Jesteś tutaj
Strona główna > listy do redakcji

Nie te święta nadchodzą!

12 grudnia 2017 r to za późno by świętować 11 listopada i za wcześnie na świętowanie Dnia Niepodległości 2018

Jeden z mieszkańców zauważył, że baner, który od dłuższego czasu wisi na jednym z głównych skrzyżowań w naszym mieście w otoczeniu śniegu wygląda dość niespotykanie. Sprawdziliśmy – faktycznie ktoś zapomniał zwinąć „flagę” wywieszoną przed Świętem Niepodległości.  Skrzyżowanie ulic Brzozowej i Rejtana to miejsce, którego nie sposób ominąć poruszając się po Jedliczu. Baner dumnie wita mieszkańców i przejezdnych przypominając o szlachetnych wartościach patriotyzmu krzewionych przez Urząd Gminy.

Pan Radny Twaróg pewno znów będzie niepocieszony że coś „znałazimy”, krytykujemy i tp. Mimo to ośmielamy się zauważyć, że baner powinien być ściągnięty po Święcie Niepodległości, a dziś 12 grudnia wygląda to niepoważnie!

 

 

Udostępnij na

51 komentarzy do “Nie te święta nadchodzą!

 1. Jermak nieszczęsny jest za to odpowiedzialny, tak ustalono w magistracie. I za obdarte „wjazdówki” gminne. Szmaty latają po łąkach. Tylko w tego bidoka uderzamy pisząc na forum. Radek, odezwij się, bo wiadomo że nikt w Ciebie nie mierzy.

 2. Radek jak jest za to odpowiedzialny i bierze kasę to powinien się szybko wytłumaczyć, a szef niech wyciąga wnioski.
  P.S Jaką nagrodę w tym roku wziął Radek …. za rzetelne wywiązywanie się z obowiązków.

 3. A na J24 płaczą , że zostali wymiksowani z Orszaku Trzech Króli. Pierwsze niech posprzątają po swoich imprezach. Tragedia ….. nie ma loga na plakacie. Co to będzie , co to będzie

 4. Kto pisze kto jest autorem anomiowych tekstów w G? kto pisze kiedy sie dowiemy?

 5. Tym to się powinien zajmować dyrechtor z GOK. Kiedyś widziałam jak chłopaki z komunalnej wieszali plakat a on nadzorował, tzn stał obok.

 6. Orszak zapowiada się w tym roku wspaniale. Zorganizują je organizacje społeczne, ludzie, mieszkańcy gminy Jedlicze. Dumni mieszkańcy, mający pomysły na to co robią – czasem z piekielnym poczuciem humoru. Nikt im za to nie płaci.
  Bez sztucznych uśmiechów i złośliwych podległych redaktorków całodobowych. Mam nadzieję, że taki właśnie będzie tegoroczny Orszak.

  1. Zośka jakie pierdoły? To poważna sprawa.
   Pierdoły to ten materiał na J24. Przecież to się kupy nie trzyma. Babsko napisało a Tomuś opublikował,

 7. Dobry pomysł. Z finałem w rynku przy plastikowej choince. A inspektor Radosław w roli św. Józefa. Tomuś za baranka. No bo kto będzie gwiazdą i słońcem jednocześnie to chyba nie ulega wątpliwości 🙂

 8. Go to za pierdoly .Obrażanie wyborców .Orszak ma być dla wszystkich i dla Was też. Zapraszam na orszak w jedliczu .Wszystkich bo taka jest nasza wiara.Kto twierdzi inaczej kłamie.

 9. Jolanta codziennie jedzie do UG i nie widzi banera? Pewnie nie zauważa tak jak brudu na chodnikach

 10. Dopiero przeczytałam. Boże pomóż tym ludziom. Już nie wszyscy muszą pójść natychmiast do nieba, ale pomóż im tu na ziemi. Nie jestem chrześcijanką i trudno mi sobie wyobrazić, że i o orszak można się powadzić. A do Tomka Redaktora. Newer ewer nie zaczynaj artykułu, pod mega dobrym litem, od swojej opinni. Po to jesteś dziennikarzem, żeby na podstawie Twoich tekstów, czytelnicy sami wyrobili sobie, satysfakcjonujące Ciebie zdanie.

 11. Tomasz, opamiętaj się. Co to ….. jest? Namaszczasz właśnie swoimi wpisami, pęd do koryta. Jeżeli myślisz, że to jest potrzebne i na poziomie to grubo się mylisz. To jest żenada.

 12. Zeby ten Jezus wiedział, że urodzi się dla takich jedlickich tumanów, którzy pokłócą się o kabaret to by odpuścił. Moje niechrześcijańskie ręce opadają.

 13. Arbuz, zerknij na orszak z poprzedniego roku to zrozumiesz o co chodzi. Z tego co pamiętam to zapoczatkowało Stowarzyszenie od Pani Lipki z Panem Jurkiem Dudą, a Ratusz wypinał klatę. No i teraz kiedy rok wyborczy roli dla Ratusza zabrakło w Orszaku. I jak tu zabłysnąć??? „Szczery uśmiech ” rozdawać ??? Jak dzielić się dobrą nowiną???

  1. Już wiem. Tomasz chciałby stworzyć żywy portal. Lokalny, ale intratny. Nie ma szans niestety. Głupio zamieszał się w politykę najgorszego sortu. Nic z tego nie wyjdzie. I to na co narzekał, narzekali….sam został tubą. A do tego nie cierpią się z Jermakiem. Oj dziennukarze….

 14. Już widać, że grunt pali się pod nogami Urbanik wg mnie nie ma już żadnych szans idzie fala wznosząca dla nowego kandydata
  Nowy burmistrz zapewne przyjrzy się zasadności pomocy administracyjnej w ZEAS i nie tylko

  1. To akurat radosna nowina. Pogonić Jolkę z Jedlicza, bo to nie to. Szukać gospodarza. Nie na bazie opozycji, bo Wam juz jermaki i Zagórskie wybrali opozycjonistkę, tylko gospodarza. Mądrego, spokojnego chłopa.

 15. Jako magistra, również polonistyki rozpier…dala mnie to narzucone, jedlickie, pochodzące nie wiem od czego…pisanie wszystkiego z dużych liter. Skąd Wy to macie? Masakra jakaś. Tomek, Jermak, Jolanta jak dyktuje czy pisze to stoją na baczność przed niektórymi wyrazami. Strasznie słabe.

 16. Zapasowa kopia.
  Tomek, a gdzie ty byłeś ze swoim portalem, kiedy ten niby ubek, jak ona twierdzi, co mam nagrane, bił ją w twarz i szarpał za włosy. Tak mi opowiadała, na pierwszym spotkaniu. Usuniesz?

   1. Jolantę ubek. Sama jestem ubekiem, to mogę z dumą mówić ..ubek. Takie marzenia..nagrane.

 17. Bo Jola jest słaba. Jedyne co potrafiła to zwalniać niewinnych ludzi.Ile krzywd narobiła. Musi odejść! Precz z ta wladzą! !!

 18. Coraz mniej podoba mi się ta wojenka. Dziwić się, że w sejmie się żrą jak tu na tej zapyziałej dziurze takie konflikty, kopanie się wzajemne. Przerażające. Nie będzie dobrze bo odnoszę wrażenie, że nieważne kto przyjdzie i tak będzie źle. A może i dobrze, ale niektórym będzie to nie na rękę i swoim działaniem obrócą to wszystko w ruinę. Czekam jestem jak całe to towarzystwo wyląduje w sądzie 🙂 Ja już straciłem

  1. Pisałem w pośpiechu i poszarpało mi myśli. Puenta jest taka, że ja mam dość. Jestem już zmęczony samym czytaniem. Wychodzę.

 19. Arbuz zostań,napisz coś jeszcze do naszych jedlickich pysznych tumanòw…niech poczytaja , oczysc ich choc troche jeszcze.
  Teksty masz w dziesiatke =!
  Proponuje tez cos o innych wymiarach wladz,np.ksiezule,nauczyciele , kierowniki z ciuchutkimi pensyjami,
  A wszyscy z przynajmniej z tuzinem fakultetow hmm no nie wszyscy po tyczynie…
  Bede zerkac.

 20. Panie Jurku proszę wprowadzić do menu pizze o nazwie ” Jolanta super ostra” Może też być ” leniwy Piotr” , ” ekologiczna zaga” ” krzykacz Rycho ” itp.
  Zaręczam, że klientów nie braknie.

 21. A może by tak nazwę pizzy ukraińska ninfa, sałatkę np klawiszowy tajfun albo rozdarta krycha

 22. Z innej beczki. Tylu rowerzystów co w Jedliczu to nawet w Ha-noi czy Szangcha-ju nie ma. Jestem pod wrażeniem. Kobieta 70 lat, odważnie pod taką górę wjeżdża. Zazdroszczę. Dobrze zakonserwowane od tej spalarni.

 23. Jakby nie ten świetny portal (przede wszystkim niezależny, nie otrzymuje pieniędzy od jednostek) i wpisy pani ” Arbuz nie mielibyśmy wiedzy o prawdziwej sytuacji w gminie, o tym co uważam za nieudolność i niekompetencje CZAS NA ZMIANY!

 24. Jeśli by były pizza typu : Wściekła Krycha,Leniwy Peter, Klawiszowy Tajfun albo Ukraińska Nimfa to coś mi się zdaje że sraczka gwarantowana by była na samą myśl .

 25. pomysl pizzy ciekawy,a ja proponuje aby w kuzni przygotowac szopke noworoczna „ucho burmistrz” oj byloby chetnych ogladac na zywo?

 26. Baner wymieniony na prywatny p. Urbanik. Bo to p. Urbanik życzy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Przedskoczek lepszy od reprezentanta. Czarna dziura.

 27. A zapomniano o trwającym Chanuka, przyszłym Bożym Narodzeniu, O Sylwestrze nie wspomnę.

  1. Życzy szczęśliwego nowego roku, a o Świętach Bożego Narodzenia zapomniała 🙂

  1. Skończyło się już, ale jak poczyta to może się rozochocić i będzie: kto chce zawłaszczyć Chanuke?

Comments are closed.

Do góry