Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

PKP Intercity, Jasło-Zagórz, nowe postoje

W ostatnim czasie udało się z powodzeniem załatwić sprawę ważną , w tym także na rzecz Mieszkańców Jedlicza . Pracowaliśmy na rzecz pasażerskich przewozów kolejowych . Poniżej podaję link gdyż informacja już ukazała się na portalu Wirtualne Jasło – informuje Pani Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Joanna BRIL

http://www.wirtualnejaslo.pl/artykul/radna_joanna_bril_i_wojciech_zajac_chca_szerszego/13246/

44 thoughts on “PKP Intercity, Jasło-Zagórz, nowe postoje

  1. Szanowny mieszkańcu Moderówki !!!! Patrioto lokalny !!!! Mieszkasz tu??? interesujesz się tym co się w twojej wsi dzieje !!!! Mam wrażenie że nie bardzo. To cie uświadomię : łącznica kolejowa tak !!!! w wariancie rozsądnym z korzyścią dla wszystkich mieszkańców Gminy a więc i dla mieszkańców Moderówki, O czym mówie ? a no o tym ,że należało w konsultacjach zapytać ludzi !!! porozmawiać na zebraniach wiejskich przedstawić koncepcje a nie wszystko robić po cichutku by nikt nie wiedział o trasie łącznicy, Były w Moderówce dwa zebrania wiejskie na których byli przedstawiciele władzy i ani słówka o tym że taka potężna inwestycja się nam we wsi szykuje. Czy to jest ok,?? wobec wyborców. ???Moderówka na łącznicy nie skorzysta a wprost przeciwnie straci: dwie ważne dla wsi drogi gminne, zniszczona zostanie natura 2000 na górze białkowskiej, nie będzie przystanku kolejowego najbliższy w Męcince albo w Przybówce. Pod oknami będziemy mieli 8 metrowy nasyp. Fajnie co??? Moderówka zostanie podzielona na dwie części Budzisz Białkówka i Moderówka Kolonia. Myślę żę należny się zastanowić nad tematem odłączenia się Moderówki Wieś -Kolonii -Winnicy od gminy Jedlicze. Tak nasza władza dba o swoich mieszkańców za nasze pieniążki.

   1. A kto tą władze wybrał ? Głosowaliście to teraz macie. Kolej prawie przez środek wsi to jakaś masakra.
    Za chwile dowiecie się że to dla waszego dobra 🙂

 1. Ale co się udało i komu? Bo jak mnie wiedza nie myli to Jurkowi Zuba z Zagórza, radnemu powiatu sanockiego. On to wywalczył, a nie Pani. Szacun, że umie Pani podlinkować, ale też chyba akurat pani nie ma się czym chwalić.

 2. Muszę to napisać. Dostaję listy od ludzi, w tym od osadzonych. Od człowieka, po gimnazjum, który kaligraficznym pismem, gramatycznym, pisze z sensem. A tu, wyborca, czyta 2 zdania od radnej wojewódzkiej. Kanclerza. Czy wy nas macie za debili? Wczoraj gminny goniec, zamiast wysiąść, jak do człowieka, zamiast wcisnąć ten durny dzwonek…Zaczęła trąbić! Mnie tak nie nauczyli. Ta wściekłość tych urzędników jest zastraszająca. Nawet nie mam pretensji do tej dziewczyny. Mam pretensje do ciśnienia, jakie jest narzucane tym ludziom. Przestańcie się bać. Zróbcie to dla siebie.

 3. Tak naprawdę to chyba nikt nie ma albo nie chce mieć pomysłu na kolej w naszym regionie. Albo trzeba powiedzieć sobie otwarcie wchodzimy w remont linii i wprowadzamy konkurencję po latach zaniedbań, albo otwarcie przyznać, że funkcjonowanie ruchu na tej linii nie ma sensu i zwyczajnie zwinąć tory bez robienia szopki. Takie newsy i sukcesy jak powyżej nie przekonują mnie w ogóle.

 4. Kolejny rok trombi się o łącznicy. Nawet gminna strona podała notke. Wszyscy chcą się w jakiś sposób podpiąć pod tą łącznice. Ludziska przecież to tylko plan !!! Zalew w Kontach drugi wiek planują i dalej nic.

 5. ?????ale ubaw czy radna nie potarfi sklecić poprawnego stylistycznie zdania?

 6. Z łącznicy chyba najbardziej zadowoleni mieszkańcy Moderówki ponieważ to bardzo zbliży ich do kolei. Nie który będą mieć nawet pod oknami

 7. Kolej zniszczyły, to samo co PKS, spółki matki, spółki córki. No i oczywiście związki zawodowe. Podaję przykład. Mój kumpel ze studiów. W 1999 roku, dyrektor nieruchomości PKP=wyprowadzili tak, że lepiej nie mówić. Potem został posłem. Następny, prezes Cargo, kumpel ze studiów. Wizja kolei łączącej Polskę z Azją. Wziął odprawę. Następny. Związki zawodowe. 18 lat gość, maszynista nie jeździł. Adam Organek. W lokomotywie wrzucił ….wsteczny:)))

 8. Kolejna kobieta na tak wysokim stanowisku. Pani Joanno jestem pod wrażeniem Pani kariery, politycznej też.
  Manewr z PSL był perfekcyjny

  1. Dyzma też zrobił karierę. Jak już PSL nie udźwignął tej kariery:))) to PiS-owi daję najwyżej rok. Bo to nie jest tak, że wystarczy „być ze wsi, prostą dziewczyną” tylko to pasowałoby połączyć z rozumem. Słuchaliśmy występów radnej przy okazji rozprawy administracyjnej w sprawie spalarni. Tak jak szybko zmieniła zdanie w drodze od drzwi wejściowych do krzesła, tak samo przeszła z PSL do PiS. I jak ona będzie was reprezentować gdziekolwiek, to niech Bóg ma Was w opiece.

 9. Ciekawą jestem czy taka burmistrz i radna wiedzą na czym polega praca maszynisty? Czy wiedzą po co jest guzik, który w starych taborach należało wciskać co 60 sekund? I czy wiedzą, że po redukcjach i zwolnieniach grupowych, taki maszynista nie mając toalety w lokomotywie, wybaczcie dosłowność, musiał „robić” na gazetę. A skąd to wiem? Wiem to od człowieka, który prowadził „Borodino”. Taki pociąg z Białegostoku do Granicy. A dlaczego to wiem? Bo pytałam, bo uważam że wiedza nabyta od ludzi jest cenna. I dopóki nasze karierowiczki nie zaczną rozumieć co ludzie mówią, to nie mają szans. Zadna baba nie nadaje się do samorządu. To powiedziałam ja. Kobieta.

   1. I trzeba do parteru madam sprowadzić. Jedną i drugą. I sorry nie widzę potrzeby wspierania jajników, my kobiety….nie namówcie mnie dziewczęta. Skąd umarła miłość. Z podłości i głupoty. Jak zawsze.

     1. Do tego żebym została kobietą. W ich pojęciu. Pochowałam Adama. Poroniłam, urodziłam 5-miesięczne dziecko. Ja rozumiem, że ktoś ma większe cycki, większy łeb. Ale czy tak wypada? Nie chcę gadać. Przepraszam.

 10. Arbuz ma rację co się stało w Polsce jak osoba ze stopniem doktora może tak posługiwać się językiem polskim
  Kompromituje siebie bo z nauką to chyba nie ma nic wspólnego

 11. Kaczyński zapowiedział, że dla tzw. „spadachroniarzy” czyli tych, którzy zmieniali tych wyborach nie ma miejsca na listach

 12. Jej wypowiedzi to katastrofa p.Joanno gdzie i kiedy spotkala sie pani z mieszkancami w sprawie lacznicy?

 13. Wasko na burmistrza?znam wielu innych ktorzy z pewnoscia by nadawali sie bardziej na tak odpowiedzialne stanowisko.

  1. Waśko na burmistrza ? he he he he
   1 kwietnia już było !!!
   Tak się nadaje jak Yolanda he he he

  1. Yolanda jest przekonana ze wystartuje i wygra kolejną kadencję. Niech tak sobie myśli jak najdłużej.
   Mieszkańcy pokażą gdzie jej miejsce.
   Była na zebraniu w Długiem. JAK choć trochę myśli to powinna się zorientować jak ja postrzegają. Pięknie i dużo mówiła. Nawet chwaliła się inwestycjami których była przeciwna.

 14. Maciejowski na burmistrza – idealny kandydat, a do tego straszak, który nie udźwignie odznaczeń i będzie potrzebował Wożniaka aby mu je nosił.

  1. Maciejowski na burmistrza , a z-cą Tucki. Sekretarzem Woźniak i mamy super !!!!!

 15. Doskonale pamietamy co zrobila poprzednia Władza i niech obecna nie przypisuje sobie zasług glowa boli od słuchania tych niekończących opowieści

 16. Kiedy zakończy się ten kabaret? Bo chce wreszcie cos na powaznie inne gminy tyle kasy
  maja z UE a Jedlicze??

Comments are closed.

Top