wystąpienia Pana Jana Juszczaka, kandydata na Burmistrza Gminy Jedlicze. Kolejną relację z tego spotkania i wystąpienia innych zamieścimy w późniejszym terminie.

 

Udostępnij na

61 komentarzy do “Spotkanie Jana Juszczaka kandydata na Burmistrza Gminy Jedlicze oraz kandydatów na Radnych Miejskich i Powiatowych

 1. nikt tu nie pomawia. I nie straszcie procesami bo wyście powinni mieć za to obrażanie itp na okrągło na j24

 2. Co znaczy „wyście” ? Mam rozumieć popierający Jolantę Urbanik? Szkoda tu się w dyskusję wdawać.

 3. Pan Juszczak mówi o wolnych gminnych terenach. Zapraszam do Poreb.Tu gmina ma piękne grunty które przez ostatnie lata zarosły samosiejkami.Szkoda tak pięknego terenu. Urbanikowa to zaniedbana.

 4. Świetne spotkanie. Bardzo merytoryczne wypowiedzi . Pan Juszczak, pani Zaleszczuk super !!! To są prawdziwi samorządowcy.
  Panie Janie, Pani Aniu trzymam za Was kciuki.

  1. Ja po tym zebraniu odniosłem wrażenie że Pani Ania to nic nie zrobiła prócz kontrolowania …..
   Zapewne będzie czerwona kartka ale się zobaczy..
   Na waszym jak to piszecie pudelku pokazał się nowy artykuł – może Arbuz skomentuje – jak już pisałem wcześniej statystyki nie kłamią…….. Reszta mnie nie interesuje …

   1. Przecież pracowała w komisji rewizyjnej. Więc wywiązywała się ze swoich obowiązków które przyjęła. Trzeba znać zadania i obowiązki rady.

  1. Burmistrz to nie społecznik. Bierze kase. Ma wykonywać zadania. Ma mieć wizje rozwoju gminy i ja realizować. To nie może być ktoś kto ciągle płacze i narzeka na poprzedników. 22 października Urba będzie poprzednikiem. A jak wygra to będzie narzekać na siebie ?
   Ja chce burmistrza konkretnego który oprócz działania jest też tym który jednoczy ludzi.

 5. Szkoda, że na Waszym portalu nie zostali umieszczeni wszyscy kandydaci. Ale cóż każdy tylko dba o siebie.

  1. gdybyś troszkę pomyślała to byś takich głupot nie pisała bo tu są ci którzy chcieli tu być tak jak i na 24

 6. Kto Cię dzieli z ludźmi. Zwykły obywatel nie wie że taki portal istnieje .Wrzeszczycie jak by Was ktoś do gorącej wody wsadzal ,manipulujecie ludźmi,a dzieli gropka ludzi elokwetnych, merytorycznych prostakow.!!!!!!!

 7. Łatwo jest wszystko kontrolować i podważać. Troszkę gorzej jest coś zrobić, narażając się na kontrolę kogoś innego – punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A tak poza tym to w przypadku wygranej p. Juszczaka zastępcą burmistrza będzie zastępca TW? Bo się to jakoś mi w głowie nie mieści.

  1. A co ci się w ogóle mieści ? Podejrzewam że niezbyt dużo.
   Byłeś na zebraniu w Jedliczu ? Tam Juszczak jasno powiedział.

 8. To co było na zebraniu w Długiem, a w szczególności wystąpienie pani Zaleszczuk i pani Patlewicz. Powinno być upublicznione. Mieszkańcy powinni wiedzieć z kim tak naprawdę mają do czynienia. Osobiście jestem w głębokim szoku. Do dziś nie mogę otrząsnąć się z tego co tam było powiedziane.
  Ludzie idźcie na wybory i głosujcie. Nie może tak być że dzieją się takie rzeczy.

 9. A jakie się dzieją – Przyjdzie nowy burmistrz i logicznym jest że przyjdą nowe osoby – każdy burmistrz w swojej kadencji zwalniał zatrudniał „swoich” aby mu nikt nie szkodził ze starej ekipy Prawda stara jak świat. Wszyscy o tym wiedza nikt tego nie napisze hehe

  1. Samobójca zwalnia fachowców. Dobry pracownik samorządowy to ktoś z odpowiednim wykształceniem, praktyka i ciągle podnoszaby kwalifikacje. Tacy byli. Zostali zwolnieni a teraz pracują w innych gminach. Jest o nich świetna opinia.
   Jaka jest obecna administracja to wszyscy wiemy.

 10. Do Mars: Minuta 4:29 – 4:48 w ,,Spotkanie wyborcze z Janem Juszczakiem kandydatem na Burmistrza ……….” – odpowiedź na pana wątpliwości dotyczących zastępcy burmistrza w przypadku wygranej Pana Juszczaka.

 11. Podejrzewaj co chcesz. Nie byłem na zebraniu dlatego pytam – ale widzę, że szkoda pisać bo zaraz agresja.

 12. Na J…24 analiza finansowa. Kolejny raz okazuje się, że papier i Internet wszystko przyjmie. Dlaczego? Posłużę się ostatnim wykresem „Pozyskane środki zewnętrzne”. Według przedstawionych liczb w latach 2010-2014 jest to kwota nieco ponad 6 milionów złotych.
  Polecam Państwu lekturę dostępnego (na oficjalnej stronie Gminy Jedlicze) pod adresem http://www.jedlicze.pl/sites/default/files/pliki/wiesci/2014/gminne_wiesci_6_2014.pdf raportu z kadencji 2010-2014. Na 4 stronie znajduje się zestawienie pozyskanych wówczas środków zewnętrznych. Była to kwota 18 456 886,23 zł.
  Widać z jaką rzetelnością mamy do czynienia.
  Mam jeszcze dwa pytania (choć nie mam złudzeń co do uzyskania odpowiedzi).
  Czy w kwocie środków pozyskanych w 2015 roku są środki o których mowa na pod zestawieniem, na które powołałem się wcześniej? (Chodzi o środki na budowę kanalizacji w Chlebnej, II etap remontu ul. Głowackiego i modernizacji oczyszczalni ścieków o dofinansowanie których nioski złożyłem w 2014 roku).
  Czy w kwocie na 2015 rok znajduje się dofinansowanie projektu fotowoltaicznego, a jeśli tak to czy zostało wzięte pod uwagę całe czy też odliczono kwotę przypadającą Gminie Dukla

 13. Na J…24 analiza finansowa. Kolejny raz okazuje się, że papier i Internet wszystko przyjmie. Dlaczego? Posłużę się ostatnim wykresem „Pozyskane środki zewnętrzne”. Według przedstawionych liczb w latach 2010-2014 jest to kwota nieco ponad 6 milionów złotych.
  Polecam Państwu lekturę dostępnego (na oficjalnej stronie Gminy Jedlicze) pod adresem jedlicze.pl/sites/default/files/pliki/wiesci/2014/gminne_wiesci_6_2014.pdf raportu z kadencji 2010-2014. Na 4 stronie znajduje się zestawienie pozyskanych wówczas środków zewnętrznych. Była to kwota 18 456 886,23 zł.
  Widać z jaką rzetelnością mamy do czynienia.
  Mam jeszcze dwa pytania (choć nie mam złudzeń co do uzyskania odpowiedzi).
  Czy w kwocie środków pozyskanych w 2015 roku są środki o których mowa na pod zestawieniem, na które powołałem się wcześniej? (Chodzi o środki na budowę kanalizacji w Chlebnej, II etap remontu ul. Głowackiego i modernizacji oczyszczalni ścieków o dofinansowanie których nioski złożyłem w 2014 roku).
  Czy w kwocie na 2015 rok znajduje się dofinansowanie projektu fotowoltaicznego, a jeśli tak to czy zostało wzięte pod uwagę całe czy też odliczono kwotę przypadającą Gminie Dukla

 14. Czyli to prawda. Piotr Rostek. Cień swego Pana. Ja pierdzielę. Podziękowaliśmy im cztery lata temu. A do nich to nie dociera. Weź pan panie Juszczak nie ośmieszaj się więcej.

  1. Też dostałem szoku jak przeczytałem zestawienia na J24. Dochodzę do wniosku że w urzędzie nie ma nikogo kto by umiał dobrze pare cyfr dodać.

 15. Szoook to Ty się nie ośmieszaj. Przecież to czarno na białym widać że p.Urbanik posuwa się do wszelkiej maści czynów, żeby tylko upodlić Sanockiego. Gdy była przewodniczącą rady miejskiej również jak tylko mogła kładła kłody pod nogi. Wybory wygrała tylko dlatego że kampania była prowadzona na zasadzie wszystko przeciw p.Sanockiemu. Te kolorowe wykresiki z j24 to czysta kpina. P.Urbanik chyba zapomniała że jej kontrkandydatem na fotel burmistrza jest p.Juszczak a nie p.Sanocki. Już dość tej niegospodarności. Inne gminy wokół się z nas śmieją.

  1. p. Urbanik nawet programu na najbliższe 5 lat nie przedstawiła.
   Posługuje sie kłamstwem czego przykładem jest zestawienie pozyskanych środków.
   Jeśli nie jest to prawdą to bardzo proszę podać mnie do sadu.

 16. Tekla ale tęsknisz za tym który ludzi po sądach włóczył. Obecna Burmistrz ma po prostu klasę i dalekie jej do takich prymitywnych metod które tak bardzo kochaliście.

  1. Powiedz kogo włóczył . Jak na razie to Jolanta nie wychodzi z sądu. Koszty masakra.
   Kiedy kolejna rozprawa z firmą która budowała żłobek.

 17. Ja Ciebie doskonale Szoook rozumiem, siedzisz przy korytku więc nie możesz pisać inaczeć. Teraz jest cud, malina, czekoladki … mam nadzieję, że do niedzieli :))

 18. Klasę to ma. Wie jak doprowadzać ludzi pracujących do takiego stanu by sami rezygnowali z pracy. Albo jak wykorzystywać ludzi np. Kazimierza Zimę. Teraz kadencja będzie trwać 5 lat. Nawet nie chcę myśleć ile osób poleci ze stanowisk w gminie jeśli uzyska reelekcję. Albo jakiej rangi miałby być zastępca/doradca. Jeśli takiej maści jak p.Kurowski to niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece.

 19. Pozwolę sobie przytoczyć słowa pana Juszczaka, skierowane zwłaszcza do Szok , który coś tam starał się sugerować we wcześniejszym komentarzu: ,,Ani pan Rostek , ani pan Sanocki nie będą moimi zastępcami, gdybym został burmistrzem, ale i pan Rostek i pan Sanocki i inni, jeśli będą mieli sprawę do burmistrza, drzwi są otwarte”. Cytuję z powyższego filmiku.

 20. a ja sobie nie życzę żeby w sali Punktu Katechetycznego wybudowanego z naszych składek odbywały się spotkania wyborcze p.Jana Juszczaka i jakiegoś Mocnego Głosu

  \Jana Juszczaka

 21. a ja 8 dniówek przepracowałem przy budowie tego domu i cieszę się że taki kandydat jak Pan Jan mógł się tam wypowiedzieć bo to jest miejsce dla takich ludzi a wnioskując po twoich wypowiedziach to z twoich składek nawet szklanki herbaty by nie kupił

 22. Mieszkaniwc P. Juszczak i kandydaci z Komitetu. Mocny Glos zasłużyli sobie by spotkać się w budynku Katechetycznym P.Juszczak pochodzi z naszej gminy a obecna jolka skąd przybyła?

 23. Skarbnik
  18 października 2018 o 15:45

  Kundel24 siedzi i na bieżąco kasuje każdy nieprzychylny dla mocodawczyni komentarz. Może i jolka była by dobrym burmistrzem, gdyby nie była złym, mściwym, egocentrycznym człowiekiem! Jak można się chwalić takim „pięknym” życiorysem i dorobkiem jak to wszystko jest od początku do końca kłamstwem! A Wy mieszkańcy dajecie się omamić temu fałszywemu uśmieszkowi! Wstyd!

 24. Zmiana Burmiatrza jest potrzebna, tylko to pomoże uratować gmine przed zagładą. Inaczej bedzie spalarnia bez filtrów i czujników zanieczyszczenia powietrza, drogie smieci i woda brak kanalizacji, nieudolnie wyremontowane drogi brak kasy na remont szkół, placów zabaw kolo przedszkoli i szkół, brud na ulicach, zarosniete cmentarze. Nawet do remontu szatni w szkole ciężko wynająć firmę.

 25. Wiecie co cieszę się z faktu, że wasz czas minął bezpowrotnie. Taki np (?). Ma problem. Łatwo go zdiagnozować – Ksenofobia. Ale twój Pan przecież mówił, że z Jasła jest. Jak sobie z tym radzisz?. Przecież to obcy. A pani Burmistrz jest z Jaszczwi. Jak kochają tam twojego Jaśka najlepiej chyba świadczy to, że nikt z jego namaszczenia nie startuje tam na radnego. A to przecież za miedzą. Czyli jak ktoś go zna to trzyma się z daleka. A on taki słodki – szkoda, że to tylko samouwielbienie. Taki rozumiejący ludzi. Rękę do nich wyciągający. Oj ta ściema nie przejdzie. Moja rodzina mieszka w gminie od kilku pokoleń. Ale moja żona pochodzi z Krakowa – rzucisz w nią kamieniem człowieku bez winy dlatego, że nie jest stąd? W czym jest gorsza od ciebie? Mały jesteś. Ten filmik ładnie ujęła w piosence Ania Wyszkoni – Narcyz, Narcyz, Narcyz się nazywam – popatrzcie na mnie jaki piękny jestem i uroczy. A ludzie którzy z nim startują – pominął ich. Tragiczne. Nawet słowem nie pozwolił im się odezwać.

  1. do Szoook- byłeś na spotkaniu, ze piszesz że nie pozwolił się nikomu odezwać? Dopytałbyś się przynajmniej i byś wiedział, że wszyscy co byli na spotkaniu i startują od Juszczaka to się wypowiadali (nikt nie musiał im na nic udzielać pozwolenia). Spotkanie trwało prawie 3,5 godziny więc przestań pier…lić !!

 26. W punkcie katechetycznym powinni teraz zrobić punkt wydawania ciepłej strawy. Mam tu na myśli ciepłą strawę dla tych którzy po nocach biegają z ulotkami i plakatami.
  Są też i tacy którzy pilnują cukierkowych banerów. Im też dajmy coś ciepłego. Leża w trawie to marzną.Noce już zimne

 27. Ale sie uśmiałem z artykułu na j24. Pani Burmistrz poprostu gratuluje! To dlatego redaktorek siedzial od rana w urzedzie i notował wszystko co pani do głowy przyszło. Stek bzdur

  1. To są wybitni finansiści. Jak ona zostanie na kolejne 5 lat to Jedlicze będzie drugimi Emiratami albo Kuwejtem. Rafineria jest, ropy trochę jest . Gaz z Jaszczwi też jest. Burmistrz mega też jest. Co tu szukać.

 28. W ciągu tych 4 lat pod rządami Urbanik wiele gmin odjechało od nas pod względem rozwojowym. Gmina Chorkówka najlepszym przykładem.

Comments are closed.

Do góry