Jesteś tutaj
Strona główna > firmy

„Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno”

 

Projekt „Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

 

„Rozwój transportu niskoemisyjnego
na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno”

 

W ramach realizowanego przez Gminę Miasto Krosno w partnerstwie z gminami: Chorkówka, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe oraz Wojaszówka projektu
pn. „Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno” doposażono część eksploatowanego obecnie przez MKS Krosno taboru autobusowego między innymi w nowoczesne urządzenia informacji pasażerskiej, system monitoringu, bramki liczące pasażerów oraz kasowniki. W sumie 22 pojazdy zostały doposażone w monitory prezentujące przebieg całej trasy danego kursu.
Prezentują one między innymi informacje o numerze linii i jej kierunku docelowym, nazwy kolejnych przystanków na trasie danego kursu oraz inne komunikaty i informacje użytkowe, takie jak: zmiany w kursowaniu autobusów lub obchodzone w danym dniu imieniny.
Poza informacjami wizualnymi dodatkowo wygłaszane są komunikaty głosowe.

Dodatkowo pasażerowie komunikacji miejskiej w Krośnie mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji na urządzenia mobilne myBus online. Aplikacja została przygotowana z myślą
o użytkownikach transportu miejskiego, zarówno tych, którzy podróżują codziennie jak
i okazjonalnych pasażerów. Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, czyli tzw. tabliczki przystankowej, aplikacja wyświetla informacje na temat najbliższych odjazdów.
Informacje gromadzone są na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia autobusów miejskich przez system GPS. Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą zakładaną godzinę pojawienia się autobusu na wybranym przystanku, uwzględniającą nieprzewidziane opóźnienia, czy przyspieszenia kursów. Jest to obrazowanie rzeczywistej pozycji pojazdów miejskiej komunikacji, aktualizowanej na bieżąco, a nie jedynie wyświetlanie przyjętego rozkładu jazdy, co pozwala na wygodne zaplanowanie podróży.

W najbliższym czasie Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie wzbogaci się
o 21 nowych autobusów (11 o napędzie hybrydowym, 8 zasilanych olejem napędowym
oraz 2 minibusy). W mieście Krośnie i u Partnerów projektu przebudowana zostanie infrastruktura drogowa oraz przystankowa służąca obsłudze publicznego transportu zbiorowego. Gminy partnerskie planują również budowę i przebudowę parkingów park&ride oraz bike&ride. Szacowane koszty modernizacji transportu publicznego na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno wynoszą 40 mln zł.

Realizacja projektu przyczyni się do zwiększenia wykorzystania niskoemisyjnego transportu miejskiego poprzez rozwój i integrację systemów publicznego transportu zbiorowego.

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Udostępnij na

122 komentarzy do “„Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno”

 1. A gdzie jest gmina Jedlicze ?
  Dzięki naszym władzom będziemy jeździli starymi rzęchami. Wstyd mnie za tych ludzi. Mam dużo znajomych w Krośnie i nie tylko. Pytają co takiego dzieje się u was że takie podejmowane są decyzje.

 2. Czy ona ma pojecie ile gmina stracila? Tylu nowych przyjęła do urzędu to moze nie potrafili złożyć odpowiednich dokumentów? To wsteczny rozwoj!

 3. Kompromitacja Burmistrza. Nawet jak warunki były wymagające to trzeba było dążyć do kompromisu z krośnieńskim UM. Oby nowy Burmistrz mógł to jeszcze odkręcić i przystąpić do projektu, podpisać jakiś aneks umowy. Cokolwiek.

  1. Niestety jest to już nie możliwe. Projekt jest finalizowany. Wymienić burmistrza należy ponieważ uchroni to gminę od kolejnych absurdów

 4. Gdyby byl Burmistrzem Pan Sanocki nigdy by nie zrezygnowal z takiego projektu bo on dbal o gmine jak o wlasny dom.Zostalismy na szarym koncu.WYBRAĆ LUDZI DOŚWIADCZONYCH I SPRAWDZONYCH

  1. Tak, to prawda. Poprzednia ekipa całkiem lepiej sobie radziła. Radna Marć narzekała że nic nie robi dla Jedlicza bo jest w opozycji. Teraz p. Marć chyba widzi że pomimo tego że jest w ekipie rządzącej to praktycznie dla tego Jedlicza nic spektakularnego nie zrobiono. A dawniej zrobiono.
   Zaraz powiedzą że żłobek. ale żłobek to obiekt służący mieszkańcom całej gminy.
   Ścieżka rowerowa przy Brzozowej ? To nieporozumienie. Teraz kolejna przy Rejtana ? Niech zapyta zwykłego mieszkańca, albo tych którzy tam mieszkają to się dowie całej prawdy. Komu to ?
   Miasto brudne i zapóźnione w rozwoju. Autobusy miały być ekologiczne to zrezygnowała a Zagórski próbował kit wciskać dlaczego tak się stało.
   21 października wszyscy do wyborów i podziękować temu kółkowi.

 5. Na moje oko, to p. Marć zdecydowanie lepiej się czuła za poprzedniej w władzy, wtedy wszystko widziała, most na Wierzbowej, osuwającą się skarpę, smród na Kościuszki, a teraz nic jej nie pzreszkadza. Czyżby ząb czasu dotknął nagle radną, że tak obroty zwolniła ????

 6. Blog Nasze Jedlicze dopiero mnie oświecił, co to za dziura była wyryta w jezdni. A to przejście…I to chyba już takie na wieki wieków amen, bo nie do przeniesienia. Mnie zastanawia jedna rzecz, czy tu, w tej gminie są jakieś koszty poniżej 100 tys? Schody – 150 tys, przejście – 140 tys.

 7. Lansowano że gmina biedna. Nagle bogata. Chyba z tego się to wzieło, że Yolanda musiała mieć 3 lata żeby się zorientować o tym że kasy w brud .

 8. Niby kampania rozpoczęta (coś tam ktoś skrobnął o gościu co agituje na rowerze) ale KTO u was jest kandydatem ???…bo jakoś wszystko przyczajone – myślę ,że wyciągacie wnioski z poprzednich wyborów.Nienawiść ,zawiść i próba wymiany Sanockiego za wszelką cenę zaowocowało niestety tym dziadostwem które widać w Jedliczu…a teraz strach ..bo można „wymienić” Y-lę na coś jeszcze gorszego ?…nooo będzie ciężko ale jedlicznin potrafi!!!

 9. Fanie, że były mieszkaniec żyje życiem społecznym naszej gminy.
  Kampania pomału nabiera tępa. Yolanda wykorzystuje każdy moment aby się lansować. Ale niestety jak ktoś uważnie obserwował ta cała kadencję to może spokojnie dojść do wniosku, że coś ruszyło ale w ostatnich miesiącach. Ponad 3 lata suszy rozwojowej. To też duży podział mieszkańców na my i wy. To próba wymazywania z historii poprzednich rządzących. Zwykle robią to nieudacznicy którzy sami niewiele potrafią.
  Mieszkańcy pewnie wyciągną wnioski . To sie w sumie okaże 21 października. Na giełdzie nazwisk chodzi parę propozycji. Myśle, że każda z nich może być lepsza. Gmina nie potrzebuje nienawiści, zawiści, kłamstw , intryg.
  Yolanda to osoba chorobliwie rządna władzy. Władzy za wszelką cenę. Pokazała to w ostatniej kampanii wyborczej. Zobaczymy jak będzie się zachowywać w tej kampanii ale ludzie mają już tego i Yolandy dość.

 10. Byłem chwile na dożynkach. Piękna Msza Święta ale potem jak sie zaczął mylić prowadzący to pojechałem na lody.

  1. Mylą się, bo straszne ilości trudnych wyrazów używają. Koncelebrowana, retransmisja…

 11. poprzednia Władza wykonała progi zwalniające, które się sprawdziły i nie trzeba było robić aż takich wykopów za ogromną kasę .Dlaczego podatnika pieniądze tak łatwo wydaje ta pani?

 12. Jak mozna bylo przewozic Wieniec z dwoma zapitymi w sztok facetami w małej przyczepce bez zadnego zabezpieczenia ?przeciez to był Wazny Prezes Stowazyszenia co by bylo gdyby wypadl ?

 13. Pewnie zaraz wyleją na mnie wiadro pomyj ale wydaje mi się , że dożynki to nie czas i miejsce na wręczanie tytułu Honorowego Obywatela. Dożynki to święto rolników.
  Ale jak już przyznano tytuł Honorowego Obywatela to z odpowiednią klasa było by go wręczyć na uroczystości temu poświęconej lub innej ale o podobnym charakterze.
  Rozumie że to czas przedwyborczy i burmistrz za wszelką cenę chce się lansować, ale czy to trochę nie działa w odwrotnym kierunku ?

 14. Co sądzicie o prowadzeniu dozynek?
  chyba zadzwonic i zaprosic zespoly to nie wyczyn wg mnie

 15. A co innego mogą wymyślić. Zabawa i jeszcze raz zabawa. Dziś w szkole chwaliła sie parkingiem. Myśli że ludzie to głupki i nic nie kumają? Czym się tu chwalić , że zmniejszyła parking ?

 16. bardzo niebezpiecznie było na drodze w Dobieszynie póznym wieczorem chwiejących z trudem poruszających się ludzi mozna było najechać nie było innego miejsca na Dożynki? a po co ta wóda? to rozpijanie ludzi!

 17. Krzysiu a tobie szkoda ,bo tobie żona nie pozwala a smaki masz i tak pitolisz z żalu na forum.

 18. O ile mnie pamięć nie myli, to sala językowa w jedlickiej szkole już była oddana w ubiegłym roku szkolnym? Wczoraj znowu przecinano wstęgę?

  Znam takie osoby, które jak wyjdą z domu, to ciągle zastanawiają się:
  – Czy ja zamknąłem dom? czy aby na pewno zamknąłem na klucz? Nie pamiętam żebym przekręcał klucz?

  A tu, w Jedliczu:
  – Czy ja na pewno otwierałam już salę językową? Nie pamiętam żebym przecinała wstęgę?

  I taki „Dzień świstaka”

 19. A swoją drogą tną te wstęgi jak opętani. Flagi i Polski i Indonezji, zależy jak się ułoży….Przynajmniej raz w tygodniu.

 20. Bylam na Dożynkach i bardzo podobało mi się przemówienie Starosty Pana Juszczaka mówił bardzo pięknie i przede wszystkim nie czytał z czerwonego zeszytu

 21. Pod każdym względem na Dożynkach lepiej prezentował sie Pan Juszczk J.Starosta Jego zachowanie prezencja przemówienie jest na wysokim poziomie.Gratuluję!

 22. Starosta to jest klasa sama w sobie. Przygotowany merytoryczne, mądry, nie konfliktowy, nie jest złośliwy, nie ma podwójnego oblicza, i wiele innych zalet.
  Pani U niestety zawiodła społeczeństwo. Do domu .

 23. Czy nie uważacie że ktoś kto przez prawie całą kadencję nic wielkiego dla gminy nie zrobił powinien ubiegać się o reelekcję ?
  Podziekujmy tej pani.

 24. nie daj Boże aby ponownie z tym dziwnym „usmiechem” nadal pozostała i skłócała ludzi.ZMIANA MUSI NASTAPIĆ

 25. Dziś otwarto Mój Rynek czyli targowice. Gratualcje z okazji wyboru lokalizacji obiektu. Zdrowa żywność pasuje w smrodzie od oczyszczalni. Brawo !

 26. Nowa Targowica – a więc tak 1/ parę deseczek i tandetnych daszków udających solidne stragany za mega kasę // ile to grubo ponad milion PLN 2/ zgnije po 3 zimach bo sobie goście zapomną ze trzeba przejechać bejcą lub lakierem 3/ będzie supre jak Rka karetka bedzie jechać do kogoś z zatrzymaniem krążenia przez środek kartofli kwiatków i majtek z targowicy 4. pani Byrmistrz chyba nie mieszka w gminie bo ja nie słyszałem o ekologicznych rolnikach i sadownikach w naszej gminie, przede wszystkim handlują zamiejscowi
  5./ a pani burmistrz gdzie kupuje te fatałaszki jak na wybieg że gołe ramiona na mszy koncelebrowanej pokazuje – 6/ jakaś maskarada chyba – jak powiedziała pani radna

 27. Jak na otwarcie tak rozdmuchanej inwestycji to podczas otwarcia szału nie było. Mam na myśli ludzi. Dobrze że zgonili troche tzw funkcyjnych i paru wystawców. Kicha i tyle.
  A tak w ogóle to trzeba wytłumaczyć panu Waśko że jak spadnie jabłko to powinien się po nie grzecznie schylić. Dopiero był na święcie plonów. już zapomniał o owocach pracy rolnika ?

 28. Cytat na temat podobnej, wspaniałej inwestycji za 2 miliony w Kołaczycach. Targowica stoi pusta. A geniuszom, którzy z myślą o ludziach wyprowadzili targowisko na obrzeża ( chociaż Jedlicze to jedno wielkie obrzeże…) proponuję zrobić zakupy: ogórki, paprykę itd. i z tobołem przelecieć się do najbliższego przystanku. Oczywistością jest, że klient tego typu rynku ma minimum 60 lat i zero następców, którzy mają czas i ochotę czekać do środy, żeby kilo kartofli kupić i chodzić po takich cudacznych instytucjach. Także za 5 lat, wasz target „pomrze” a który się ostanie to siły nie będzie miał. Inwestycja… po zbóju.

  ” Na początku na placu targowym pojawiali się tak sprzedający jak i kupujący, jednak z czasem to miejsce zaczęło świecić pustkami. – Na początku to jakoś funkcjonowało, ale z czasem coraz mniej osób korzystało z targowiska. Sprzedawcy przyjeżdżali dokąd byli kupujący. Jak ich nie było, to nikt nie będzie stał z towarem – mówi M. Salacha. – Podejmując decyzję o budowie placu, za czym głosowali radni, wyszliśmy naprzeciw potrzebom mieszkańców. Już w 1992 r. ówczesny wójt Stanisław Koczwara chciał taki targ reaktywować na ul. Szewskiej, gdzie odbywały się targi, ale to również się wtedy nie udało.

  Pojawiają się opinie, że lokalizacja targu nie jest zbyt dobra, bo oddalona od centrum Kołaczyc. Tymczasem jak się okazuje nie została ona wybrana przypadkowo, bo dawniej to miejsce słynęło ono z handlu. Niegdyś była tu ubojnia świń, targ świński, handlowano zwierzętami, sprzedawano zboże. – To było typowe miejsce targowe w okresie międzywojennym i powojennym. To nie jest tak, że znaleźliśmy sobie jakieś miejsce nie wiadomo skąd – wyjaśnia burmistrz Kołaczyc. – Mamy trzy lata na ożywienie, bo trwałość projektu wynosi pięć lat. 95 proc. mieszkańców Kołaczyc przestało uprawiać ziemię, wyjeżdżają za granicę. Wiem, że wiele osób z chęcią kupiłoby naturalną, zdrową żywność jak np. jaja, kury, gęsi, mleko, masło, ale nie ma kto tego hodować. Na terenie gminy mamy tylko kilku rolników, którzy są nastawieni na innego rodzaju produkcję np. zbóż, hodowlę zwierząt. „

 29. Jest to inwestycja która kosztowała ponad 2.2 mln złotych a czynna tylko przez 4-5 godzin w tygodniu. Trzeba być sz……..m żeby tak łatwo wydawać tyle kasy .
  Faktycznie jedlicka targowica nie była w najlepszym miejscu ale patrząc na malejący ruch bez sensu było wydawać tyle kasy.
  To nie powinno nazywać się Mój Rynek , a Rynek Yolanty.

 30. Mieszkańcy latami a nawet wiekami czekali na takiego zbawiciela jak Jolanta Urbanik. Przyszła i zbawia świat. Gdyby nie ona to żylibyśmy w dżungli. W około skakały by małpy.
  A tak na serio to 4 lata straty. Działanie bez planu, bez pomysłu.
  Di wymiany wiekszość radnych : Woźniakowa, Tucki Patla, Woźniak, Kopeć , milczący radny z Moderówki .

 31. Powiększa się peleton naganiaczy na wybory. Do niedawna jeździł i dalej jeździ taki gość w skórzanej kamizelce. Teraz za nim pędzi już kolejny od Dobieszyna, a ostatnio starszy pan z Jedlicza z plecaczkiem na plecach.
  Podziwiam tych panów za wytrwałość i kondycję.

 32. za ponad 2 mln targowica w takim miejscu??? trzeba powiedzieć STOP!!! takim nieprzemyślanym wydawaniem kasy podatnika towarzystwo wzajemnej adoracji usunąć zakończyć ten CYRK te brawa i te publiczne całowania i wylewania pomyj na ludzi, którzy odważa zadać lali pytanie.

  1. Tak, dla całej sieci Jeronimo Martins. Gmina Jedlicze, specjalizująca się w handlu naręcznym i obwoźnym, na tyle poważnie zaczęła zagrażać Biedronce, że jest szansa, że to Jedlicze właśnie, a nie Biedra przejmą upadającą sieć „Piotr i Paweł”. Tylko trzeba Jolkę wybrać na kolejne 4 lata, to staniemy się zapleczem logistycznym potentatów w uprawie kopru i ziemniaków „tycznych”.

   Proszę mi pokazać jedną, słownie jedną, inwestycję w ciągu tych ostatnich 4 lat, która miała sens? Tylko inwestycję, a nie 50 metrów drogi jakiejś.

   1. No niestety takich inwestycji brak, bo z sensownych projektów wycofali się, gmina stoi w miejscu, a śmię twierdzić ze cofnęła się w rozwoju dość znacznie. Stracony czas dla gmin.

 33. Arbuzie taka inwestycją był remont drogi na 3 maja który wytrzymał miesiąc wywalenie paru tysięcy w błoto nowa metoda pani marc

 34. Lipa jak parking koło jedlickiej podstawówki. Dla Urbanikowej liczy się przecinanie wstęg a nie jakieś dziury w drogach . Ostatnio w Podniebylu z wielką pompą oddawała pare lamp. Do jest już żenujące . Płacimy jej daleko ponad 10 tysięcy miesięcy a ona sobie jaja robi. Ja się pytam dlaczego tak mało inwestycji. Dawniej widać było robotę a przy tej władzy widać wstęgi i festyny.
  Radna Woźniak też musi już odpocząć. Może by trochę zajęła się domem.

  1. A co niby Wozniakowa zrobiła dla Podniebyla. W mojej ocenie to chyba najgorszy radny.

 35. Ja będę głosowała na panią Jozie z Piotrowki. Ona tak fajna, inteligentna i wykształcona.

 36. Pani Jozia jest Ok! Wozniakowa powinna sama zrezygnować a radna Piotrowki i Podniebyla powinna zostać P.Jozia

  1. Wozniakowa dba tylko o swoje interesy. Jak rządził Sanocki to się do niego łasiła żeby zrobił asfalt do jej domu. Potem naciskała żeby jej zrobił oświetlenie ale się nie ugiął. Teraz pewnie tańcuje kolo Yolandy bo chce załatwić swój interes. Miała nawet pomysł asfalt owalna drogi do lasu. W sumie Piotrowka traci mając ja za radna.

 37. Ja i moja rodzina bedzie popierać Jozie bo nie kpi z ludzi i potrafi wspierać i pomagać bo na obecną NIE MOZNA LICZYĆ jest krzykliwa ica…i😖

  1. Tak tak. Józia jest ok. Interesuje się wioską, lubi ludzi, inteligentna . Myśle że to dobry pomysł że ona startuje na radną.

 38. Jak prosilam by poparła pewną sprawę dotycząca także mieszkańców Podniebyla to mnie tak ofuknela i wysmiala że aż wstyd że jest radną

 39. Pozdrowienia dla sfrustrowanych konsumentów surowej pizzy. Macie problemy oj macie. A może przedyskutujmy nową linę metra – Warszawa Centralna ….. – dawajcie propozycje.

 40. Jak tam dzisiejsze spotkanie przedwyborcze w jaszczwi w bialym domu p. U. Dało sie słuchać ten słodki jak lukier głosik obiecujący gminę miodem i mlekiem płynącą po prostu mekka, eden normalnie ziemia obiecana

 41. Dziś koło szkoły w Jedliczu założyli w poprzek drogi dwie biało- czerwone taśmy. Pewnie przygotowania do otwarcia czegoś. A może to do nocnej sesji zdjęciowej z przecięcia wstęgi.

  1. Jerzyk ma prowadzić uroczystość a redaktor j24 ma foty robić oo imprezie maja rozebrać próg zwalniajacy i przenieść do Jaszczwi

 42. czy te prace tuz przed wyborami to dobry pomysł? przysłowie- co nagle to po diable. czy nie można bylo naprawić nawierzchni dróg przez 3 lata?

  1. Kim ona niby jest. To żaden autorytet. To co dziś zrobiła to żenujące. Nie przystaje jak na osobę na takim stanowisku. Chyba są kłopoty w emocjonalnej harmonii.
   Napijcie się dobrego wina zamiast słuchać tych wymyślonych bzdetow.

 43. Nigdy tak niesprawiedliwie nie dzielono publicznych pieniedzy tyle milionów dla kogo to czy ktoś zamierza wykupić?

 44. Brudniejszego miasta to już chyba nie ma. Proponuje wyczyścić kawałek chodnika … zawsze to będzie powód do przecięcia wstęgi.

 45. Prog zwalniajacy k. szkoły za tyle kasy! jest to swietna atrakcja bo prog nie wymusza kierowców do zwalniania 😊

 46. Czy ktoś wie gdzie w najbliższym czasie to ……….. g………o będzie szczuło ?

 47. Pan Jusczak J. obecny Starosta pochodzi z naszej gminy Moderowki to pewny kandydat na Burmistrza a nie z U…nu

 48. Życzę Panu Juszczakowi aby wygrał wybory i przywrócił dobre relacje miedzy ludzmi jakie były kiedyś

 49. Benia. Ciekawy jestem kiedy po tym Twoim wpisie zaczną obrzucac błotem Pana juszczaka

 50. Nie dla esbeckich metod nagrywania prowokacji i donosów w naszej gminie!
  Nie dla podłych skrytych metod

  1. Pan Słowik z J24 oraz Pan Jermak mają takie metody. Robienia zdjęć zza krzaków:)) I do tego się w tym prześcigają. Faktycznie, budzi to oburzenie.

 51. Rozliczymy do jednego grosza za utrzymywanie z budżetu J24. Dyrektorzy którzy dawali kasę nie powinni spokojnie spac.

 52. W końcu i Yolanda pożegna się z posadą , redaktorek j24 z rodzinką a także pan fotograf z portalu dobrze znanego który nagle po wyborach upadł wymienić by też konserwatora oraz dyrektorkę szkoły w Dobieszynie

 53. Do swir – ty też poznałaś i doswiadczyles przykrosci wspolczuje ci 3 lata pracować z taka osobą to tragedia ale nie martw sie jest wspaniały kandydat na burmistrza

 54. Co takiego zrobił Ci konserwator z Dobieszyna😁? Niedługo dyrektorzy szkół będą wykonywać zadania konserwatorów .

   1. Jolka mogła by przyjrzeć się pracy niektórych konserwatorów. Kiedy najwięcej roboty to chorują albo biorą długie urlopy. Wystarczy popatrzeć jak to było przez wakacje. Ciocia jednemu chroni tyłeczek ale tym źle robi Joli.

 55. Tylu przyjeto do pracy nie wiecie za co 😀? mowi się o tym głośno utrzymujemy ich i płacimy ciężko zarobione pieniądze aby ich utrzymać na siłę

 56. W urzędzie jest facet który był kierownikiem juz chyba wszystkich referatów. Zasłużony dla Yolandy ale niemota.

 57. Przez tych zasłużonych jesteśmy na szarym końcu w porównaniu z innymi nie dogonimy ich nigdy chyba ze nastąpi wymiana na Czlowieka który potrafi zarzadzac

 58. Policzmy wspólnie przydupasów Jolanty. Wiernych kmieci obdartych z intelektu. Jest ich słownie sztuk osiem. Dwójka jedną noga na emeryturze i ma to koło pióra. Dwóch niespełnionych gejów i dziennikarzy. Jeden wiecznie szkolący się jakby prawnik. Pozostałych troje …nowy nabór. Jak się zorientują, to …spiętrolą w podskokach. No to ilu jest w tej drużynie?

 59. Taka baba jakby miała honor, to na czas kampanii powinna zrezygnować z fotela burmistrza. A że nie ma…

 60. Pierwsze dwa zebrania tj w Jaszczwi i Długiem wskazują że Jolanta jest przegrana. Skupiła się na ataku poprzednika a to źle jest odbierane. Swoją nieudolność tłumaczy poprzednikami. Ale heca.

 61. ktoś napisał w swoim komentarzu …Benia. Ciekawy jestem kiedy po tym Twoim wpisie zaczną obrzucac błotem Pana juszczaka….. to podpowiem , że Pana Juszczaka tak wychwalanego przez niektórych obrzucają błotem pracownicy PKS KROSNO których pozbawił swoją decyzja sprzedaży firmy środków do życia . Ot cała prawda o tym wspaniałym mądrym człowieku. Moderówka jako wieś przez okres jego kadencji w powiecie nie zyskała nic dosłownie nic ….. . Pokazywanie się i tak zwane bywanie tylko tyle .A tak na marginesie to zapytam sołectwo Moderówka to jeszcze funkcjonuje? bo na dożynkach nie dostrzegłam jakoś ich przedstawicielstwa !!!Cóż to się dzieje sołtysie??

  1. Nie bronie Juszczaka , ale jak mi wiadomo z dobrego źródła to za PKS odpowiedzialny jest zupełnie ktoś inny.Gdyby był to Juszczak to już dawno by go zamknęli.
   Co do udziału Powiatu w rozwoju Moderówki to też nie broniąc nikogo , bo akurat Juszczak nie jest moim idolem trzeba jasno powiedzieć że Powiat nie ma infrastruktury na terenie Moderówki to więc nie ma w co inwestować. Większą rolę ma Burmistrz która zafundowała dla Moderówki łącznice kolejową przez środek wsi. Ci co cierpią na bezsenność będą mieli możliwość liczenia składów.

   1. I tu jesteś w błędzie droga powiatowa Moderówka Chrzastówka zerknij jaka zadbana oświetlona to jest wizytówka powiatu.

 62. Wróć… Miałem napisać Małą Mi. Migotka jest szczera i uśmiechnięta, poprostu prawdziwa!!!

Comments are closed.

Do góry