Jesteś tutaj
Strona główna > inne

Wypadek motocyklisty w Chlebnej

Do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło w Chlebnej (gm. Jedlicze) w sobotę 2 grudnia, po godzinie 18:00. Do szpitala trafił motocyklista oraz jego pasażerka.

Służby ratunkowe interweniowały w Chlebnej (gm. Jedlicze) na głównej drodze tuż obok remizy OSP i Domu Ludowego, gdzie doszło do zdarzenia z udziałem motocykla, którym podróżował młody mężczyzna wraz z pasażerką. Oboje trafili do szpitala w poważnym stanie z podejrzeniami złamań.

Na miejscu działały dwa zespoły ratownictwa medycznego SPPR Krosno, sekcja ratownictwa technicznego z JRG Krosno, zastęp strażaków z OSP Chlebna oraz patrole policji KP Jedlicze i WRD KMP Krosno.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci, jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem próbował mijać inny motocykl gdy z naprzeciwka zobaczył jadący samochód. Motocyklista, by nie zderzyć się z samochodem zjechał z drogi i uderzył w zarośla.

Z racji, że stan poszkodowanych był poważny, policjanci nie byli w stanie sprawdzić trzeźwości motocyklisty. Dopiero w szpitalu zostanie pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie.

tekst. Krosno112
fot. Jedlicze.org

Udostępnij na

Jeden komentarz do “Wypadek motocyklisty w Chlebnej

  1. To już raczej nie ta pora roku do jazdy na motocyklu. Współczuję kierowcy i pasażerce. Mam nadzieję że wyjdą z tego. Dużo zdrowia !!

Comments are closed.

Do góry