Jesteś tutaj
Strona główna > wideo

Dachowanie w Dobieszynie

Pierwszy śnieg w tym roku pokrył drogi naszej gminy. Jak co roku droga w Dobieszynie stała się bardzo śliska i niebezpieczna.

Niestety prowadząca VW Polo nie zapanowała nad pojazdem i wylądowała w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W tej chwili nie ma już utrudnień w ruchu.

Śnieg ma sypać co najmniej do godziny 23. Uważajcie na siebie, drogi są bardzo śliskie.

 

Udostępnij na

20 komentarzy do “Dachowanie w Dobieszynie

 1. Pozwać do sądu ,droga nieodsniezona ,śliska ,zachować ostrożność heehe glupia zawsze gadka ? To nie bieszczady. Na granicy Dobieszyn – Polanka jezdnia czarna. A tu zawsze dziadostwo,posmarkaja piaskiem na zakrętach trochę i na górce ,co roku to samo,niebezpiecznie jest i slisko ta droga to na narty sie nadaje .i tak co roku ludzie sie slizgaja,O właśnie pług jedzie Heheee

 2. Jeśli dobrze i wiadomo to za odśnieżanie tej drogi odpowiada Gmina. Jeżeli drogi mają być tak utrzymywane to czeka nas festiwal stłuczek, wypadków , kolizji itp.

 3. W takim przypadku koszty naprawy samochodu i inne szkody np. zdrowotne powinien pokryć ten kto odpowiada za utrzymanie drogi.

 4. Nie podniecajcie się tak bardzo. To przykra sprawa i dobrze, że kobieta cała. Jest zima, ślisko i trzeba uważać. Noga z gazu, odpowiednia technika jazdy i ostrożność. W lecie też są wypadki.

  1. Moim zdaniem jeżeli ktoś się decyduje na przejęcie zadania , w tym przypadku od powiatu , to niech je wykonuje z należytą starannością.

 5. Do kierowca2 robicie sensacje tylko nie wiadomo z czego!,dobrze widać jakie były warunki do jazdy dzisiaj,nawet drogi nie gminne czy powiatowe są zaśnieżone tylko droga 28 czy też 19 widać dobrze na portalu Krosno 112.

 6. A co Ty tak mieszkaniec bronisz? nie opowiadaj bredni,bo odpowiedzialności za stan dróg w zimie nikt tu nas nie ponosi,ludzie trzaskaja samochody na tym lodowisku co roku niech poczytaja więcej kto za to powinien ponieść koszty,jaka noga z gazu ? nikt nie szarżuje podczas takich warunków, bronisz nie tych co trzeba,więc o czym to swiadczy? Czemu od granicy z Polanka co roku jest czarna jezdnia a w Jedliczu zajezdzony zmrożony śnieg każdego roku tak jest i co rok klne jak to widzę,tam można a u nas soli nie ma ?

 7. Przemawia przeze mnie zdrowy rozsądek. Lepiej umiejętnie dostosować swoją jazdę do warunków, które dziś wszędzie były trudne niż się rozstrzaskać i zachodzić potem w głowę czyja to wina.

 8. Pani Urbanik nie pani odśnieża drogi w gminie !-a nie opowiada ludziom bajki, Ma Pani szczęście , że się nic nie stało a co będzie jak się stanie kolejnym razem – proszę się zabrać do roboty a nie urządzać kiepskie pokazówki

  1. co ma być to będzie ……………. co tu śnieg winny jak kierowca kiepski ……

 9. ludzie nie panikujcie spadło 5 cm śniegu i już szał we wsi………. a najwięcej gadają ci co wcale auta nie mają ….. zima weryfikuje kierowców ……….. kto potrafi a komu się tylko zdaje że umi jechać …….

 10. Dobrze, że kobietka cała. Polówki szkoda, ale może się klepnie i będzie git 🙂

  Jednak muszę się zgodzić z przedmówcami. Razi, drażni, irytuje i denerwuje jak się wyjeżdża z Polanki po czarnym i wpada się w zaśnieżoną i ubitą drogę w Dobieszynie. I tak już przez całą gminę jak długa i szeroka. Porażka na całego!

 11. Pani Burmistrz jest zima ergo do roboty, zanim Pani zrezygnuje z funkcji to proszę jeszcze zabrać się za odsnieżanie !!

Comments are closed.

Do góry