Jesteś tutaj
Strona główna > wideo >

Kolizja w Piotrówce

W piątek (22.12) przed godziną 10. w Piotrówce (gm. Jedlicze) doszło do najechania na tył pojazdu. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, po raz pierwszy do akcji wyjechał nowy samochód druhów z Żarnowca.

Około godziny 9:50 w Piotrówce na drodze głównej, 55-letni kierujący Volkswagenem Golfem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego do Audi.

W wyniku zderzenia poszkodowana została pasażerka Golfa, która po zaopatrzeniu medycznym na miejscu zdarzenia została przewieziona do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające zdarzenie.

Do akcji ratunkowej skierowano zespół ratownictwa medycznego SPPR Krosno, sekcję ratownictwa technicznego JRG Krosno oraz pierwszy raz do akcji wyjechał nowy wóz OSP KSRG Żarnowiec, VOLVO GBA.

red. Krosno112.pl
fot. Jedlicze.org

 

14 thoughts on “Kolizja w Piotrówce

 1. Jaka tam śliśka jezdnia dzisiaj ? Tylko nieuwaga i brak umiejętności,tyle w temacie.

 2. Jaka tam dzisiaj śliska jezdnia.Nieuwaga i brak umiejętności, tyle w temacie.

  1. Ślisko to nie znaczy lód. Błoto pośniegowe, które zalega jest gorsze niż lód na drodze. Ja rozumiem, że nie wszyscy są porucznikami Borewiczami, który fiatem 125 p, bez zimowych opon potrafił dogonić Mirafiori, ale to z myślą o tych własnie najsłabszych i niechronionych uczestnikach ruchu, uzdatnia się jezdnie i chodniki. Każdy wie, że jakby w Jedliczu mieszkali sami Kukuczka, to zbędne byłoby odśnieżanie czy posypanie piaskiem. Ale tak się składa, że żyją tu przede wszystkim starsze osoby. A władza jest po to aby brała odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

 3. ja podatki płacę I co mam zachować ostrożność ?jaka ostroznosc ,kazdy jezdzi ostroznie nikt specialnie aut nie trzaska,nikt nie jest debilem,czyli co mam nowe auto strach jechać ,szkoda mi ,bo juz będzie powypadkowe,a traktoro-piaskarki jada na pusto,kto to wygrał ten przetarg ? co roku slizgawka ,co soli nie ma ,co roku od Polanki droga czarna a u nas ubity snieg.Niech na moim bezpieczeństwie nikt nie oszczedza .Droga ma być odsniezona i posypana. Niech nikt łaski nie robi,bo łaska to się już dawno skończyła, nie te czasy.

 4. A ile powiat przekazuje pieniędzy na zimowe utrzymanie dróg powiatowych w gminie Jedlicze?

 5. mała zamiast się przebierać w strażackie kapelusiki jak skrzat- śmiesznie, że boki chłopy zrywali jak wyszła , to niech przypilnuje żeby się wzięli do roboty – zima przed nami

 6. Drogi powiatowe gmina utrzymuje od trzech lat i oczywiście według kilku opinii wiecznie żle,a jak utrzymywał powiat to było wszystko super? nie też były komentarze że wszystko żle.Przestańcie też już w końcu pisać bzdury.Wolniej pasuje i to wszystko.

  1. Przynajmniej wtedy gmina nie dokładała do powiatowych. Teraz dokłada i nic się nie zmieniło.
   Komunalka tylko ma 200 tyś straty i pewnie za niedługo skrzat powie że tak ma być.

 7. jakie drogi na poludniu maja byc zadbane?nie czytales co kiedys pisano naJ24 na temat tych wiosek?

 8. wielu pamietam burmistrzow ale nigdy czegos takiego nie bylo zaden nie osmieszal ludzi ze wsi i nie krytykowal a teraz co to sie porobilo????

Comments are closed.

Top