Jesteś tutaj
Strona główna > inne >

Podziękowanie

          „Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyboru”

Tę myśl dedykuję wszystkim zaangażowanym w bardzo kontrowersyjny projekt uchwały, który w konsekwencji miał doprowadzić do zamknięcia Starej Kuźni w Jedliczu i z tego miejsca, będąc świadkiem wczorajszych obrad w komisjach radnych naszej gminy,  bardzo dziękujemy Radnym za ich postawę podczas głosowania, tj. odrzucenie zapisu projektu uchwały w dotychczasowej formie, wykreślając z projektu uchwały „obiekty sportowe”, co powoduje powrót do status quo.

Oprócz szczerych podziękowań dla Radnych dziękujemy również wszystkim, którzy świadczyli za nami dobrym słowem wykorzystując różne środki przekazu. Wielkie Bóg zapłać!

Bogumiła i Jerzy Dudowie.

75 thoughts on “Podziękowanie

 1. „coco jumbo i do przodu to moje hasło, dobre nie?” 🙂
  Pytanie do Pana Dudy:

  Kiedy planuje Pan realizację karczmy wg projektu, który udostępnił Pan w poprzednim artykule? Czy funkcjonowanie dotychczasowego obiektu nie będzie ograniczone lub zawieszone na czas budowy?

  1. Dotychczasowy obiekt ma być integralną częścią nowo budowanego i w czasie budowy nie będzie miało wpływu na jego funkcjonowanie. Kiedy? Jak Bóg da w niedalekiej przyszłości.

 2. Myślę że był to taki pierwszy myk przed wyborami, czyli najpierw wrzucic projekt który nie spodoba sie ludziom, a późnej samemu go obalić i wyjść naprzeciw mieszkańcom, pokazać jacy to radni wspaniali są, nabrać kogo się da i zdobyć głosy. Czuć nadchodzące wybory, !

 3. To nie ustawka. To głupota. To próba upokorzenia gościa który prowadzi ten portal. Radni spostrzegli sie przed podjęciem decydującej decyzji. Wstrzymało się dwoje bo się panicznie boją. Dobrze że reszta pokazała że mają jeszcze ludzkie odruchy.
  Czy sprawa została załatwiona to się okaże jutro po sesji. Jeszcze bym się tak za wcześnie nie cieszyła.

 4. Wystarczy w Waszej gminie zmienic burmistrza i nie bedziecie miec tyle problemow to musi byc czlowiek ktory nie wywoluje konfliktow lecz je rozwiazuje , glowa boli co sie wyrabia w Waszj gminie

 5. Jeśli to prawda, że PiS będzie popierał w wyborach obecną burmistrz Jedlicza to będzie oznaczać, że ta gmina sięga rynsztoku! Partyjniactwo i stołki. Zero szacunku do ludzi

  1. A może niech sobie ją zabiorą z tej Gminy. Nikt już nie wpadnie na pomysł np. zabierania zezwolenia dla Starej Kuźni

 6. Usunac natychmiast Y-LE przywrocic spokoj i zaufanie do Wladzy obecnie to niemozliwe

 7. Który PiS ma popierać Jolkę? Bo chyba nie ten, na którym ona suchej nitki nie zostawiła? I chyba nie ten np. Ortyl, który w gminie nazywany jest małym Hitlerem? Dla Piowców Platformiara, dla Platformy Pisowiec – tak sama o sobie mówi. Podpiąć się to mógł gospodarz domu Anioł pod Towarzysza Winnickiego, w Alternatywy 4, a nie współczesny, inteligentny, samostanowiący działacz samorządowy.

 8. Trzeba mniej gadać a więcej mobilizować siły. Do wyborów trzeba pójść i oddać właściwy głos.

 9. Jak PiS popiera Yolanda to rozumie ze z tą partia dzieje się coś złego.

  1. Z partią, jak z partią. Z jednym posłem, który daje się nabierać. A że sam ma za uszami…kilka niedociągnięć, to tak szuka „malinowych hostess” dla podrasowania wizerunku. Prowadził ślepy kulawego.
   Dzisiejsze głosowanie nad uchwałą w związku z ustawą antyalkoholową.
   Drodzy Radni

   Głosując za obostrzeniem gminnych przepisów, nie wyciszycie demonów przeszłości jakie dręczą urzędników majstrujących przy projekcie uchwały. Dorosłe Dzieci Alkoholików, tak mają…że za wszelką cenę próbują ukarać cały świat za własne krzywdy. Do końca życia nie zrozumieją, że nie ważne czy najbliższej wódy jest 50 metrów czy 50 km, to i tak ten kto chce się napić to znajdzie źródło.

 10. Szkoda tych dzieci co ich mamusie doprowadzily do upadku przez alkohol ale nie mozna pozwolic na niszczenie Czlowieka Jego osiągnięć tylko dlatego ze chwilowo ma się władzę

  1. Tsk. Władze się ma chwilowo a człowiekiem się jest lub nie jest na zawsze.

 11. Od paru lat obserwuje co się dzieje w społeczeństwie. Widzę , że lubi niszczyć. Ilu porządnych pracowników wypier….. Jak niszczyła jednego znanego pana. Kopała leżącego. Nawet niektórzy radni ją w tym wspierali.
  Teraz pana Jerzego . Czy dalej bedzie społeczne przyzwolenie ?

 12. Jestem ciekawy jakie stanowisko zajęła w tej sprawie radna Marc. Ona ma specjalne powody.

  1. Oooo! W wypadku tego nazwiska, 50 metrów to jak nie dadzą rady dojść do mety, to pożyczoną astrą podjadą, a w najgorszym wypadku…..najgorszym, naprawdę najgorszym…motórem przywiozą:))

   1. A że główny „motorniczy” na L. 4…to i o motór sprawny trudno. Myślę, że nastał ten czas aby ujawnić pewne praktyki. Układ Matka, Syn, Burmistrz ….mam nadzieję, że przestanie istnieć.

    1. To ujawnij, coś więcej, a nie półsłówka z domyslaniem się i dorabianiem kolejnych teorii spiskowych

 13. Panie Jurku trzeba zaprosić na piwo Panią Burmistrz i puścić jej film z obrad komisji. Ten film powinien być puszczamy w Kuzni jako atrakcja multimedialna

 14. wyborcy powinni poznać projekt uchwały i na taki filmik chętnie przyjdę bo do tej pory nie mogę uwierzyć do czego Y-lol jest zdolna

  1. Projekty uchwał nie publikują bo by mieszkańcy czasem mogli reagować. Wszystko odbywa się z zaskoczenia.

 15. Tak się ośmiałam że aż mnie boli brzuch. Powodem oczywiście sesja i gloryfikowanie Waśki.Ile to on chłopisko nie narobił dla gminy. ????
  Chyba wam się w głowach poprzewracało. Wasko wszedł do rady półtora roku temu. To co on mógł narobić? Przynajmniej nie osmieszalibyście chlopa.

  1. Pytam gdzie honor tego człowieka. Wszyscy wiemy o tym, że do rady powiatu wszedł tylko dlatego że zmarł jeden z radnych, a on uzupełnił skład. Jakie to ma niby zasługi ? O zasługach to może mówić Starosta albo Piotr Bril. Gdyby nie decyzje Starosty to p. Waśko mógłby sobie tylko pomarzyć.
   Panie ! Nie wstyd panu podpinać się pod pracę Pana Starosty ? Jak tak można ? Gratuluję tupetu panu i tym wszystkim co myślą podobnie jak pan.

  1. Ustawy oczywiście, że rząd, sejm itp. Ale uchwały, opartej na ustawie, w tym regulacji odległości oczywiście, że gmina i rada a de facto prawnicy gminni czyt. pod naporem burmistrza.

 16. Dobrze wiemy jak było za czasów Waśki, ile zrobił dla gminy, a ile naobiecywał. Takie praktyki miały miejsce zawsze, a teraz szczególnie to widać na oczach mieszkańców.

 17. Ja mam taka propozycję żeby Waśko został burmistrzem lub co najmniej zastępcą burmistrza. Yolanta nie radzi sobie to Waśko spokojnie może ją zastąpić. On wszystko ogarnie …. jak w banku.

 18. Yolanda jak by go sobie wzięła na z-cę to oznaczało by to początek końca jej kariery. Pewnie dobrze go nie zna , a jak pozna to będzie za późno.

 19. Piotr Waśko to ” obrotny gospodarz” . Nie tylko bankiem potrafi 🙂 zarządzić. Już nawet uzurpuje sobie prawo do zarządzania szkołą w Jedliczu. Pamiętamy jak zapraszał Jolante na różne szkolne imprezy. Tupet to mało powiedziane.

 20. Czy jedlicka władza myśli ? Chyba nie. Robią parking koło szkoły w Jedliczu i zamiast go powiększyć to pomniejszają tzn budują na nim 15 metrów chodnika. Panie Jerzyk dlaczego stara szkoła w Żarnowcu jest w opłakanym stanie dlaczego trawa sięga prawie do dachu itp . Czy mamy panu kupić okulary z lupą aby pan zobaczył i zainteresował się . Bo to świadczy tylko o panu . Jeździ pan autem codziennie koło tej szkoły i nie widzi

 21. Wracajcie, wracacie bo wybory blisko. Komitet juz macie to trzeba działać i władze wymienic

  1. Pogłoski chodzą po targowicy w Jedliczu że Waśko już sam nie wie z której partii wystartować czy PiS, PO czy PSL

   1. Najlepiej żeby wystąpił ze swojej czyli SLD. Zapomniał o swoich kompanach ? Przefarbował się ?

 22. Myślicie dlaczego mnie ścierw atakuje, uderz w stół a nożyce, bo napisałem prawde nagrywał w Rzeszowie w knajpie, żeby miec haki i niszczyc ludzi

 23. do pana miny pytanie: czy teraz też ten proceder wykonuje? nagrywa i węszy podłsłuchuje dono

 24. Czy radny Wasko mógłby powiedzieć co konkretnie zrobił dla gminy jako radny powiatowy? Zastrzegam ze nie interesuje mnie bajduźenie

 25. do Karolka „pracuje” intensywnie nad tym jak zostac przy zlobie i zgarniac kase podatników co miesiąc OT TO JEGO PRACA

 26. Powiem wam , że trzeba mieć tupet żeby się chwalić tym czego się nie zrobiło.

Comments are closed.

Top