Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia

Czy kultywujemy tradycje Wielkiego Postu

W piątek 16 marca zapraszamy na spotkanie z Czesławem Drągiem – folklorystą, animatorem kultury,  aktorem teatru SCENA PROPOZYCJI, a także znanym i cenionym znawcą kultury ludowej Podkarpacia. Podczas spotkania mowa będzie m.in. o symbolice związanej z Wielkim Postem oraz Świętami Wielkanocnymi. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: W jakim stopniu nowoczesność wypiera z naszej świadomości tradycyjne zwyczaje?
Zachęcamy do udziału w spotkaniu.
16 marca (piątek), godz. 18.00
Sala konferencyjno – bankietowa przy Starej Kuźni w Jedliczu.
Organizator: Stowarzyszenie KUŹNIA w Jedliczu
Udostępnij na

7 komentarzy do “Czy kultywujemy tradycje Wielkiego Postu

  1. Stowarzyszenie Kuźnia. Dobrze, że jesteście. Trzymacie poziom, ratujecie trochę wizerunek miasta. I za to Was atakują. Ciekawe to wszystko u nas jest.

  2. Kuźnia to taki GOK. Tzn. Są zdecydowanie lepsi.oOrganizują profesjonalne imprezy.Może dla tego są krytykowani.

  3. Czy Pan z GOKU niesiony honorem wytłumaczy mieszkańcom, na co Pan wydał 32 970 ,00 zł opisane w rozliczeniu Dni Jedlicza jako Usługa- dowiemy się czy trzeba inaczej się dobrać do tego?

  4. Zapiekanki, prostytutki, szybkie wozy, automaty, szafy grające, skoki na bungee, operacja zmiany płci, sex gadżety….chyba tylko to może powodować „zaparcie” w ujawnieniu celu wydatków. No bo chyba nie fakt, że rozpisało się to po FV dla królika i jego znajomych?

Dodaj komentarz

Do góry