Jesteś tutaj
Strona główna > wideo >

Wypadek w Dobieszynie

Na szczęście nikt nie został poważnie poszkodowany w kolejnej kolizji, w ciągu ostatnich kilkunastu godzin w Dobieszynie (gm. Jedlicze) do której doszło w czwartek (21.12) około godziny 15:30.

Na miejscu interweniowali medycy SPPR Krosno, policjanci KP Jedlicze, strażacy JRG Krosno oraz OSP Dobieszyn.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca straciła panowanie nad samochodem i zjechała do rowu. Z lekkimi obrażeniami ręki została przewieziona do szpitala.

Pojazd jeszcze przed przyjazdem służb został wyciągnięty z rowu. Natomiast strażacy zneutralizowali rozlane na łuku drogi płyny eksploatacyjne.

red. Krosno112
fot. Jedlicze.org

19 thoughts on “Wypadek w Dobieszynie

 1. Nic dziwnego. Drogi są bardzo śliskie. Ubezpieczyciel powinien rozliczyć Gmine

 2. Zdjęcia profesjonalne widzę 🙂 a na jedlicze112.pl zdjęcia jak by robił aparatem na korbę !!!!

  1. No ten aparat, ewidentnie działa im na nerwy. Nie mogą przeżyć, że dobry, że drogi i że z całą pewnością „dostany”.

 3. Bo jedlicze112 to ten sam pan „redaktor” co jedlicze24… czyli sami wiecie czego można się po tym tworze spodziewać 😀 😛 😀 😛

 4. proszę podać namiary kto zajmuje się odsniezaniem w gminie ,kto wygrał przetarg ,gdzie dzwonić ,do sądu ,droga jest śliska ,nie utrzymana ,tak to może wyglądać ale pod lasem,trzeba podać numer telefonu ludzie będą dzwonić do centusiów co oszczędzają na nas!

 5. Drogi śliskie – masakra ! Gdzie jest radna Marć. Przez Jedlicze nie idzie przejść. Chodniki piasku nie widziały

  1. Czym ten facet się zajmuje oprócz tego że ma dietę radnego? Może mi ktoś wytłumaczy

 6. A chodniki faktycznie lodowisko,wieczorem kolo kościoła w Jedliczu slizgalam się bo trudno od parkingu było dojść,bieda piasku nie ma,czy chęci i odpowiedzialnych brak.

  1. To chociaż po chodniku się ślizgałaś. A w Męcince, nie dość że drugi MOSiR i lodowisko, to zero pobocza, już nawet nie mówię o chodnikach. Baby torbami machają łapiąc równowagę, wracając ze sklepu.

 7. przed wyborami beda sypac piaskiem rozdawac jablka marchew itp a teraz slisko matka z dzieckiem upadla naszczescie nic sie jej nie stalo.

 8. Wystarczy jechać trochę wolniej i po sprawie.
  Teraz się domagacie, pługów, piaskarek. A zobaczycie trochę prostego, wyremontowanego asfaltu i rura ile wejdzie. Obowiązują chyba jakieś przepisy. Przez Dobieszyn 50 km/h. To wystarczy nawet jak są trudne warunki.

  1. Przepisy przepisami ale odśnieżanie fatalne. Ludzie auta rozbijają a ta przyjdzie do wsi na imprezę i będzie robić głupie usmieszki

 9. Burmistrza mamy fatalnego. Ale ta gmina nie ma szczęścia do rządzących. O radzie miasta
  nie wspominając.

 10. Ani nie był ani nie jest. A Ty Ksawery nie bądź hojrak bo i tobie się D..A może podciągnąć i będziesz klepal auto. Już nie tacy mądrzy byli,jak nie Ty sam rozwalisz ,to ktoś tobie,czasem zwykły pech. A drogi mają być odsniezona i posypane,ta łaska w Jedliczu się musi skończyć

Comments are closed.

Top