Jesteś tutaj
Strona główna > Sesje Rady Miejskiej

111 komentarzy do “Komisja Rady Miejskiej w Jedliczu 14.03.2018r

 1. 1. Gdzie jest radna Marć?
  2. To ile odłowiliście bezpańskich psów za 50 tys? Wy 3 i jednego kota, a ja za darmo 4 psy zawiozłam do Jasła i jednego biedaka z Chlebnej do dr Karola w Lesku.
  3. 150 złotych za żłobek to mało? I co p. Adrian wyrabia z długopisem? Skąd te nerwy i wróżenie z fusów? Co to za minister od rodziny, który tak obiecuje?

  A Splast, strefę ekonomiczną???? oraz nepotyczne zatrudnienia …zapyta CBA.

 2. Woźniak wita radce prawnego ale kogo ma na myśli ? Chyba nie Bożka bo on jak mi wiadomo nie jest radcą prawnym.

 3. Panie Woźniak bardzo dziękuję za info dotyczące radcy prawnego. Teraz już wiadomo o co chodzi.

  1. Też się z tego śmiałam. tam połowa z nich nie odróżnia psa od kota, a co dopiero kotki od kocura.

 4. Jestem ciekawa czy Pan Dziura ma zaczipowane swoje zwierzęta.
  Fajnie by było zrobić ankietę wśród radnych. skoro uchwalają przepisy dotyczące tego zagadnienia to niech powiedzą czy wszyscy z nich jak posiadają kotki i pieski to je zaczipowali i wykastrowali.

 5. 25,34 – radna Patla ” pies ma swoje zadania ” 🙂 strach sie bać

 6. Jak się zakończyła sprawa skargi na dyr. biblioteki Kochańską? czy były te wulgaryzmy i plotkowanie w miejscu? konsekwnecje

 7. To posiedzenie to jak w przerwie między wuefem a PO. Co oni tacy wyrozbierani? A Jolanta osłabiona bo i kartki podsuwają i wody jej dolewają.

 8. Przecież Bożek nie ma papierów dających mu zawód Radcy Prawnego! Czyżby dali mu takie stanowisko czuć tu przekręty

  1. Za to żeby się dziwili, że za trzy psy i jednego kota płaci się 70 tys. Ale tak mają się dziwić, żeby nie było widać że są w szoku.

   1. A nie musieliby się dziwić, gdyby w gminie było coś robione dla zwierząt. A nie jest nic kompletnie robione prócz wydania bez sensu ustawowych pieniędzy. Pani burmistrz nie lubi zwierząt i to widać. Ale chyba bardziej nie lubi ludzi, skoro twierdzi, że w tym silosie który ktoś pochopnie nazywa żłobkiem, zmieści się czterdzieścioro dzieci? To chyba …na pokocie? Ja rozumiem, że człowiek z turbanem zamiast głowy, może czuć się wniebowzięty, że ludzkie dzieci dojrzewać będą w czymś na kształt pieczarkarni, bez ekspozycji na słońcu, tak żeby odciąć je ostatecznie od komuny. Oj …

 9. Po prawie 4 latach się dziwią ? To dopiero teraz do nich dotarło ? Jakieś opóźnione myślenie

 10. Bardzo inteligentna rozmowa na temat psów,bażantów,lisów i dzików . Widzę że większość radnych dobrze się bawi w Urzędzie . Panie Dziura na radę wypadało by założyć garnitur a nie koszulka bo to wygląda trochę lekceważąco. Panie Woźniak jak pan wita i wymienia z imienia i nazwiska to pasuje wszystkich tak wymienić a nie tak jak słychać cytuje witam panią kierownik jedną i drugą . Troszkę kultury by się przydało .

   1. W samej górze od munduru, bo przecież widać radnych od pasa w górę. Po co portki brudzić nadaremno.

 11. O Boże! ale Wozniak powitał radnych:))) dobrze ze ktoś mu pomógł

 12. Dziura pewnie prosto ze sztucznego boiska przyleciał na tą komisje. Brak szacunku panie Dziura do koleżanek, kolegów i widzów przed komputerami.

 13. Pani Sekretarz taka smutna, przewala te papiery. Chyba nie zbyt dobrze czuje się w tym towarzystwie.

  1. Ona jest OK, tylko już nie ma sensu się odzywać. Jedyna z jakimś jajem osoba w tym towarzystwie. Wcale się nie dziwie, że nie bryluje na siłę, bo by musiała pieklić się co 5 min. a szkoda zdrowia. Tam może być jedna, jedyna matryca zdania wiecznie ważnego i prawdziwego. To po co dyskutować i się angażować jak i tak nikt nie posłucha. Co najwyżej ktoś zapierniczy pomysł i poda za jakiś czas jako swój…

 14. Pani Sekretarz jest coraz bardziej „potężna” , ledwo starcza przestrzeni …

 15. Przy okazji. W życiu nie widziałam drugiej takiej gminy, gdzie każda prawie firma która tu wchodzi na plac budowy pada. Co z salą w Moderówce? I kto pomógł się rozkraczyć budowlańcom, bo na moje oko to chyba sam inwestor? I po jakiego wałka, następnego brać konsorcjum do budowy tego całego rynku niby rolnego, w którym ślepy prowadzi kulawego? Znowu wypierniczyć kasę podwójną i na gwałt kończyć budowę innym podmiotem trzy razy droższym? A potem opowiadać jak wszystko w Polsce podrożało i kosztorysem z 2016 można szyby wytrzeć? Ludzie weźcie wreszcie jakiegoś chłopa do roboty, niech on odróżnia rynnę od podbiciówki, cegłę potrójną od pustaka i niech jak zobaczy zaawansowanie budowy to żeby mu nie trzeba było tłumaczyć czy zdążą czy nie zdążą w terminie. Szok. Ja baba i wstydzę się jak tego słucham.

 16. Arbuz ma rację. Przesłuchałem to nagranie, ale powiem szczerze , że musiałem walnąć setkę. Tego na trzeźwo nie da się słuchać. Radni nie do końca kumają o co chodzi.
  Podam przykład. Pani Patla pyta kiedy wchodzi program pływania . Burmistrz odpowiada – już. Czy to prawda ? Czy aby na pewno program pływania już funkcjonuje ? A może burmistrz poda w jakiej szkole. Może za prywatne pieniądze rodziców.
  Z mojej wiedzy wynika , że program wchodzi od 1 kwietnia……. to nie jest już.
  Może nauczyciele przełamią się i powiedzą w końcu na czym polega ten wolontariat. Ja tylko powiem , że wolontariat to dobrowolne zajecie .
  Burmistrz mówi że jest zwolennikiem wprowadzania nowych umiejętności. W takim razie przez 4 lata jakie to nowe umiejętności wprowadziła do naszych szkół ?
  I kolejne pytanie – dlaczego program pływania został wprowadzony dopiero w tym roku ? Czyżby nie było możliwości w latach poprzednich ?
  Inicjatywa wprowadzenia tego programu nie wyszła z urzędu od pani burmistrz. Inicjatywa wyszła od rodziców z Dobieszyna.
  Burmistrz chce sprawić wrażenie jak to interesuje się szkołami. A gdyby nie inicjatywa rodziców z Długiego to też by się nie zajęła rozbudową szkoły.
  A skoro tak dba o szkoły to pytam kiedy zostanie wyremontowana sala gimnastyczna w największej szkole czyli w Jedliczu. Do kiedy dzieci będą wchodzić do szkoły zrujnowanymi schodami .
  Nie jest tak pięknie jak się przedstawia.

  1. Wolontariat będzie polegał na prowadzeniu zajęć w czasie wolnym nauczycieli za dziękuję. Wspaniały projekt, tylko się nim szczycić.

   1. To jest wolontariat pod wyraźnym wskazaniem. Mam nadzieje że mieszkańcy poznają kulisy tego wolontariatu

 17. 26 minuta !!!! Niech właściciele psów posłuchają.
  Radny Kopeć mówi o ogromnej ilości bażantów . 🙂
  Nie wiem gdzie ich tyle jest. może miał na myśli Bazant Pils.

  1. I jak odróżnić kota „wolno żyjącego” od zniewolonego? Koty żyjące na wolności powinny pokwitować odbiór karmy za 500 złotych. I kto, gdzie dokarmia te koty, po ich odpowiednim zakwalifikowaniu, po procedowaniu co do zasady w materii dyspozycyjności i deklaracji nie przechodzenia na stronę udomowienia, gdyż ta nie jest już objęta desygnacją kwot w ramach dofinansowania z budżetu GMINY JEDLICZE – wszystko z dużych liter i na tle róż gaszony – co mogłoby skutkować tym iż programem objęty jest nie ten kot co potrzeba….O czym to ja mówiłam?

   1. Margines błędu nie może być większy, niż 0 koma pół kota, co w przeliczeniu z kalkulatorem w ręku, daje nam kwotę błędu 9 tys. 250 złotych licząc na 4 koty gminne po 18 tys rocznie. Bardziej opłaca się dożywiać wolne koty i ich nie uszczęśliwiać „pałacami” z dykty. Jak już kotem za 18 tys nie można w tej gminie poradzić, to o co tu pytamy panowie? A radna Pytel ma rację w mojej ocenie, bo psy służą do sygnalizowania i akurat w moim gospodarstwie domowym nie trzymam psa dlatego, że mam syndrom Wioletty Villas tylko dlatego, że w porę, od lat wierny przyjaciel sygnalizuje jakąś zmianę w otoczeniu, ktora może być realnym zagrożeniem. I jak mi inny radny sztucznie martwi się o dzieci, które nie wiedzieć czemu mają błąkać się bez opieki po drogach i cudzych podwórkach, to ja bym się nad tym raczej zastanowiła.

 18. Chyba chodzi o radna Patle. To słaba radna. Nic wielkiego dla swych wyborców nie zrobila

  1. No tego nie wiem, ale może jej nie dali powiedzieć. Tak jak i przy tej okazji, zbywając jej wiedzę swoją o yorkach w gumkach na głowach.

   1. Tak Panią Patlę. Przepraszam. Ona ma czasami przemyślenia zgodne z sumieniem, tylko jest ograniczana. Podobnie jak wszyscy na sesji. Ile razy Jolka przerwała Pani skarbnik? Ile razy Jolka przerwała przewodniczącemu? Ile razy każdy przed zabraniem głosu spojrzał na Jolkę…z wzrokowym pytaniem czy może, czy mówi poprawnie??? Jedna p. Ania staje orężem. Jedyny człowiek wojownik.

    1. Tak . Pani Zaleszczuk ma swoje zdanie i dlatego jest nie lubiana przez rządzących.
     No cóż tu mówić, jest o parę klas lepsza.

     1. A za miny jakie posyła dyskredytując rozmówców p. Burmistrzyni powinna zostać …wydalona wraz nocnikiem, który już zapewne pełen stoi pod jej fotelikiem.

 19. Dyskusja na temat psów i kotów 🙂 Zapraszam wszystkich do posłuchania.
  Początek dyskusji to 17 min i 15 sekunda.
  Boki zrywać.

 20. Dziura w podkoszulku. Żona powinna mu udzielić konkretnej reprymendy.
  A Bożek coś zawsze blisko p.burmistrz.

 21. na stanowisku burmistrza musi być osoba z doświadczeniem!!! i wiedzieć co to jest pustak a co styropian otaczać się ludzmi także doświadczonymi potrafiącymi podjąć merytoryczną dyskusję.

 22. Niestety w jedlickim przypadku to tragedia. Władza zdobyta dzięki czyjemuś nieszczęściu. Poza tym brak doświadczenia.
  Wydaje się że jest też oporna na naukę. Wg mnie nie nadaje się na burmistrza. Trzeba kogoś innego. Najlepiej młodego faceta z j…….

 23. jak widać są radni, którzy poza wypitą wodą nie otworzyli ust w zadnej kwestii a pani zBorku była zainteresowana(jak burmistrz przemawiała)komórką

 24. oj Boże ,Boże ale stadko co jeden to lepszy- szkoda czasu na pisanie – wolę koty i psy to bardzo mądre i dobre zwierzaki

 25. Faktycznie. Przy tej burmistrz siedzą jak pieski z podkulonymi ogonkami.

 26. Widzę że w Jedliczu też macie dobrą zmianę 🙂
  Eksperyment się nie udał.

 27. A o co chodzi z budową kościola w Długiem? czemu ludzie nie chcą?

 28. Co do zasady jak zwykle pani wielka bredzi udając zorientowaną- i tak nieco przewyższa resztę podkoszulkowych i grubszych- mega załamka

  1. Udaje że wszystko wie. Mylę ze wiekszość pracowników by ją zagięła. Z resztą po cichu kopia z niej.

 29. Pani buromistrz niech pani się porzadnie uczesze przed zebraniem – nawet polakieruje fryz – bo pani ciągle loki wygładza , to wygląda na to że Panią bardziej interesuje własny wygląd przed kamerą niż to co się dzieje na sali

 30. Fryzura to nic. Ona kompletnie nie zna się na finansach samorządowych a rżnie znawcę. To jest ogromny problem a nie loki.

 31. skarbnik mimo,żeJej przerywano poinformowała o zmianach w budżecie gminy jak widać wiele zmian a mało pytań, ożywiona była dyskusja na temat kotów,psów i bażantów.

 32. Skarbnik to stanowisko jakie ta Pani zajmuje. Co do kompetencji to byłbym ostrożny. Przez tyle lat nawet licencjatu nie zrobiła. To wstyd żeby w takiej gminie funkcje skarbnika pełniła taka osoba. Tyle w temacie.

 33. Jak sobie przypomnę jakimi bukietami witali Jolę po wyborach …a jak posłucham co ma do powiedzenia cichym przesłodzonym do bólu głosikiem….to wychodzi mi że mieszkańcom mojego rodzinnego miasta onegdaj w 60% rozum odjęło…a jak popatrzę jakich zmian w infrastrukturze doczekaliśmy przez te 5 lat ..tylko siąść i płakać..Rychłego powrotu rozumu Wam i sobie też życzę

 34. Może ktoś z radnych zainteresuje się grzybem na ścianach na sali wf w Jedliczu. Dzieci już się śmieją, że tam ma być nowa sala biologiczna bo grzyb już jest. Proponuję poczytać dyrekcji jaki wpływ na zdrowie mają zagrzybione ściany, bo mnie przeraziło. Pozdrawiam

 35. Proponuję nie pozwalać dzieciom na ćwiczenia na tej sali (zwłaszcza uczonych przez p. Brila którego nigdy nie ma a jak jest to nie chcę Mu się iść na halę) bo to źle się odbije na zdrowiu Waszych dzieci.

  1. Grzybie co ty opowiadasz ? Przecież Pani Burmistrz uważa że budynki szkolne są super. Gdyby uważała inaczej to przez 4 lata prowadziła by jakieś remonty w tych obiektach.
   Oczywiście co innego mówi, bo dla ludzi opowiada że szkoły zastała w fatalnym stanie technicznym.
   A teraz dwie cyfry:
   – w tym roku 20 000 złotych na remonty 10 obiektów oświatowych, a na 3 domy ludowe prawie 5 mln.
   KUMACIE ????
   A radni siedzą i milczą, bo jeżeli któryś podniesie głos to od razu jest gaszony.

 36. a co my rodzice z Dobieszyna mamy powiedzieć jak nasze dzieci wycierają korytarz wielkości ok 3×12 m ,po co to zebranie było, my naprawdę nie jesteśmy głupi ,mamy oczy

 37. Oj cienko ja widzę kiełbasę wyborczą Pani Burmistrz. Nie ma się czego chwycić. Prawie zero inwestycji, poza tymi kończonymi po wcześniejszej ekipie. Jaki piękny uśmiech widać było na ustach Pani Burmistrz po ogłoszeniu programu nauki pływania. Program ten istnieje od 2013 roku i nie jest to inicjatywa P. Burmistrz tylko rodziców. Teraz gorączkowe szukanie instruktorów nauki pływania bo obarczenie nauką nauczycieli WF w czasie wolnym od zajęć to jakie nieporozumienie. Uprawnienia odpowiedzialność). Sprawy techniczne, jak się dowiedziałem to na 15 osobową grupę uczniów będzie 1/2 toru na pływalni no to super. Druga sprawa jak rodzice mają dowieźć dzieci na pływalnię, a tam mają ich uczyć instruktorzy to po co nauczyciele do opieki jako wolontariat. Niech każdy z rodziców wskakuje w kąpielówki i pilnuje swoją latorośl.

  1. Może nie do końca to jej wina że tak wyszło z tym pływaniem. Moim skromnym zdaniem to ten wieczny p.o dyrektor ZEAS wprowadził ją w błąd albo źle jej to wytłumaczył.
   Tak w ogóle bliscy z jej otoczenia mówią że facet gada jej to co chce grund by tyłek ratować sobie i żonie. Może nie wszyscy wiedzą ale tego P.O dyrektorka żona też pracuje w tym ZEAS. To bardzo toksyczna i nie zdrowa sytuacja. Podobnie jak w przedszkolu gdzie siostrą Pani Twaróg jest jedna z pracownic. Ach , to wszystko do przewietrzenia i to szybko.

  2. Wolontariat (łac. voluntarius – dobrowolny) – dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

 38. A tu cytat z J24 „Inwestycja kosztować będzie blisko 2,4 mln zł. Na wydatki związane z jej realizacją udało się pozyskać dofinansowanie. Łączna kwota pozyskanych środków na budowę i funkcjonowanie to ponad 2,4 mln zł. Do tematu niebawem wrócimy.”.
  Prawdziwy cud !!! Pozyskano więcej niż to bedzie kosztować. BRAWO

 39. Pan redaktor miał bardzo słabe wyniki z rachunków w czwartej klasie SP?

 40. Łącznie z dotacją na koszty utrzymania to może i jest taka kwota. To dotacja na koszty utrzymania która będzie przez 6 miesięcy. A co potem ?

 41. Żłobek ? Czym się tu chwalić ? Są gminy co już po dwa mają. To program ogólnopolski z którego niemalże wszyscy wnioskodawcy dostali pieniądze. To żadne spektakularne osiągniecie.Jestem za , ale ta lokalizacja psuje wszystko.
  Za 4 lata działalności po 12 tys miesiąc w miesiąc to naprawdę kiepskie osiągnięcie

 42. Panie P.O. mam nadzieje ze Pan jako BHP wie co oznacza wolontariat pod presją.

 43. No dokładnie, dofinansowania od rządu na żłobki dostawał niemalże każdy kto złożył wniosek. Nie ma się czym podniecać. Mimo wszystko paradoksalnie na plus inwestycja w Jaszczwi. Ale piszę to jako entuzjasta zabytków i architektury. Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdemu może się spodobać wydawanie takiej kasy na jeden obiekt w gminie.

  1. Tez bym się z tym zgodził gdyby nie to ze ewidentnie kosztem innych miejscowosci robi inne inwestycje i remonty w Jaszczwi. A z Jaszczwi to taka sama miejscowość jak inne. To się nijak ma do zrównoważonego rozwoju.

 44. dlaczego tak są nierówno wydawane pieniądze? gdzie jest ta ” dobra zmiana”?czy radni wiedzą o co tu chodzi? NIGDY TAK NIE BYŁO JAK TERAZ!

 45. A ja proszę o podanie jednej rzeczy, działania, które zostało zaplanowane, podjęte i zrealizowane w czasie tej kadencji. Słownie: jednej.

 46. Już podaje :
  Zwolnienie bardzo dobrej kadry, zatrudnienie swoich. Ustalenie 12 tys co miesiąc . Utrzymanie się przy korycie. Mamienie ludzi planami i wizjami.

  1. No to tak, ale pytam o jakieś coś zbudowane, zrobione, dla ludzi. Oprócz choinki…Bo ja rozumiem, że teraz chyba ten żłobek będzie sztandarowy i jedyny? Jeżeli będzie tak jak obiecują? Bo ja na razie słyszę słucham tylko tych peanów, jakby to co najmniej fila Princeton University miała być i jakby architektoniczny Gaudi i Hundertwasser w jednym, inwestycja o którą trzeba było walczyć? Ja nie rozumiem co ta kobieta pierniczy? Bo to jest tak przedstawiane jakby z okopów wyszła przed chwilą, wojna jakaś, bitwa 800 tysięcy….Mi rzadko zdarza się, żeby mieć ochotę dać komuś w papę…. Ale tu za takie odwracanie kota ogonem, demonizowanie, rozbuchanie…..A ile razy po 800 tys przeszło koło nosa? Może by to tak policzyć i podsumować. Już z sesji film, który żeby obejrzeć to autentycznie trzeba się czegoś napić, bo aż do wyrzygania te słodkości. Gdzie, jaki urzędnik tak pier….doli? Tak pier…dolić to może babcia do wnusia trzylatka jak mu rogalików z marmeeeeladą napiecze a nie dorosła kobieta do dorosłych, chyba mądrych??? ludzi. No chyba, że ma ich za kabotynów. Ze ja musiałam to zobaczyć….zdrowia szkoda.

 47. Ona chyba nie wie jak się powinna zachować. Ma pracować bo jej za to płacimy 12 000 co miesiąc. Łaski nie robi.

 48. „Zdołałam na czas pohamować poczynania tej firmy….” to o budowie żłobka? No właśnie? Co za przebiegłość, oj żeby ludzie prawdy nie znali….Na jakim etapie jest wojna z poprzednią firmą budowlaną, która to niby została tak przejrzana ….w porę?

 49. Oooo…Dziura twierdzi, że na żłobku zarobili…Zuchy normalnie. Dostali i jeszcze zostanie. Rozumiem, że już w tej jebutnej kalkulacji ujęte jest uposażenie wszystkich prawników, biegłych, sądów których końca nie widać, oraz odszkodowanie za zerwanie umowy? czy to na te „takie tam” ruchy dostaną coś jeszcze? Jak można tak pieprzyć do ludzi i tak próbowac mielić im we łbach? To powinno być karalne jak oszustwo na wnuczka. Promiss

 50. Władza myśli ze ludzie to zwykle głąby.
  Niech chodniki posypia bo slisko

 51. Pani burmistrz się cieszy że od niemowlęctwa dzieci będą wychowywane przez obcych ludzi czyli w żłobku, przedszkolu! dziei pownny być z MATKĄ -i OJCEM- bo potem mamy takie panie włodarzowe – Chiny i komuna

 52. ja nigdy bym nie dala takiego malenstwa do zlobka wole nianie do dziecka i w domu

 53. Przeczytałam właśnie „coś” na J24 i z zadowoleniem stwierdzam, że dzięki Bogu nie rozumiem co było intencją autora, gdyż gdybym rozumiała znaczyłoby to tylko, że jestem jebnięta taka jak on. Ale za to z kretyńskich wpisów pod tekstem, których autora mogę się domyślać, wnioskuję że w tym miasteczku nęka się ludzi, śledzi się ich, łazi się za nimi, nie daje się im praktycznie żyć, poniewiera się ich nazwiska, pisze się o nich paszkwile, które tylko pozornie są bezkarne, zagląda się ludziom do okien, grzebie w ich śmietnikach, co jest bardzo niebezpieczne i może powodować uzasadnione obawy. Na takie działanie, jest odgórna aprobata i przyzwolenie, może podżeganie? Tak być nie może.

 54. A Pani Ania, jedyny logiczny i odważny człowiek, reprezentujący wyborców, jest solą w oku rządnej władzy gawiedzi. Niech Pani, broń Boże, nie psuje energii na analizę tych paszkwili, bo to bełkot. Jak widać niektórym aż 4 czy nawet 6 lat potrzeba, żeby coś niby zauważyć, jakieś niby wnioski szokujące wyciągnąć i ulepić taki glut informacyjny i co gorsza się nim podzielić. Dalekie to od kreowania poglądów internautów, bo potem na forum samemu ze sobą trzeba chore dyskusje prowadzić podniecając się statystyką 1000 wejść dokonanych przez 3 osoby. Jak Jagnę na gnoju wywiozą takie towarzystwo i ich redahtorów.

 55. W Miejscu Piastowym już prowadzony jest nabór do żłobka. A w Jedliczu na razie bija piane

 56. Warto wejść na oficjalną stronę gminy Miejsce Piastowe i zobaczyć ile tam się robi.
  Tam sie nie pisze durnych artykułów tak jak tu na J24. Tam się pracuje. Nikt nikogo nie oczernia.
  Gmina o wiele mniejsza od naszej a ile tam inwestycji. Tu jest kpina. Realizują mały żłobek a tyle chwalenia. A za co im płacimy ? Za darmo mają brać nawet 12 tysięcy złotych ?
  http://www.miejscepiastowe.pl

 57. Warto wejść na oficjalną stronę gminy Miejsce Piastowe i zobaczyć ile tam się robi.
  Tam sie nie pisze durnych artykułów tak jak tu na J24. Tam się pracuje. Nikt nikogo nie oczernia.
  Gmina o wiele mniejsza od naszej a ile tam inwestycji. Tu jest kpina. Realizują mały żłobek a tyle chwalenia. A za co im płacimy ? Za darmo mają brać nawet 12 tysięcy złotych ?

 58. Masakra / mam na myśli słynny portal/. Nad czym my procedujemy…..hahaha
  Zastanawiam się czy rozumiemy słowo mówione i pisane?????????????????

 59. Pani rozrosła w sobie nadmiernie Basiu, prosze zrzucić trochę sadła z wiosna to pani ulży a nie ulewać sobie żółci i judzić przeciw innym demokratycznie wybranym Radnym

  1. Oj wyczuwam kto podszczuwa, kto stara się wywrócić rytm. I kto tylko stara się podszyć. Basia jest bardzo mocnym zawodnikiem. Jedynie gówniarze mogą się na niej nie poznać. Mocna, porządna osobowość. Świetna. Z wiedzą, z poczuciem humoru. Uśmiech …cudko. Wiedza cudzko. Widziałam jak prosiła o …konkretnych ludzi. To bardzo dobry człowiek.

  1. Basia jest osadzona w realiach. Ja, po raz kolejny powtarzam. Byłam świadkiem jak starała się ratować ludzi z gminy i firmy zewnętrzne przed szaloną wizją urzędniczej miniatury. To cichy, mądry wojownik.

 60. Co do wyjaśnień Pani Burmistrz odnośnie wzrostu kosztów budowy targowiska.
  Proponuję zapoznać się z wyjaśnieniami umieszczonymi na stronie PROW przy okazji naboru wniosków:
  (http://prow.podkarpackie.pl/index.php/aktualnosci/8-aktualnosci/86-wazne-informacje-dla-wnioskodawcow-ktorzy-planuja-zlozyc-wnioski-o-przyznanie-pomocy-na-operacje-typu-inwestycje-w-targowiska-lub-obiekty-budowlane-przeznaczone-na-cele-promocji-lokalnych-produktow)
  i odpowiedzieć sobie na pytanie co byłoby gdyby we wniosku pokazano koszt inwestycji 2,2 mln zł.

 61. Co do wyjaśnień Pani Burmistrz odnośnie wzrostu kosztów targowiska.
  Proponuję zapoznać się z wyjaśnieniami umieszczonymi na stronie PROW przy okazji naboru wniosków:
  prow.podkarpackie.pl/index.php/aktualnosci/8-aktualnosci/86-wazne-informacje-dla-wnioskodawcow-ktorzy-planuja-zlozyc-wnioski-o-przyznanie-pomocy-na-operacje-typu-inwestycje-w-targowiska-lub-obiekty-budowlane-przeznaczone-na-cele-promocji-lokalnych-produktow)
  i odpowiedzieć sobie na pytanie co byłoby gdyby we wniosku pokazano koszt inwestycji 2,2 mln zł.

 62. Rozumiem, ze nowe krypty zakonne dla Jermaka i Miszczak stanowią start do wyborów? Jako w Jedliczu tak i w piekle?

  1. A Jermak musi widzieć parking pod Tesco…to chyba dobrze z dawnej kasy widać. I gdzie mam za śmieci zapłacić?

  2. Większość krypto skłonności ma syndrom Piotrusia Pana. To tak na początek….

 63. redaktor wywodzi się z niepiśmiennych gminnych więc nie zrozumie cienkiej jak grafen aluzji – kartoffelspitz – z trudnością ukończył licencjat

 64. zdolny jest tylko do ośmieszania i krytyki ludzi tych co „pani” nie odpowiadają.MUSI BYĆ ZMIANA!

Comments are closed.

Do góry