Jesteś tutaj
Strona główna > edukacja

Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu szkołą pozytywnego wyboru

Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu jest szkołą pozytywnego wyboru z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją kształcenia zawodowego. Żeby nadążyć za potrzebami rynku pracy bacznie go obserwujemy i planujemy nasze działania. Rozmawiamy i współpracujemy z pracodawcami, więc znamy ich oczekiwania.

PRZEŁAMUJEMY STEREOTYPY
To nieprawda, że Technikum lub Branżowa Szkoła I stopnia (dawniej Zawodowa) są dla słabych uczniów. Matura jest taka sama we wszystkich typach szkół i otwiera drogę na dowolne studia. Absolwent Technikum zyskuje dużo więcej niż tylko wykształcenie ogólne, startuje na rynku pracy z konkretnymi umiejętnościami potwierdzonymi zdanymi egzaminami zawodowymi (teoretycznymi i praktycznymi). Uczniowie Szkoły Branżowej to często prawdziwi pasjonaci, z których pod okiem nauczycieli i instruktorów rodzą się świetni fachowcy.

Animowany spot reklamowy wyprodukowany dla Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Dobra reklama to reklama inna niż wszystkie. Krótki spot animowany to doskonały sposób na przedstawienie Państwa usług w przystępnym zabawnym stylu.

Opublikowany przez FORM-ART na 30 stycznia 2018

PODEJMUJEMY RYZYKO
Wyborom życiowym towarzyszy zawsze ryzyko. Jesteśmy pewni, że ryzyko towarzyszące wyborowi naszej szkoły przyniesie tylko pozytywne skutki. Nasi absolwenci chętnie stawiają na samodzielność, prowadzą z sukcesem własną działalność, radzą sobie na rynkach pracy w kraju i zagranicą.

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ
W naszej szkole kształcili się przyszli nauczyciele, prawnicy, ekonomiści, duchowni, ale przede wszystkim mechanicy, mechatronicy, specjaliści do spraw handlu, spawacze, ślusarze, lakiernicy czy operatorzy obrabiarek. Nasze wieloletnie doświadczenie, nowoczesna, wciąż rozwijająca się baza i świetnie wykwalifikowana kadra to pewność sukcesu. Istotne jest to, że kierunki oferowane przez szkołę są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, co skutkuje gwarancją zatrudnienia.


Jako szkoła kształcąca w konkretnych zawodach współpracujemy z takimi firmami jak: EBA Sp. z o.o. Krosno, ZPRE "JEDLICZE" Sp. z o.o., WIETPOL Krosno, Goodrich Aerospace Poland Sp z o.o. , SPLAST Krosno, NAFTOMET Sp. z o.o., serwisy samochodowe w Krośnie: FIAT , OPEL, KIA, PANMAR . DELIKATESY FRAK, CARREFOUR, GALERIA FULL MARKET. Dzięki współpracy z firmą INTER CARS SA organizowane są darmowe szkolenia dla uczniów kierunków samochodowych. Nawiązaliśmy również współpracę z PWSZ Krosno, gdzie dla uczniów są organizowane specjalne zajęcia mające na celu poszerzenie i pogłębienie wiedzy z zakresu obsługi i programowania obrabiarek CNC.


Jeśli dodać do tego przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo, a także szeroką ofertę zajęć dodatkowych i projektów, to TU GIMNAZJALISTA ZNAJDZIE SWOJĄ SZKOŁĘ POZYTYWNEGO WYBORU.

Udostępnij na

4 komentarzy do “Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu szkołą pozytywnego wyboru

  1. Proponuje kolejną specjalność .. kierowca rajdowy.
    W tym są najlepsi 🙂

  2. Brawo Panie Jerzy, świetna kreska, trochę jak klasyka mistrza Pappa, oryginalne sekwencje – bardzo bardzo i very very -wszystkiego cieplutkiego, wreszcie kawełek czegoś co mozna nazwać sztuką grafiki i animacji-

Comments are closed.

Do góry