Jesteś tutaj
Strona główna > wideo

Tragiczny wypadek na rynku w Jedliczu

Informacje Krosno 112:

W niedzielę (26.11) o godzinie 16:00 w centrum Jedlicza doszło do tragicznego w skutkach potrącenia kobiety. Poszkodowana w wyniku obrażeń zmarła w szpitalu.

Kierowca ciemnego Volkswagena jadąc od strony ulicy Sienkiewicza prawdopodobnie nie zauważył starszej kobiety. Szczegóły zdarzenia będzie ustalać policja.

Z zeznań świadków wynika, że kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń. Niestety lekarze okazali się bezradni i nie udało się im uratować życia kobiety. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu pracowała policja, zespoły ratownictwa medycznego oraz technik kryminalistyki.

tekst: Krosno112.pl

Udostępnij na

24 komentarzy do “Tragiczny wypadek na rynku w Jedliczu

 1. Ciemno na tym skrzyżowaniu jak pieron. Zamiast jakieś kretynskie inwestycje Gmina powinna zadbać o bezpieczeństwo Nasze

 2. Już dawno powinny być zamontowane progi zwalniające na dwóch przejściach dla pieszych kolo szkoły.
  Co do kierowcy. Gdyby jechał przepisowe 50 km/h to szanse kobiety na przeżycie wynosiły by 80%!!!

 3. Niech zabierają w inne miejsce ten przystanek. Jakiś cym..ł wymyślił wykonanie zatoczki. Po co zatoczka. W ogóle zabrać przystanek. Czy w tym urzędzie jest ktoś myślący ? Każdy kto by chciał jechać MKS-em mógłby sobie podejść na przystanek koło targowicy.

 4. Pani Marć na najbliżej sesji niech pani podejmie interwencję na temat bezpieczeństwa tzn przejść w Jedliczu

 5. jak pamiętam to walczyła o tablice, które ograniczają widoczność!!! a ta tragedia to może będzie lekcją dla władzy, że fontanna w tym miejscu jest zbyteczna

 6. Podstawa to zabrać autobusy z rynku. Żadna zatoczka nic nie pomoże.
  Co do p.mac to nie chce sie wypowiadać.

 7. Tam jest ciemnawo,słabo widoczne to przejście ,może fontanna będzie podświetlana to całe Jedlicze będzie rozswietlone aż bedziemy oczy mrózyc😎. Głupie pomysly a bezpieczeństwo mierne,to przejście jest słabo widoczne. Jak na wsi.

 8. Bardzo to przykre jak ginie człowiek, współczuje Rodzinie zmarłej a także i kierowcy.

 9. Ludzie czy wy jesteście normalni? Stała się tragedia, tymczasem pierdolicie coś o autobusach, tablicach ogłoszeń czy fontannie. Kobieta prawdopodobnie nie popatrzyla przechodząc przez ulicę

 10. do mieszkańca-piszesz ” Kobieta prawdopodobnie nie popatrzyla przechodząc przez ulicę”nie pisz takich bzdur jak nie znasz okoliczności.

 11. ciemno deszcz lampy co włączają się o pół godz za późno i nieuwaga pieszego ……. bo tam większość chodzi jak po polu teściowej

 12. Dla mnie fenomenem jest to rozwiązanie z krzyżem po środku. Tyle technik jazdy już tam widziałam, że aż trudno wybrać jakąś/ Przyznam, że ja bym inaczej jechała niż rodowici mieszkańcy, przez to skrzyżowanie. Ale mogę się mylić.

 13. Już dawno powinny być zamontowane progi zwalniające. Nie tylko w tym miejscu. Koło szkoły w Jedliczu też!! Jest parę miejsc gdzie powinno sie to zrobić. w środę sesja to może ktoś zawnioskuje o jakąś komisję która dokona przeglądu dróg pod tym kątem.

 14. Progi zwalniające powinny być przy każdej szkole. Kolo poczty zakaz postoju ,bo co tam się nieraz dzieje,jakie manewry

 15. to miejsce bardzo newralgiczne i władza powinna się zastanowić nad budowa ronda a nie nad jakąs fontanną nikomu niepotrzebną

 16. Strach chodzić tą ulicą! zarówno Sienkiewicza jak i Tokarskich to jest jakiś koszmar. Gnoje dorwią się do motorów czy samochodów i nikt tutaj nie jeździ przepisowo! Na obydwu przejciach zarówno w rynku jak i koło ZS powinny być przejścia dla pieszych oświetlone. Do roboty Pani burmistrz!!!

Comments are closed.

Do góry