Jesteś tutaj
Strona główna > religia >

„Wigilia Młodzieży”

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Jedliczu to organizacja działająca od 1997 roku z reaktywacją w roku 2007. Stowarzyszenie funkcjonuje przy kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Antoniego w Jedliczu. Organizacja ta skupia młodzież w różnym wieku, spotkania dobywają się w piątkowe wieczory po Mszy Świętej. Stowarzyszenie organizuje spotkania tematyczne, noce filmowe, wyjazdy, udziela się również w życiu społecznym Gminy Jedlicze.

22 grudnia 2017 r. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Jedliczu zaprasza na: „Wigilię Młodzieży”. Ideą tego wydarzenia jest zachęcenie młodych ludzi do świętowania Bożego Narodzenia jako urodzin Jezusa Chrystusa. Poprzez wspólne dzielenie się opłatkiem czy po prostu spotkanie się przy wigilijnym stole, chcemy pokazać jak ważne jest przekazywanie tradycji młodemu pokoleniu.  Mówi: Mirosław Ginalski Prezes KSM-u w Jedliczu

Zachęcamy do odwiedzenia stron stowarzyszenia:
Zakładka na stronie parafii
Facebook
Instagram

„Wigilia Młodzieży” to piękna inicjatywa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Jedliczu. Gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszej działalności Stowarzyszenia.

Redakcja Jedlicze.org zmuszona została do usunięcia komentarzy ze względu na ich ton, jak i treść odbiegającą całkowicie od tematu powyższego materiału.

 

Top