Jesteś tutaj
Strona główna > sport

Narciarze z Jedlicza, czyli MUKS Podkarpacie

LIGA PODKARPACKA W BIEGACH NARCIARSKICH Z UDZIAŁEM NARCIARZY Z JEDLICZA.
Dobre warunki śniegowe panujące na trasach biegowych im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej pozwoliły na przeprowadzenie zawodów dla szkół podstawowych w ramach drugiego rzutu Ligi Podkarpackiej w biegach narciarskich. Na starcie stanęło ponad 150 młodych sportowców, którzy rywalizowali w 14 kategoriach wiekowych. Obowiązywał styl klasyczny i dowolny oraz start wspólny. Oczywiście nie mogło brakować narciarzy z Jedlicza. Jedlicze reprezentowało 25 zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej w Jedliczu, nauczyciel, trener Piotr Bril oraz rodzice zawodników, Państwo Mróz. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze a wyniki były następujące:

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2009 i młodsi – 0,5 km.

1 m. – Otylia Biedroń

4 m. – Monika Mróz

5 m. – Magdalena Smoleń

CHŁOPCY ROCZNIK 2009 i młodsi – 0,5 km.

2 m. – Bartosz Wewiórski

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008 – 1 km.

5 m. – Maja Kochańska

CHŁOPCY ROCZNIK 2008 – 1 km

1 m. – Szymon Zdzieba

2 m. – Michał Tuleja

4 m. – Antoni Zaremba

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 – 1 km.

8 m. – Roksana Wojnarska

CHŁOPCY ROCZNIK 2007 – 1 km.

3 m. – Bartosz Bil

11 m. – Jakub Ordyna

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 – 1,5 km.

17 m. – Katarzyna Madej

Nikola Mróz(złamała kijka i nie ukończyła biegu)

CHŁOPCY ROCZNIK 2006 – 1,5 km.

5 m. – Adrian Wojnar

10 m. – Jakub Półchłopek

16 m. – Konrad Dębiczak

17 m. – Jakub Masłyk

18 m. – Oskar Pitrus

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 – 2 km. – styl dowolny

6 m. – Weronika Bil

CHŁOPCY ROCZNIK 2004 – 2 km. – styl dowolny

1 m. – Jakub Biskup

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003,2002 – 2 km.

7 m. – Wewiórska Aleksandra

CHŁOPCY ROCZNIK 2003,2002 – 2 km.

1 m. – Michał Janocha

2 m. – Karol Maciejowski

3 m. – Kamil Mróz

GRATULUJEMY.

Udostępnij na

13 komentarzy do “Narciarze z Jedlicza, czyli MUKS Podkarpacie

 1. Super ! Gratulacje dla zawodników i trenerów a przede wszystkim dla Piotra Brila.
  Dzięki niemu ten klub z wieloletnią tradycją istnieje.
  Każdy chyba widzi ile Pan Bril wnosi pracy i swojego prywatnego czasu aby tak duża grupa zawodników mogła uprawiać narciarstwo biegowe.

 2. Pan Bril owszem wnosi wiele pracy ale ma za tą pracę wynagrodzenie. Czy pracownikom sklepów i rafinerii też tak imiennie dziękujecie na stronie internetowej? Nie widziałem.

  1. Mieszkańcu jak piszesz to wcześniej zorientuj sie o czym piszesz i czy to co piszesz jest prawdą.
   Pan Bril owszem ma płacone za treningi ale weź pod uwagę to ile godzin ponadto spędza z zawodnikami. Ja bardzo żałuję, że redakcja org jeszcze nie przeprowadziła z Panem Brilem wywiadu gdzie mógłby na takie wątpliwości odpowiedzieć.
   Jak uważasz że to takie intratne zajęcie to weź zał€ż klub i zarabiaj !!! Przekonasz się jak to jest w rzeczywistości

 3. Panie Piotrze proszę publicznie powiedzieć czy na rok 2018 MUKS otrzymał większą dotację niż w roku ubiegłym i czy pozostałe kluby podobnie zostały potraktowane przez naszych włodarzy.

 4. Można przeprowadzić taki wywiad ale tych wszystkich informacji jest teraz cała masa. Taki trochę kult jednostki – trochę to nudne. Szczerze mówiąc, bardziej ciekawiło by mnie, co ma do powiedzenia np. pani, która od rana do wieczora sprzedaje w Biedronce, pan, który sprząta nasze ulice, pani przeprowadzająca bezpiecznie przez ulicę nasze dzieci rano do szkoły, pan piekący dla nas chleb na nocnej zmianie w piekarni, sprzątaczka w szkole, szeregowy pracownik rafinerii czy stolarz w zakładzie meblowym. Cała masa cichych bohaterów, bez których nie funkcjonowalibyśmy normalnie a pracujących często za marne grosze. Czy często publicznie dziękujemy im za pracę tak jak innym? Nie mają możliwości prezentować się na zdjęciach z medalami i władzami więc o nich się nie pisze jak o innych.

  1. Bardzo dobry pomysł. Ci ludzie są więcej warci niż ktoś kto bierze 12 tysięcy i wydaje ponad 2 mln na targowice albo chce wydać kupe kasy na fontanne. Dobrze że to nie będzie zrealizowane przed wyborami bo następny burmistrz zweryfikuje wszystkie szalone pomysły

 5. Z tym sprzątaniem ulic to chyba coś nie działa. Wczoraj przyuważyłem, że od rynku w stronę parku leży niemiłosierna ilość butelek, sreberek, papierków itp. Czemu nikt tego nie sprząta to raz, a dwa co to za wychowanie dzieci, że idzie taki i sru opakowanie po batoniku, napoju, chipsach wali na ulicę. Wstyd młodzieży droga!

 6. Koniecznie bym chciała usłyszeć wywiady z naszymi Radnymi! bo to są bardzo ciekawi ludzie i mają różne przyzwyczajenia ciekawe jak Pani Krystyna nazwana Panią Thatcher przez Panią Burmistrz i bardzo poważana przez Panią Burmistrz – byłoby to super !

 7. do mieszkaniec- ludzie zatrudnieni w różnych instytucjach( które wyliczyłeś) pracują cięzko i za niewielkie wynagrodzenie chcę wiedzieć jak to się ma do radnych i do 12000?

Comments are closed.

Do góry