Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

Jasna Góra i narodowcy

    Jasnogórska Twierdza to miejsce duchowego i zbrojnego zwycięstwa narodu polskiego i cel pielgrzymek setek tysięcy pątników. Również narodowcy, tak jak pokolenia działaczy ruchu narodowego wcześniej, jak co roku podążają na Jasną Górę, by oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie. Narodowcy jako spadkobiercy dorobku  ruchu narodowego, wiedzą że życie bez Boga nie ma sensu. Chcieli podziękować za otrzymane łaski w codziennym trudzie i pokornie prosili o wsparcie w dalszej walce o Wielką Polskę, modląc się w intencji Ojczyzny, dla której biją wszystkich serca. 14 kwietnia setki działaczy z całego kraju po raz piąty przyjechali do Częstochowy, aby upraszać u Królowej Polski siły i odwagę do pracy na rzecz Narodu i życia zgodnego z Bożym Prawem.
Środowiska ruchu narodowego gminy Jedlicze godnie reprezentował wspólnie z MW z Podkarpacia Dariusz Bugiel, który podzielił się krótką relacją z tego wydarzenia.
 O godzinie 16,45 odbyła się msza w Kaplicy Cudownego Obrazu, gdzie kazanie wyglosił Ks. Kneblewski 
 https://www.youtube.com/watch?v=qLb6d6paZu4&feature=youtu.be
   Następnie zorganizowane było spotkanie środowisk narodowych w sali O. Kordeckiego, gdzie mogliśmy wysłuchać przemówień prezesa MZ Ziemowita,
ks. Kneblewskiego, delegacji węgierskiego rzadu partii Jobik oraz polityka Krzysztofa Bosaka.
   Całość zakonczył Apel Jasnogórski. 
     A jeśli w wydarzeniach brała udział Młodzież Wszechpolska to nie mogło zabraknąć przemarszu z pocztem sztandarowym, szczerbcami oraz z pochodniami oraz rozwieszenia  banerów z treściami narodowymi i patriotycznymi– relacjonuje Dariusz
 
KRÓLOWO POLSKI O TO MY DZIECI NARODU POLSKIEGO I TWOJE DZIECI.
DEFEND EUROP
http://narodowcy.net/piotr-kolacki-komu-przeszkadza-pielgrzymka-narodowcow/

3 thoughts on “Jasna Góra i narodowcy

  1. Młodzież narodowa jest patriotyczna i antykomunistyczna nie dla esbeków zdrajców

  2. Tak… Patrioci… Hitler też był w swoim kraju uważany za patriotę. Można wiedzieć, na czym polegało godne reprezentowanie Jedlicza przez Pana Dariusza? Czy było równie godne jak wymachiwanie przez niego środkowym palcem w kierunku policjantów w trakcie Marszu Niepodległości? Uwielbiam, gdy jeszcze dorabia się do tego ideologię związaną z Maryją i Bogiem… Typowo chrześcijańskie zachowanie… Poza tym czy Polak – katolik powinien się chwalić (tak, chwalić) rozwodem? To chyba nie jest dopuszczane przez Kościół?

  3. Do 21kwietnia pomodl sie by cie opuscil szatan bo twoja nienawisc moze sprowadzic na ciebie wiele zla

Comments are closed.

Top