Jesteś tutaj
Strona główna > ludzie

Dariusz Bugiel nie tylko trener

Jedliczanin Dariusz Bugiel to postać jasno określająca swoją przynależność polityczną i religijną. Z wykształcenia chemik z pasji działacz sportowy, trener, były członek Stowarzyszenia Republikanie, członek Stowarzyszania Koliber, działacz w Stowarzyszeniu Idea Carpathia oraz członek partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jako koordynator w Stowarzyszeniu Republikanie odział w Krośnie brał udział w akcjach ogólnopolskich:  GRONKOBUS, ODDAJCIE KASĘ Z OFE oraz POLSKA BEZ PIT. Lokalnie uczestniczył w wydarzeniach: Autorskie spotkanie z Marzeną Nykiel  odnośnie tematu gender jako zagrożenia cywilizacyjnego.  Sprzeciwiał się wobec remontu pomnika armii czerwonej w Krośnie. Brał udział w corocznych Marszach Niepodległości , uczestniczył w pikiecie przeciwko gloryfikacji UPA pod konsulatem Ukrainy w Rzeszowie. Brał udział w Sanockich Marszach Żołnierzy Wyklętych i Cudu nad Wisłą. Podczas pielgrzymki kibiców na Jasną Górę zainicjował powołanie społecznego komitetu kandydatury Grzegorza Brauna na prezydenta Polski. Dariusz Bugiel organizował spotkania historyczne z reżyserem filmów Grzegorzem Braunem z cyklu „Kto rządzi w Polsce oraz kto będzie rządził w Polsce za 15 lat. Współorganizował spotkania z kapelanem Solidarności Ks Małkowskim.  Uczestniczył  w pikiecie pod ambasadą Niemiec odnośnie reparacji wojennych oraz brał udział w Międzynarodowym Zjeździe Łagierników AK na Kresach Wschodnich.
Postanowiliśmy poprosić Darka by opowiedział naszym czytelnikom o swoich pasjach i poglądach.

fot. archiwum Dariusz Bugiel

Udostępnij na

79 komentarzy do “Dariusz Bugiel nie tylko trener

 1. Z przykrością muszę stwierdzić, że gość nie bardzo wie co robi i co mówi. Polska bez PIT miała na celu likwidację podatku dochodowego, nie podatku VAT (nie wie jaką akcję współtworzy?). A prawdziwych hitem było twierdzenie, że spotkał nauczycielkę Łupaszki (chyba o niego mu chodzi gdy mówił „Łopaszka”). Nie wiem czego rzekoma nauczycielka uczyła Łopaszkę, ale w dniu dzisiejszym Łupaszka miałby 108 lat, więc aż strach pomyśleć ile lat musiałaby mieć ta nauczycielka.

 2. Jak Pan mówi że PO ukradło pieniądze z OFE to proszę się zabrać za tych co okradli SKOKI

  1. Żadne SKOKI nie zmieniają faktu, że PO ukradło pieniądze z OFE. PIS z tych kradzionych pieniędzy również skorzystał.

 3. Panie Darku należy pan do IDEA CARPATIA. Zatem proszę się przyglądnąć działalności jedlickiej komunalki.

 4. Najlatwiej jest siedzieć i pierdzieć w stołek. A później komentować, hejtować marudzić że jest żle w kraju, czy w gminie.
  On robił/robi coś, starał się. Zadajmy sobie pytanie, co my zrobiliśmy by było lepiej w Polsce, wojewodzctwie, czy powiecie.
  Oby wiecej takich mlodych ludzi.

 5. Przepraszam za błąd. Matka nauczycielki, która go uczyła.

  Co do Polski bez Pit, to masz rację, widać, że ktoś przynajmniej jest w temacie., to świadczy bardzo pozytywnie.
  Tak się weryfikuje czy forumowicze myślą, czy tylko hejtują.

 6. Ręce opadają!!!No to pokazaliście chodzący wzór!!Przecież w naszej gminie jest ogrom ludzi o których warto wspominać a nie o takich którzy próbują na siłę wskoczyć na plakaty!!

  1. To są jaja. Warto posłuchać szczególnie od 38 minuty.
   Pan Przewodniczący Komisji przechodzi wszystkich

 7. w naszym jedlickim też są piękne kobiety,ja widzę ostatnio Nowe twarze i to nie z Jedlicza,a znam z widzenia,a Ty się dobrze przypatrz Jems

  1. O to miło, że mamy w naszym grajdołku lud napływowy chociaż na tej niedzielnej mszy 🙂
   Może to ludzie z Dobieszyna, Żarnowca czy też innym pobliskich wiosek?

 8. Twaróg mówi „….. a ja mam tak komisji że nie wiem która następna”. Panie ! Jak pan nie wyrabia to zrezygnować z jednej.

 9. Ale przykładny obywatel, normalnie wzór bez skazy. Jak już Panie Darku wspomnial Pan o hejcie, to może po latach „cieżkiej i bezinteresownej pracy dla Polski” zreflektuje się Pan i w końcu przeprosi osoby szkalowane przez Pana na jednym z forum. Tak dla przypomnienia Pana nazwa użytkownika „sweetyfff”. Niektóre osoby są bardzo pamiętliwe i gwarantuje że nie zapomną…

 10. Darku szkoda ze swoj wysilek nie wykorzystasz na Rodzine i cele dobroczynne co Ty wogole reprezentujesz?

 11. Jak słucham to Pan Darek dużo protestuje.A prace jakaś dla dobra Polski wykonuje?

 12. Jems.Tak,przynajmniej z widzenia znam te twarze,znajoma mówiła mi ze w Dobieszynie nie ma wieczornych i ogólnie jest coś nie tak i jeżdżą do nas.A ty Jems obce chwalisz a swoich nie dostrzegasz oj……

 13. A ja Ci Darek mowie- weź flagi i jedz na skoki do Zakopanego.
  Zabierz z sobą szefa Komisji- Twaroga

 14. ja pierwszy raz tego spolecznika zobaczylem a wypowiedzi juz nie chce sluchac!!!!!!

 15. Czemu nie ma komentarzy na portalu facebook na Jedlicze.org pod postem ? Chetnie poczytałbym 😉

 16. Panie Darku, co Pan chrzani o podatku VAT. Pan ma jakiekolwiek pojęcie na temat systemu podatkowego ? Czy Pan zna mechanizmy funkcjonowania gospodarki finansowej państwa ?

  1. Im się już ….nie wiem co robi? Absolutny brak atawistycznych odruchów samoobronnych. Kaplica….Filozofia tworzona na sraczu.

 17. Ja myślę, że jak się ktoś weźmie za redaktorka , a podobno coś na rzeczy to szybko ślady doprowadzą do UG.
  Przyciśnięty przez dobrego prokuratora redaktorek będzie śpiewał jak słowik z nut.

 18. Panie Bugiel pytania do pana: JAKIE STUDIA WYŻSZE PAN UKOŃCZYŁ?
  popierał pan Brauna, a teraz jest pan w PiS przecież program Brauna i jego wypowiedzi to zupełna sprzeczność z programem ideowym i politycznym PiS jak w takim razie został Pan członkiem PiS?

 19. Musi to sie stac! wowczas w naszej gminie nastapi calkowita przemiana czyli na lepsze powroci zgoda i poznamy cala prawde-to jest nieuniknione

 20. według mnie nigdy nie będzie zgody z ludźmi „umoczonymi” którzy brali pieniądze
  Ja myślę, że na marginesie z innej beczki jak ktoś jest mściwy to jest psycho i nie powinien nigdy pełnić funkcji publicznej

  1. Tak. Dlatego wyniki wyborów Yoland, wraz z przydupasami prawdopodobnie może wysłuchać w Żurawicy lub w czasie spaceru w Tworkach. Niestety wykończą po drodze psychicznie jeszcze wiele osób. To jest najsmutniejsze.

 21. Za to co robią płaci się dużą cenę. Yolanda myśli że nikt tomusia z nią nie kojarzy. Jest w błędzie. Tomuś jest powiązany z Yolandą choćby w ten sposób, że jego żona pracuje w ZEASiP a i podobno siostra została zatrudniona w szkole w Jedliczu.
  Jest wiele więcej podobnych przykładów powiązań ale pewno to wszystko wyjdzie bliżej wyborów.
  Wspomnę tylko na koniec że w jedlickiej podstawówce znalazło się miejsce pracy dla córki radnego z Żarnowca.

 22. Na portalu 24 ukazał sie felieton z serii : kocham Pania Lidkę L. Na portalu Krosno ukazała się informacja o łącznicy kolejowej warto poczytać w chwili przerwy. Mieszkańcy Moderówki protestujący cieszycie się ??? Ja się cieszę , a w urzędzie żałoba po Panu zastępcy który mówił że po jego trupie tej łącznicy nie będzie.

 23. Widocznie pewnie mu kampanie robił, wyprzedzając Tonajna, Wilka i Mariana Kowalskiego. Z województw w Polsce zrobił najlepszy wynik odnośnie głosów oddanych na Brauna. Następnie w II turze Braun poparł Dudę na prezydenta.
  A później nie ma wzmianki o działaniu z Braunem.
  Więc pewnie zdobył doświadczenie.
  Ciekawi mnie kto by z was zdecydował się zostać koordynatorem wojewódzkim i prowadzić kampanię?
  Podkarpacie zebrało najwięcej głosów z całej Polski do rejestracji komitetu Brauna.
  A więc coś osiągnął

 24. PANIE DARKU WSTYDZI SIĘ PAN ŻE JEST PAN Z CHLEBNEJ PAN Z OKNA DROGI NIE WIDZI A CO DOPIERO JEDLICZE

 25. Artykuł o łącznicy godny przeczytania ze zrozumieniem. No cóż wnioski nasuwają się same. Mamy do czynienia z nieodpowiedzialnymi posłami niodpowiedzialną obecną władza gminy. Biorą co dają nie patrząc na to co dla mieszkańców dobre. Łącznica odroczona ferment wśród mieszkańców gminy, Moderówki zrobiony. Jeden plus to to że wiemy na co kogo stać.

 26. Myśleli że się na łącznicy wylansują a tu proszę. Nawet główni orędownicy głosowali przeciw.

 27. Pozwolę sobie skopiować z J24 jeden komentarz. Robię to dlatego że po przeczytaniu chciałem zagłosować czy mi się podoba czy tez nie. Po kliknięciu na jedną z możliwości wyświetliła się taka o to informacja ” na ten komentarz nie można głosować” Wnioski wyciągnijcie sami. Pod spodem dodaje ten komentarz internauty o nicku mieszkaniec
  Mieszkaniec

  Takiego chamstwa i opluwania ludzi to jeszcze nie widziałem ! Wstyd mi za wasze zachowanie itp ale to wszystko świadczy o Was jak zostaliście wychowani itp . Pamiętajcie kto czym wojuje od tego ginie jak to mówią że to wszystko obróci się przeciwko wam już za parę miesięcy .

 28. Szczerze? Gdy widzę takiego patriotę, który podczas śpiewania hymnu wykonuje jakieś dziwne gesty, jest mi wstyd… Darek, na kogo Ty pozujesz? Wiesz w ogóle, o co walczysz i o co Ci tak naprawdę chodzi…? Dziwny ten artykuł…

 29. Miałem dziwny przypadek,w weekend pisząc komentarz na stronie j24 sugerując by się redaktor lepiej przyjżał działalności swojego brata jako prezesa w Dobieszynie,mój komentarz został usunięty,pomyślałem że może nie dodałem go,więc powtórzyłem i patrzę jest tym razem, ale po minucie zniknął!!Zastanawiam się teraz dlaczego redaktor j24 nie chciał takich komentarzy na stronie,może ktoś coś ma do ukrycia!!

 30. no to ladnie coraz to wiecej wychodzi ciekawych spraw az strach czego sie jeszcze dowiemy

  1. Nie znam takiego klubu, szczególnie piłkarskiego, żeby o coś nie chodziło…Osobiście na własne oczy widziałam rozliczenie dotacji gminnej, nie w Jedliczu, w którym przedłożono FV na 8 tys. za masło. I przeszło. Zanim nie minie …pewne pokolenie, tak się niby mówi, ale to bzdura. Przychodzą młodzi jeszcze cwańsi. Na sporcie nigdy nikt jeszcze nie zarobił, może z wyjątkiem szkółek, które są bardziej biurami podróży i trzepią kasę na wyjazdach.

  1. W tym zestawieniu GOKu jest enigma.Są pozycje …nie doprecyzowane lub w trakcie obrachunku, ale rozumiem że już rozliczone. Kilka wydatkowań bezimiennych. Podejrzewam …tylko. A za parę chwil wyjdzie jeszcze taki wałek, że wałki z głowy spadną. 3

   1. O ile rozumiem Eneja, że drze kasę z durniów, to pojąć nie mogę dlaczego ten agregat prądotwórczy tyle zażądał? Elektrownię jądrową wynajęli?

 31. To o co chodzi z tym Klubem w Dobieszynie? ładny stadion w lasku byłem na kilku meczach ,plac zabaw zaraz obok,duża altana ,w kosza chłopaki grali no i cmentarz blisko ☺jakby co

 32. Wystarczy porównać koszty w innych gminach. A gdzie Panie Jerzyk dochody z cateringu i wesołego miasteczka

 33. spytajcie pana Darka on się zajmuje przekrętami w Warszawie a nie widzi w swojej gminie

 34. Inside GOK -i GOK od wewnątrz, poczytajcie sobie naszejedlicze.wordpress.com- uważnie przejrzyjcie dokumenty w załączniku – cieplutkiego i swieżego powietrza życzę, decyzja spalaczowa już w ..marcu
  mega będzie!! bo inaczej być nie może !

 35. Podobno mieszkańcy gminy są zastraszani, więc nic nie robią, a młodzi mają to gdzieś.

Comments are closed.

Do góry