Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia

Noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości w Krosnie

W niedzielę 29 stycznia br. w Krośnie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Prawa i Sprawiedliwości. Na zaproszenie posłów Piotra Babinetza i Stanisława Piotrowicza wzięli w nim udział członkowie i sympatycy PiS z miasta Krosna i Powiatu Krośnieńskiego. Spotkanie poprzedziła msza święta w Kościele pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli.

W uroczystościach brali również udział członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Gminy Jedlicze.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia 

Udostępnij na

31 komentarzy do “Noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości w Krosnie

 1. A ja sie go wtedy pytam – Panie członku zarządu kiedy będzie posprzątane miasto ?

 2. A obecnie panująca jakich jest przekonań? Politycznych naturalnie? Bo tak się zastanawiam. Jeżeli ktoś wysiada z autobusu PO, udaje że jest PiS, podszywa się pod bezpartyjność, a działa w imieniu chaosu…To może tak być…że to czteroletnia fatamorgana? Zwidy inaczej… jedlickie.

 3. Ode mnie pytanie: gdzie była p. Brill? Przecież świeżynka, nie świeżynka w PiS. Taki myk….Oj strzeżcie się głupoty ludzie…

 4. Mam mieszane uczucia gdy patrzę na te zdjęcia. To chyba wynik przesycenia polityką i niechęcią do sprowadzania jej na grunt lokalny. Choć wiem, że to jest niemożliwe…

 5. Władzo czy nie czujecie jak dzisiaj śmierdzi w Jedliczu ?
  Monitoring trzeba kupić a nie imprezować.

 6. czekam na zmiany w naszej gminie aby nie trzeba bylo wstydzic sie za brud na rynku i wrocila zgoda miedzy ludzmi jak bylo kiedys

 7. A ja, po lekturze zestawienia wydatków z funduszu sołeckiego, mam pytanie do mieszkańców Potoka. Naprawdę nie macie we wsi bardziej palących potrzeb niż kawałek kiepskiej jakości asfaltu na cmentarzu? Bo czego można się spodziewać za kwotę, którą otrzymaliście do zagospodarowania? I dlaczego postanowiliscie zasponsorować tym samym „Komunalke”, w gestii której leży utrzymanie tego cmentarza? Chyba, że mnie coś ominęło i cmentarz nie jest już komunalny, to mnie poprawcie. Za darmo chowacie tam swoich Zmarłych?

  1. Naprawdę to była zgodna decyzja . Komunalny cmentarz podmiejski a błoto po kostki, wstyd dla gminy i Potoka . Widać na szczęście sąsiedzie nie musiałeś uczestniczyć w pogrzebach w Potoku , bo inaczej zdziwienia by nie było . Dodatkowo rozumiem Twoje pytanie dotyczące komunalki. Od lat nie można było się doprosić utwardzenia głównej chociaż alejki ( gdy na cmentarzu w Jedliczu na obrzeżach jest kostka ) . Szkoda,że Potok na aż dwóch radnych i już trzecią kadencję tych samych. Bardzo niesprawiedliwy podział środków publicznych – naszych środków oraz nie dostrzeganie podstawowych potrzeb.

   1. W porządku, rozumiem potrzeby ale wydawania własnych pieniędzy na coś co leży w obowiązku gminy, już nie rozumiem. Co do radnych, to już niedługo będzie okazja do zmian.

   2. Cmentarz w Potoku dopiero parę lat jest komunalny.
    Od 2015 mieszkańcy chcieli zakupić działkę pod parking. Obiecywali aż w końcu temat jest przemilczany.
    U jednych projekt szkoły finansuje w 100 procentach gmina a drudzy żeby mieć muszą zapłacić z funduszu soleckiego

   3. Jeszcze jedna kwestia, asfalt którego tak chcecie, w ogóle nie rozwiązuje tam problemu błota, o którym piszesz.

 8. A to ciekawe? Czyli w Potoku cmentarz jest komunalny, a na nim też są pochówki z parafii? Czy pałcicie dodatkowo za wywóz śmieci? Pytam bo mam podobny kazus, w zasadzie proszę mnie o interwencję ma lubelszczyźnie.

 9. a u nas mieszkancy wiedza co to sa fundusze soleckie i przeznaczylismy nie na inwestycje ktore burmistrz powinna wykonac 😊

 10. Piotrówka z własnych pieniędzy musi remontować remize, a jak dobrze pamiętam w Jaszczwi gmina im wyremontowała. To jest sprawiedliwe ?

 11. Ja mam taką prośbę żeby tego „kulturalnego” Piłusa nie pokazywać bo wstyd przynosi

 12. W ubiegłym roku byłam na zebraniu w Moderówce. Ewidentnie widać było, że ludzie nie mają pojęcia na co wydać pieniądze, a są kompletnie nie doinformowani. Z kilku projektów może 2 miały sens. Naczynia dla Pań z GW i bodajże placyk zabaw dla dzieci. Reszta to były zadania gminy. I tu muszę pochwalić Zagórskiego, bo próbował to tłumaczyć mieszkańcom, ale ze słabym skutkiem. Dziś w radio Trendy o 13 Jolanta przemawiała do gawiedzi w programie o samorządach. Takiej audycji nie nagrywa się za darmo oczywiście.

  1. Yolanda robi kampanie. W tej chwili sprawy gminne są na drugim planie. to być albo nie być dla niej.
   Ja sądzę, że nawet grzmoty z ambony jej nie pomogą.

   1. Robi za kasę z budżetu. To jest hańba. A ja mam nadzieję, że ksiądz nie będzie taki niemądry żeby ja lansować z ambony.

    1. to wystąp o informacje publiczną czy za ten wywiad zapłaciła i będziesz miała jasność. Wtedy możesz oficjalnie gadać

 13. A poza tym, występowanie po jakiekolwiek merytoryczne uzasadnienia wydatków w tej gminie jak widać było na wcześniejszych przykładach …nie są szanowane. Jeżeli tak się targowali jak z Enej, to mogłam się pomylić w rachunkach o jakieś …60 groszy.

 14. tandetne radiowe wywody, paniusi…znającej się na nie wiadomo czym

 15. Widzę, że temat artykułu w niczym nie przeszkadza politycznym dyskutantom (agitatorom i propagandzistom). Apeluję do Administratora o publikowanie adresów IP wraz z komentarzami, bo inaczej ten portal skończy tak samo jak J24, to jest w niebycie.

 16. RONI , wy to najlepiej wyzamykali byście wszystkich potencjalnych przeciwników. Jedynym słusznym portalem byłby J24. Czytaj nowa gazetę która wyszła to dopiero się zdziwisz

Comments are closed.

Do góry