Jesteś tutaj
Strona główna > inne

Gramy i śpiewamy dla Kubusia

,,Braniem napełniasz ręce, dawaniem serce” – kierując się tymi słowami – uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jedliczu zapraszają na VI Koncert charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Kubusia„, który odbędzie się 25 marca 2018 r. o godzinie 17.00 w sali widowiskowej ORLEN POŁUDNIE w Jedliczu. Tym razem młodzież chce pomóc w zebraniu środków na leczenie i rehabilitację ośmioletniego Kubusia chorego na dystrofię mięśniową – powolny zanik mięśni. Rodzice
każdego dnia walczą o przedłużenie fizycznej sprawności chłopca. Niestety koszty rehabilitacji i leków spowalniających przebieg choroby przekraczają możliwości finansowe rodziny.
Młodzież, otwierając swoje serca, chce również otworzyć serca innych i pomóc w zatrzymaniu uśmiechu na twarzy Kubusia i jego rodziców.
Scena w tym dniu zapełni się młodymi, utalentowanymi wokalistami z Dukli, Jedlicza, Jasła i Korczyny. Usłyszymy również mocne dźwięki Orkiestry Dętej OSP z Iskrzyni. Podczas imprezy zbierane będą wolne datki. Koncertowi towarzyszyć będzie licytacja.
Konto chłopca zasilą również środki zebrane podczas sprzedaży domowych, słodkich wypieków.
Bądźmy w tym dniu razem – POMÓŻMY

Udostępnij na

2 komentarzy do “Gramy i śpiewamy dla Kubusia

  1. Szkoda ze nie jest podane konto,nie wszyscy jeszcze się rozliczyli ,1%podatku .

Comments are closed.

Do góry