Jesteś tutaj
Strona główna > z ostatniej chwili

Tragiczny wypadek na rynku w Jedliczu

Informacje Krosno 112:

W niedzielę (26.11) o godzinie 16:00 w centrum Jedlicza doszło do tragicznego w skutkach potrącenia kobiety. Poszkodowana w wyniku obrażeń zmarła w szpitalu.

Kierowca ciemnego Volkswagena jadąc od strony ulicy Sienkiewicza prawdopodobnie nie zauważył starszej kobiety. Szczegóły zdarzenia będzie ustalać policja.

Z zeznań świadków wynika, że kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń. Niestety lekarze okazali się bezradni i nie udało się im uratować życia kobiety. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu pracowała policja, zespoły ratownictwa medycznego oraz technik kryminalistyki.

tekst: Krosno112.pl

Udostępnij na

24 komentarzy do “Tragiczny wypadek na rynku w Jedliczu

 1. Ciemno na tym skrzyżowaniu jak pieron. Zamiast jakieś kretynskie inwestycje Gmina powinna zadbać o bezpieczeństwo Nasze

 2. Już dawno powinny być zamontowane progi zwalniające na dwóch przejściach dla pieszych kolo szkoły.
  Co do kierowcy. Gdyby jechał przepisowe 50 km/h to szanse kobiety na przeżycie wynosiły by 80%!!!

 3. Niech zabierają w inne miejsce ten przystanek. Jakiś cym..ł wymyślił wykonanie zatoczki. Po co zatoczka. W ogóle zabrać przystanek. Czy w tym urzędzie jest ktoś myślący ? Każdy kto by chciał jechać MKS-em mógłby sobie podejść na przystanek koło targowicy.

 4. Pani Marć na najbliżej sesji niech pani podejmie interwencję na temat bezpieczeństwa tzn przejść w Jedliczu

 5. jak pamiętam to walczyła o tablice, które ograniczają widoczność!!! a ta tragedia to może będzie lekcją dla władzy, że fontanna w tym miejscu jest zbyteczna

 6. Tam jest ciemnawo,słabo widoczne to przejście ,może fontanna będzie podświetlana to całe Jedlicze będzie rozswietlone aż bedziemy oczy mrózyc😎. Głupie pomysly a bezpieczeństwo mierne,to przejście jest słabo widoczne. Jak na wsi.

 7. Ludzie czy wy jesteście normalni? Stała się tragedia, tymczasem pierdolicie coś o autobusach, tablicach ogłoszeń czy fontannie. Kobieta prawdopodobnie nie popatrzyla przechodząc przez ulicę

 8. do mieszkańca-piszesz ” Kobieta prawdopodobnie nie popatrzyla przechodząc przez ulicę”nie pisz takich bzdur jak nie znasz okoliczności.

 9. ciemno deszcz lampy co włączają się o pół godz za późno i nieuwaga pieszego ……. bo tam większość chodzi jak po polu teściowej

 10. Dla mnie fenomenem jest to rozwiązanie z krzyżem po środku. Tyle technik jazdy już tam widziałam, że aż trudno wybrać jakąś/ Przyznam, że ja bym inaczej jechała niż rodowici mieszkańcy, przez to skrzyżowanie. Ale mogę się mylić.

 11. Już dawno powinny być zamontowane progi zwalniające. Nie tylko w tym miejscu. Koło szkoły w Jedliczu też!! Jest parę miejsc gdzie powinno sie to zrobić. w środę sesja to może ktoś zawnioskuje o jakąś komisję która dokona przeglądu dróg pod tym kątem.

 12. to miejsce bardzo newralgiczne i władza powinna się zastanowić nad budowa ronda a nie nad jakąs fontanną nikomu niepotrzebną

 13. Strach chodzić tą ulicą! zarówno Sienkiewicza jak i Tokarskich to jest jakiś koszmar. Gnoje dorwią się do motorów czy samochodów i nikt tutaj nie jeździ przepisowo! Na obydwu przejciach zarówno w rynku jak i koło ZS powinny być przejścia dla pieszych oświetlone. Do roboty Pani burmistrz!!!

Dodaj komentarz

Do góry