Jesteś tutaj
Strona główna > ludzie

Kazimierz Zima ma przeprosić Zbigniewa Sanockiego

Proces wyborczy. Kazimierz Zima ma przeprosić Zbigniewa Sanockiego.

 

Wczoraj w godzinach popołudniowych Sąd Okręgowy w Krośnie wydał postanowienie w trybie wyborczym. Na jego mocy kandydat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Kazimierz Zima ma sprostować nieprawdziwą informację oraz opublikować przeprosiny. Zgodnie z art. 111 Kodeksu Wyborczego ma na to 48 godzin od momentu wydania postanowienia. Obie strony sporu maja również możliwość odwołania się do Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie w ciągu 24 godzin od wydania postanowienia.

Udostępnij na

40 komentarzy do “Kazimierz Zima ma przeprosić Zbigniewa Sanockiego

 1. Wyborcy zastanówcie się dobrze czy dalej chcecie głosować na jakiego człowieka jak Kazimierz Zima. BO CHYBA NIE. Jak można tak postępować i kłamać panie Zima. CHYBA to robota polityczna tzn J24 i Yolanda jedna ekipa która się boi.

 2. Donia zgadzam się, ale Zima wypowiadał się chyba nie ze strachu kandydat do Sejmiku i taką sobie wizytówkę sam wystawił? teraz nich Zima „podziekuje „tym którzy złożyli mu tę propozycję

 3. Dziwne że jeszcze przeprosiny się nie ukazały. Ale cóż widać teraz jakimi merytorycznymi argumentami posługuje się p.Urbanik. P. Kazimierz powinien się zastanowić dając się sprzedać pani Jolancie czy to nie wstyd być w grupie ludzi otaczających panią burmistrz.

 4. Wybrać na Burmistrza P. Juszczaka i zakończy się wykorzystywanie nieswiadomych ludzi do intryg byleby tylko osiągnąć cel- koryto!

 5. Cała banda Urbanikowej myśli że wybory wygra CHAMSTWEM to się grubo myli bo takiego chamstwa nie ma nigdzie indziej jak od niej i pudla24

 6. Bench. Uczestniczyłem w rozprawie. Na pytanie zy jest autorem Pan Zima stwierdził „Nie jestem autorem, ja tylko udzieliłem wywiadu. Ja nie byłem autorem, udzieliłem tylko wywiadu temu portalowi i mój udział był w tym pisaniu portalu zerowy”. Pytany o autoryzację odpowiedział, że czytał tekst przed publikacją.
  Jeśli piszę nieprawdę proszę mnie pozywać.

 7. Panie Piotrze ja tez mogę coś napisać bo też osobiście z Panem miałem do czynienia, oczywiście nie w ten pozytywny sposób – ale po co – po to żeby komuś dołożyć że było tak a nie inaczej i obrzucać się błotem – to już było i nie wróci więcej. Sąd odrzucił część pozwu może portal także pozew upubliczni bo z miłą chęcią poczytam co w nim było i co sąd odrzucił…

  1. Portal jest właśnie stanie wszystko. Nawet go…o . Szkoda ze nie opublikował programu wyborczego bo to nas interesuje

 8. Szanowny Realisto. Pisz proszę, ale mam nadzieję, że tak jak ja podpiszesz się własnym imieniem i nazwiskiem. Jeśli Cię to interesuje – pozostałe treści artykułu Sąd uznał za prywatne opinie P. Zimy, a te nie podlegają trybowi wyborczemu. Stąd oddalenie. Dysponuję kopią postanowienia. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszam. Można się ze mną skontaktować choćby przez facebooka.

 9. Nie nie potrzebuje kopi postanowienia ja nie z tych bardzo dociekliwych jak Pan/i owoc 🙂 . Pozdrawiam Serdecznie w ten ciepły dzień. A tak na marginesie dzisiaj na facebooku pojawił mi się film z zalewu Klimkówka susza niemiłosierna jak tak dalej będzie to pustynia się zrobi zamiast zalewu ciekaw jestem jak na Solinie ma się sytuacja.

 10. Kundel24 siedzi i na bieżąco kasuje każdy nieprzychylny dla mocodawczyni komentarz. Może i jolka była by dobrym burmistrzem, gdyby nie była złym, mściwym, egocentrycznym człowiekiem! Jak można się chwalić takim „pięknym” życiorysem i dorobkiem jak to wszystko jest od początku do końca kłamstwem! A Wy mieszkańcy dajecie się omamić temu fałszywemu uśmieszkowi! Wstyd!

  1. W pudelskim arcydziele pt. „Kieca w górę, majtki w dół” przedstawiono chyba czcze mrzonki, fantasmagorie, pobożne życzenia, urojenia, wizje. Najistotniejsza w wykresach, jest gruba czerwona krecha między kadencjami, symbol nienawiści do Sanockiego. Co mówią liczby w tych słupkach? Otóż pierwsza rzeczą jak mi przychodzi do głowy, jest to że wszystko jest dwa razy droższe. Sama Burmistrz o tym wiele razy wspominała. A jak dwa razy droższe są koszty !!! budowy np. żłobka, to i słupek dwa razy wyższy. Słupek zwany górnolotnie inwestycją.

     1. U mnie ta pewność jest stąd, że znam prawdę. Zdecydowanie moja wiedza pokrywa się z tym co piszą na orgu. Jolka ma tendencje do koloryzowania rzeczywistości. Ma tendencje do samouwielbienia. Tak jak mówił Jermak, jej się wydaje ze ona ludziom daje chleb. Nie docenia tego co zastała. Nie docenia ludzi, pracowników. Ile razy Sekretarz przez nią płakała. Ilu urzędników przezywa piekło?

 11. Żyje w tej gminie troche już lat ale NIGDY z Władz gminnych nie dążył do skrócenia mieszkańców nikt z Władz nie napuszczal jeden na drugiego co to sie porobiło? Zakończy to nareszcie głosujmy na P. Juszczaka

 12. Jesteś w szoku i kandydujesz? To niebezbieczne dla twojego zdrowia złóż rezygnację i nie wysluguj się ludźmi bo szkoda chłopa ty masz kasę a on?

  1. Oni umieją liczyć. Liczą na to, że ludzie nie umieją…To jest taka perfidia, że w głowie się nie mieści.

 13. Zobaczylam wyjaśnienie na Nasze Jedlicze to nie mogłam uwierzyć jak można tak wszystko znieksztalcic Wyborcy w klamstwa by wnet uwierzyli ona Musi odejść tak w naszej gminie nie moze dalej być

 14. Przede wszystkim, jak można rzucać kwotami bez pokrycia. W raporcie 2010-2014 roziliczenie jest co do grosza. Zerknijcie na inwestycie na stronie gminnej. Poprzedni Burmistrz, dbał o to by mieszkańcy mieli wiedzę co się się robi, za jakie pieniądze i na jakim etapie jest inwestycja. Wszystko było podawane do publicznej wiadomości m.in. na stronie gminnej w zakładce gospodarka – środki zewnętrzne. Zapraszam do odwiedzenia tej zakładki chociażby teraz i co widzimy ostatnie projekty zrealizowana w latach 2013-2015. Aktualnie wdrażane „instalacje systemów energii odnawialnej …” na lata 2012 -2015. W trakcie oceny dofinansowanie zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie wielofunkcyjnego lodowiska sztucznie mrożonego w Jedliczu …

 15. Przy okazji. Bardzo proszę, aby kolega z gminy przestał się już logować na moje konto e-mail. Ja to widzę i cierpliwie czekam, żeby przestał. I jak już mi zaglądać ktoś zaczyna do maili pt. buty sprzedaż wysyłkowa, to chyba przesada.

 16. A ten Zima to dał się chłop wypuścić. Podobno w sądzie opowiadał kto mu da kasę na adwokata.
  Osobiście ni wierzę, ale gdyby to miała być prawda to będę w szoku.

  1. Znam Kazimierza i bardzo dziwię się że dał się w to wciągnąć. Startuje do Województwa i powinien pokazać klasę. W Jedliczu niszczy sobie opinię.

 17. Ludzie nie mają pojęcia wierzą co mówi ale RADNI? boją się nawet zapytać burmistrz? czy że stracą mandat Wyborcy oczekuja PRAWDY A NIE KLAMSTWA!!!

  1. Kto by nie był burmistrzem to musi być z klasą. Nie jatrzyc, nie judzic, nie dzielić. Jolante zgubi J24. Gdyby nie on. Mogła by dziś pić zmrozonego szampana.

 18. Za Żadnej! Władzy żaden Burmistrz nie odważył by się za nasze podatki utworzyć coś takiego j24 wpierw wyborcow się szkaluje a pozniej przekonuje do siebie i blaga o głosy

 19. Panie Kazimierzu z decyzja Sądu trzeba sie zgodzić, bo taka zapadła decyzja i to trzeba uszanować czy to sie panu podoba czy nie

Comments are closed.

Do góry