Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

Nowy wóz bojowy dla OSP KSRG Żarnowiec

Strażacy, mieszkańcy gminy i władze samorządowe powitali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla strażaków z OSP KSRG Żarnowiec.

Dziś prezentujemy zdjęcia z „hucznego” powiatania VOLVO o imieniu „Staś”. Jest to pierwszy i obecnie najnowocześniejszy taki pojazd na terenie naszego powiatu, który został wyprodukowany przez firmę BOCAR.

21 thoughts on “Nowy wóz bojowy dla OSP KSRG Żarnowiec

  1. Bardzo dobrze że mają ten samochód. Ta jednostka jest najlepsza a strażacy z bardzo dobrym przygotowaniem. To oni zawsze są tam gdzie ich ludzie potrzebują.

  2. Ludzie. Czy wam już całkiem odbiło? Trochę skromności. Ja wiem, że wybory, kampania, itd. Jedni zbierają złom żeby kupić sprzęt a tu tyle jednostek się wozi za publiczną kasę bo przyjechał nowy samochód. Czy to jest poważne waszym zdaniem? Chyba nawet samej Konopnickiej tak w Żarnowcu nie witali. A za tydzień kolejna imprezka. Przyjechało to trzeba opić. Przepraszam. Poświęcić. Ale to przecież żadna kampania wyborcza.

  3. A dlaczego osp Jedlicze nie dostało? Oni tak prężnie działają a może nie mają czym wyjechać a jak już jadą to wspierają psychicznie kolegów po fachu na miejscu prowadzonych działań

  4. Przestańcie wypisywać głupie komentarze bo ten samochód należy się OSP ŻARNOWIEC jak psu buda ponad 100 wyjazdów rocznie mówi chyba wszystko

  5. Ty, strażak a znasz słowo „PREWENCJA”??? czy jesteś na to za głupi??? Na pewno jesteś sądząc po wpisie 😛 😀

  6. Samochód żadna zasługa – OSP Żarnowiec to jednostka należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo- gaśniczego – należy się taki wóz z rozdzielnika- tyle w temacie …wejdźcie na stronę KRSG

    1. Dokładnie. Nikt łaski nie robił.To najlepsza jednostka w Gminie i trzeba ja doposażać. Szkoda tylko że im zabrali część pomieszczeń.

  7. Wspaniale!!! Gratuluje!!! Na pewno będzie pracował dla dobra mieszkańców całej gminy, ale… oby wyjazdy na akcje miał jak najrzadziej!

  8. MPGK zbankrutowało czy co ? Drogi zasypane.Nie mają zamiaru odśnieżać?

Comments are closed.

Top