Jesteś tutaj
Strona główna > sport

Kolejny sukces łuczników

Kolejny sukces łuczników.

W dniach 8-9.09 w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie na torach otwartych. Dużym sukcesem zakończył się start w tych zawodach łuczników MUKS Podkarpacie Jedlicze. W kategorii młodzik starszy ( zawodnicy w wieku 15 lat) Michał Stach wywalczył tytuł Mistrza Polski i tym samym obronił tytuł zdobyty w ubiegłym roku. Michał z Katarzyną Kozioł zwyciężyli także w konkurencji mikstów, a drużyna chłopców w składzie Michał, Wojciech Szafran i Dawid Smyka zajęła drugie miejsce i zdobyła tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski. Bardzo dobrze spisała się również debiutująca na zawodach tej rangi Malwina Kubit, która w kategorii młodzik młodszy (zawodnicy 13-14 lat) zajęła wysokie siódme miejsce.

Gratulacje dla zawodników i opiekunów panów Janusza Stacha i Stanisława Kozioła.

Józef Kudroń

Udostępnij na

88 komentarzy do “Kolejny sukces łuczników

 1. Brawo dla zawodników i dla trenerów. Szkoda, że prezes MUKS pan Piotr B. strasznie nie chce tej sekcji, traktuje jak piąte koło u wozu.

  1. Nie chce to pani Urbanik bo wywaliła ich z Hali potem poszli koło oczyszczalni ale tam też długo nie byli bo dostali kopa w dupę i poszli do Moderówki

 2. Łucznictwo zawsze miało tradycje w Jedliczu ,pamiętam takie nazwisko Chudziński ,może ktoś wie więcej ?…szkoda zmarnować taki dorobek …

 3. Gratulacje dla uczestników !!! Jak można nie chcieć sekcji z takimi osiągnięciami….

 4. Urbanikowej nie pasowała ta sekcja w Jedliczu to wywaliła do Moderówki. To jej styl działania. Zrobiła to ponieważ sekcja powstała dzięki Sanockiemu , a ona go chronicznie nie lubi. Dlatego wszystko co on stworzył ona z uporem maniaka neguje. To jest chore jak powiedział klasyk z Kościuszki

 5. Gość pytanie co prezes MUKS zrobił dla sekcji? Popytaj zawodników, trenera może otworzą Ci się oczy.

 6. Dziś kupiłem książkę pt. Bukareszt Kurz i krew. Książka jest wstrząsająca. Przytoczę jej fragment. Wnioski wyciągajcie sami.
  Cyt:” Początek 1965 roku: rak pochłania błyskawicznie Gheorghiu-deja, chodzą słuchy, że duża w tym zasługa radzieckiego lekarza który prowadzi leczenie. W marcu na jego stanowisko wślizguje się młody Ceausescu. Jak wszyscy zgodnie twierdzą – ani wykształcony, ani przesadnie zdolny, ani w ogóle nikt, na kogo by się chciało zwrócić uwagę. Tyle że ambitny, mściwy i jak się okazuje bardzo skuteczny.

  1. Nie obrazaj konserwatora
   Przeczytales i nic z tego nie zorzumales snujesz chore analogie z msciwosci porownujesz sie do Gherogiu-deja? chyba ze twoja psychoza wmawia ci uropjenia wielkosciowe

 7. Wreszcie coś innego niż tylko piłka nożna. Przy tak małym klubie imponujące wyniki. Tak trzymać.

 8. Mistrzów będzie można podziwiać na kolejnych zawodach 29 września w Moderówce.
  III runda o Puchar Okręgu Rzeszowskiego

 9. Duży sukces! Brawo! Gratulacje dla zawodników jak i dla trenerów. Nie można też zapominać o dużym zaangażowaniu rodziców. Powodzenia na kolejnych zawodach.

 10. Bardzo pięknie, nasi krajanie z pasją i do tego sukcesy. Powodzenia i wytrwałości w dalszych treningach.

 11. Brawo! Gratulacje dla zawodników jak i dla trenerów.
  Powodzenia na kolejnych zawodach

 12. Co to w tej gminie? Mistrzów się przegania? dlaczego musieli się przenieść! Brak współpracy czy kasa?

 13. Dziś kupiłem książkę pt. Bukareszt Kurz i krew. Książka jest wstrząsająca. Przytoczę jej fragment. Wnioski wyciągajcie sami.
  Cyt:” Początek 1965 roku: rak pochłania błyskawicznie Gheorghiu-deja, chodzą słuchy, że duża w tym zasługa radzieckiego lekarza który prowadzi leczenie. W marcu na jego stanowisko wślizguje się młody Ceausescu. Jak wszyscy zgodnie twierdzą – ani wykształcony, ani przesadnie zdolny, ani w ogóle nikt, na kogo by się chciało zwrócić uwagę. Tyle że ambitny, mściwy i jak się okazuje bardzo skuteczny.

 14. Swietnie pasuje do obecnej tak! to się jej udało wybudować ogromny mur między Ludźmi. Wróci zgoda i wzajemny szacunek po 21 pazdziernika

 15. Informacja z gminnej strony (swoją drogą zamieszczona dzień przed): Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum
  W dniu 14.09.2018 r. (piątek) o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kulutry w Jedliczu odbędzie się Zebranie Wiejskie Jedlicze-Centrum.

 16. Dlaczego tak pozno poinformowano nas o zebraniu Jedlicze-Centrum? Może obawiala się niewygodnych pytań od wyborców czy ma ich w głębokim poważaniu? Dość oklamywania!!!

 17. Na zebraniu w Jedliczu było około 15 osób Marciowa słabo poinformowala mieszkańców a może się czegoś bała i dlatego 😁 Yolanda tylko kłamstwa opowiadała i tyle sama nic nie zrobiła

 18. Jolanta nawet nie zna planu przestrzennego.
  Pani Zaleszczuk ładnie ją załatwiła.
  Najlepsze jest to że Jolanta mówi tak że jak by nie ona to by powiat ni w Jedliczu nie robił. Hipokrytka.
  A na końcu ten Tomuś to co pierniczył bo jakoś nie można było zrozumieć o co mu chodzi. Chyba sam nie zrozumiał bo zaraz wyszedł.

   1. Naoglądał się „Id marcowych” i myślał, że jest Ryanem Goslingiem. Oni w swoim otumanieniu i knuciu, twierdzą że przewidują ruchy jakichś wyimaginowanych przeciwników. Myślą, że biorą udział w jakimś ogromnym politycznym rozdaniu:)) Sadzą, że są debeściakami piaru i sztukmistrzami prowadzenia kampanii. No co zrobił? Zaczął przeszkadzać staroście w wypowiedzi. Po czym zmieszał się i uciekł z sali. Taki ..wyrwał się goły na rogu stodoły:))

 19. Ja czekam na udostępnienie informacji publicznej, zapytanie dziennikarskiej na temat ZOZ ….termin minął i nie ma. Umiem liczyć termin administracyjny, niezawity:)).
  Tu na J24 wrzucają „news” że Juszczak nie jest w PiS. A on chyba tam już więcej niż rok nie jest w tym PIS. I to nie przez PKS …paradoksalnie, a przez nadwyżkową, polityczną koalicją. Może by wrzucili news o tym Jak Jolka polazła, kilka tygodni temu, proponować siebie jako namaszczoną przez PiS i postawiła warunki, swoje typowo jolkowe warunki…:)) I dostała śniegowca:)) Może chcą vel marzą, aby „platformiara wśród pisowców i pisiara wśród platformersów” wydała ich pieniądze na kampanię? Tylko o tym nie wiedzą. Czyżby kasa prywatnego przedsiębiorcy, który po poprzedniej, sponsorowanej przez niego kampanii, zatrudnił męża JU, już się kończyła, bądź kurczyła?

  Cóż… Absolutna tragedią tego środowiska jest to, że żyjemy w kulturze disco polo. I nie żeby mi Zenek Martyniuk przeszkadzał. Przeszkadzają mi ci, którzy zakładają, że ich wyborca to tuman, któremu rzuci się liche padło w postaci obertasów po wsiach. Niestety, dzięki takim Jolkom wrócą nam czasy rozpitych chłopów, a potem synów ich Janków Muzykantów i Antków, co się dopną szkół..urzędów:)) . Spersonalizowana historia …toczy koło.

  Taka satyra na sobotę:))

 20. Arbuzie podzielam Twoje zdanie MASZ RACJE. Wystarczy spojrzec na remont na Borku gdzie tu rozum tyle kasy wyrzucić na spruchniala bude a zabytki niszczeja niech ta z Borku stanie w bialych rajstopkach z plecaczkiem nad tym rowem i zrobi sobie fotkę Ostatnią!

 21. Głupoty opowiadacie. Wczoraj na zebraniu WIEJSKIM w Jedliczu Jolanta opowiadała jaką to zadłużoną gminę zastała , ile niby to inwestycji zrobiła a poprzednicy nic a nic :). Jest zbawieniem dla tej ziemi itp.

  1. No i co ona robi na takim zebraniu…niewyborczym!!! Zamykającym budżety.
   Co ona ma tam do gadania? Jeżeli prowadzi kampanię, własną! Na zwykłym zebraniu, rozliczeniowym lokalnym. Jakim autem podjechała? Oj! Gonić!

 22. ona z Ratusza powinna wyparabolic bo to inwestycja za Pana Burmistrza Sanockiego Z. co ona tam jeszcze robi? Będę głosować na P.Juszczaka bo to nasz czlowiek a nie z ukai

 23. Tak się jej urząd spodobał ze nawet w sobotę tam siedzi. Dobrze ze Sanocki odpacykowal wszystkie obiekty to teraz ta korzysta z tego.

 24. Jak co robią w sobote w Urzędzie pewnie dokumenty niewygodne przeciwko niej pakują aby po przegranych wyborach machloje nie wyszły na światło dzienne

 25. Co robią po godzinach pracy w urzedzie? Wszystko powinno być ściśle pod kontrolą i rozliczane bo to są publiczne pieniądze za to my płacimy czesto brakuje nam na chleb

 26. Już się zaczyna chodzenie w nocy po domach tzn Marciowa już chodzi spacerowalam z mężem a Marciowa o 22 podjeżdża pod jakis dom i wlazi zadowolona do środka jak sroka

 27. Wyrzuce ja na zbity Py…k dość mnie naklamala a dom nad skarpa dlaczego teraz na ten temat milczy? miał się rozsypac a stoi do dziś

  1. Pamiętacie jakie chcieli ogromne odszkodowanie. Coś ponad milion. Czemu teraz Jola im nie wyplaci

 28. Ja się z lekka przemaszerowałam dziś rano po „sołectwie Jedlicze’:)) i zapytuję o te schody w szkole. To koniec inwestycji za 140 tys.? Te wejściowe plus te małe, takie od zakrystii to wszystko co miało zostać zrobione? A te rozwalone, po których też w końcu dzieci chodzą to tak zostanie?
  I te chłopy co w sobotę jakimiś wywrotkami rozdrobniony żużel przywożą na ten jakby „parking”, to który etap inwestycji stanowią?

 29. Nawierzchnia parkingu to taka sama nowoczesna metoda jak kawałek ulicy 3-go Maja. Patent radnej Marć ?

 30. Zakłamywana rzeczywistość, manipulacja faktami, bylejakość. Zasługa? Najlepsi zawodowo ludzie u innych bardzo zadowolonych z tego faktu pracodawców. Szybki makijaż jedlickiej podstawówki. Byle do pierwszych przymrozków. SUKCES!!!!

 31. Do wydawania i zarządzania pieniędzmi publicznymi( a nie są to małe) musi być burmistrz z dużym doświadczeniem a radni bardzo wnikliwie analizowali i dyskutowali każda inwestycję.Przykre, ale obecni nie potrafią jedynie Pani Zaleszczuk merytorycznie dyskutuje

  1. Dla tego jest nie lubiana przez Yolande i Marc. Po prostu one nie lubią jak ktoś jest mądrzejszy. Pani Ania nie lubi kłamstw.

 32. Ja pitole ale cyrk! Jeszcze tak nigdy nie było teraz jest pewne że nie będzie😀

 33. Radna w czerwonym dresie nawet po nocach prowadzi agitacje. Nie wie że szarganie nazwiskami obecnie jest karalne.
  Więcej dowie się w odpowiednim czasie. Będzie news.

 34. W urzędzie dzieje się coś złego bo wszyscy co spełniają wymogi mają już naliczone emerytury, a duża część pozostałych na gwałt szuka pracy.

  1. Bez przesady z tym terroryzmem. Terroryzm ma inne znaczenie niż myślisz.
   Tu jest inny problem a mianowicie charakter człowieka. Nikt nie powie głośno bo sie wszyscy boją, ale wydaje mi się że to kwestia czasu kiedy balon pęknie. Jeśli przegra wybory to nagle wszyscy zaczną mówić.
   Mamy do czynienia z niezwykle trudną osobowością

   1. Ale również z brakiem jakiejkolwiek osobowości u tych co bezmyślnie wykonują polecenia i dają się gnoić. Ja żebym suchy chleb miała wsuwać to w życiu nie pracowałabym dla monstrum. Przecież to najmniej bystremu urzędnikowi, który ma minimum godności nie pozwalałoby spojrzeć sobie w oczy. A najgorsi są ci, którzy wiedzą o tym i dalej, swoim poddaństwem, utwierdzają w przekonaniu władzę o nieomylności.

 35. Dziś w fabryce temat wyborów. To oczywiste. Chłopy przemyśleli przez weekend i dyskutują.
  Tematem była droga Jaszczew Jedlicze. A raczej jej remont. Jeden z hali pierniczył że to inicjatywa JU. A to bzdura. Prawdą jest że droge remontuje za prawie milion Starostwo a gmina dodaje jakiś marny grosz żeby się pod to podłączyć. To stary chwyt JU. To wykorzystywanie osiągnięć innych ludzi. Tak też czyni w temacie poprzedników podłączając się pod kanalizację w Chlebnej. Poprzednicy załatwili kase a ona głosi że to jej robota.

 36. Doskonale pamietamy ile wspanialych drog zostało wyremontowanych za Staroste P.Juszczaka i Burmistrza P. Sanockiego to nieładnie przypisywać sobie czyjejś osiągnięcia

 37. Co tak zamilkla zadnej dyskusji zadnych pytań dlaczego?trzeba zmienić na innego radnego! Jedlicze zasluguje na aktywną radną bo jest wiele do zrobienia przede wszystkim potrzadek

  1. czytam komentarze i tak sobie myślę:) co by nie zrobił to żle. Zrobiła burmistrz coś zle- nie zrobiła żle- odezwała sie żle nie odezwała żle . Wszyscy maja wiele do powiedzenia wszyscy najmądzęjsi a naj naj to Arbuz . Troszke pokor po co sie zniżać do dna a ta dyskucja wiejąca złością nienawiścia własnie go sięgnęła.Proponują aby Arbuz wystartował na burmistrza wszyscy nie zadowoleni na radnych i pogadamy za cztery lata. To co tu cztam to takie bicie piany takie ble ble ble. Cieszę sie z tej targowicy , z żłobka , sali gimnastycznej , dróg , chodników, pieknego odnowionego dworku, parkingu bo to wszystko jest dla ludzi nic nie zniknie zostanie i będzie służyć pokoleniom nie zależnie od tego kto wygra wybory.

   1. Arbuz ma w sobie właśnie tyle pokory, że nie pcha się na świeczniki. A mało tego Arbuz ma tyle rozumu, żeby odróżnić żłobek od klatki dla dzieci, 400 metrów kostki od drogi rowerowej, parkingu od zniwelowanej wywrotki żużlu. Arbuz jest bardziej dla ludzi niż te wszystkie …inwestycje.

    1. Narcyza nie tak łatwo rozpoznać, ponieważ nie wyróżnia się ani szczególnymi cechami, ani szczególnym wyglądem. Nawet doświadczony terapeuta potrzebuje sporo czasu, aby zdiagnozować tego typu osobowość. Osoby narcystyczne często zachowują się w charakterystyczny sposób, dlatego warto być uważnym i ufać swojemu samopoczuciu w relacjach z nimi.

     Tak zwana postawa wyższościowa

     Osoba narcystyczna zwykle myśli w sposób-zerojedynkowy, to znaczy dzieli zjawiska na dobre lub złe, najgorsze lub najlepsze, słuszne lub błędne. Nietrudno się domyśleć, że narcyz jest przekonany o tym, że jego działania i wybory życiowe są najlepsze. Gdy udowodni mu się brak racji, często złości się lub zrywa kontakt. Ponadto daje sobie prawo do nieprzestrzegania reguł i zasad oraz jest mocno roszczeniowy – uważa, że wszystko mu się należy. U niektórych narcyzów postawa wyższościowa jest mocno wyeksponowana, u innych na tyle zawoalowana, że trudno ją zidentyfikować w codziennym życiu (zauważamy ją dopiero w sytuacji konfliktowej lub przy bliższym poznaniu). To o tobie Arbuzie 🙂 Samo sedno !!!!!!

     1. Nie bronie Arbuza ale bardziej mi to przypomina małą, zawistną, nienawidzącą poprzedników osobę. To jest bardzo niebezpieczne zjawisko. W internecie, mediach często podawane są przykłady do czego tego typu osoby są zdolne.
      Narcyzm jest zjawiskiem, ale nie niebezpiecznym dla innych. Sam fakt zwolnienia tak dużej ilości osób i przyjęcie tzw swoich o czymś świadczy. Przekłamywanie historii, próba wymazania poprzedników z pamięci podatników, to fakty niezaprzeczalne.

     2. Chłopie, ale ja widzę, że ważę 90 kg, wiszą mi cycki, o nic się nie upominam. …zrywa kontakt:)) Pozwól, że wybiorę czas kiedy upublicznię sms jaki wysłała mi Jolanta w chwili kiedy napisałam, że nie będę pomagać w prowadzeniu „podziemnej gminy” . Chciałabym być narcyzem…nie umiem…

 38. Yolanda ma nową metode boi się mieszkańców na stronie gminnej powiadamia o zebraniu na 3 godziny przed to są jakieś jaja albo metody ukrainsko skarbowe

 39. hmmm z tego co mi wiadomo zebrania zwoływane sa przez przwodniczących osiedli i przez sołtysów . obowiazkiem tych osób jest zawiadomienie mieszkańców na tydzień przed zebraniem . Władze zapraszane są na te zebrania . Mogą w nich uczestniczyć ale nie muszą. To tak dla uściślenioa ;

 40. p.burmistrz proszę zrezygnować, kierowanie gminą kiepsko pani wychodzi, a dobieranie sobie współpracownikow jeszcze gorzej. Jeszcze ta pensja, pierwsza kadencja, a już w drugim roku podwyżka i 12 tys na miesiąc, cholera za co?!

 41. Zmienic burmistrza jest to konieczne! dla dobra nas wszystkich zaden burmistrz nam łaski nie robi że cos w gminie zrobi ale obecna jest osobą nie nadająca się na tę funkcję wprowadziła nienawiść wykpila spilecznikow którzy lata pracowali społecznie na rzecz gminy.

 42. Słyszałem że jeden z komitetów obstawił się prawnikami. Pewnie będą nagrywać, analizować i składać pozwy.

 43. Będąc kandydatem na Burmistrza zdać sie lepiej na opinie wyborców a nie na pozwy ps. kto zaplaci za prawnikow?

 44. Myślę że konfrontacja Yolandy z Juszczakiem to będzie ..”.przejechał walec po mrówce..”.Ale ktoś musi zarównać te dziury jakie powstały za ostatniej kadencji.Jedlicze zasługuje na porządnego burmistrza

 45. Pana Juszczaka znamy jako Starostę i jako mieszkańca tej gminy i wiemy ile dołożył starań by żyło nam się lepiej to kandydat który potrafi zarządzać gminą i publicznymi pieniędzmi i przede wszystkim NIE DZIELI LUDZI!

 46. Powtórzę komentarz z j24:)))

  A taki …Jermak? Chłoptaś na jolkowe posyłki, to po czyjej dzisiaj stronie? Przecież wiemy, że był wynajęty, razem z zastępcą przez Juszczaka, przy poprzedniej kampanii. To dziś za kim oni są? za juszczakiem czy za Jolantą?

 47. na oficjalnej stronie gminy było ogłoszenie z którego wynikało, że Jedlicze to wieś przecież zamieściła to osoba od promocji, po co właściwie jest to stanowisko i czy nie generuje niepotrzebnych kosztów? nie pierwsza to wpadak tej osoby porażaka

 48. Wkrótce może miasto będzie wieś i kartofle buraczki koper itp będziemy uprawiać jest rynek i będziemy swojskie sprzedawać😀😀😀

Comments are closed.

Do góry