Jesteś tutaj
Strona główna > sport

Ostatni mecz sezonu! Nafta Splast Jedlicze – Gimbal Tarnawa 3-2 (1-0)

W meczu 15 kolejki V ligi Nafta Splast Jedlicze podejmowała absolutnego beniaminka ligi LKS Gimbal Tarnawa. Zespół z Tarnawy to rewelacja tegorocznych rozgrywek, po 13 kolejkach zajmowali wysoką 5 pozycje w tabeli. Mecz rozpoczął się znakomicie dla Nafty. Już w 2 min Karol Rymarczyk, wykorzystał prostopadłe podanie Bartosza Kuta i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Goście szybko otrząsnęli się ze straconej bramki i kilkukrotnie zagrozili bramce Pitrusa. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. W 56 min Bartosz Kut został faulowany w polu karnym Tarnawy. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się lider klasyfikacji strzelców V ligi Krystian Fraczek. Barosz Kut był bohaterem akcji w 65 pin, gdzie celnym strzałem z około 20 m wykończył swoją indywidualną akcję. Wysoki wynik uśpił „czarno – niebieskich” . W 70 min Łukasz Cichoń w dość kontrowersyjnych okolicznościach faulował napastnika Gimbalu w polu karnym. Mariusz Wiethacz z 11 metrów nie dał szans Pitrusowi. Ten sam zawodnik wykazał się przytomnością umysłu w 76 min, gdzie po zamieszaniu w naszym polu karnym ustalił wynik meczu.

Mecz z Gimbalem był ostatnim meczem Nafty Splast Jedlicze w 2017 roku. W rundzie jesiennej zgromadziliśmy 24 pkt, daje nam to 7 pozycję w ligowej tabeli. Ciągle jesteśmy w grze o czołowe miejsca w lidze!


Nafta Splast Jedlicze – Gimbal Tarnawa 3-2 (1-0)
1-0 Karol Rymarczyk 2′
2-0 Krystian Frączek 56′
3-0 Bartosz Kut 65′
3-1 Mariusz Wiethacz 70′
3-2 Mariusz Wiethacz 76″
Nafta Splast Jedlicze:
Pitrus – Cichoń, Subik, Krawczyk, Jamrogiewicz – Gębarowski (c), Karol Rymarczyk, Czaja (18 Latkiewicz), Gierlicki – Frączek , Kut (76 Augustyn)
LKS Gimbal Tranawa
Wróbel – Marcinik, Staszkiewicz ( 85 Burian) S Swalarz(65 Wywrót), Kazouzi, Bihun (c)( 70 Czura), D Swalarz Wiethacz, Furdak,Spaliński ,Ostuvka
Sędzowali:
Tomasz Jagieła, Artur Szelc, Sławomir Kielar z KS Krosno
Zółte kartki:
Frączek, Karol Rymarczyk, Gębarowski (Nafta), Spaliński (Gimbal)
Widzów ok 80

tekst: Rafał Wajda

 

Udostępnij na

8 komentarzy do “Ostatni mecz sezonu! Nafta Splast Jedlicze – Gimbal Tarnawa 3-2 (1-0)

 1. Troche z innej, ale sportowej beczki. Nie wiem dlaczego tak cicho o hali sportowej w Moderówce. Może ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat ? Miała być otwarta z początkiem roku szkolnego.

 2. Cytuje wpis ARBUZA.
  Arbuz | 13 listopada 2017 at 22:01 | Odpowiedz

  Ja może nie powinnam,ale mimo wszystko napiszę. Mnie po pierwsze rozwaliło to, że zostałam poinformowana, że Sanocki udawał raka. Poważnie. Nie znając realiów, pomyślałam wariat. Potem, powoli wychodziły na jaw pewne historie i utwierdziłam się w przekonaniu,że jestem manipulowana. Kobieta mówi mi, że mają zdjęcie z dnia kiedy Sanocki niby był na „wlewce” a on myje auto koło Alty. Pokazują mi to foto, i pierwsza rzecz jaka rzuca mi się w oczy to ilość samochodów na podjeździe. – To co to za dzień, że tyle samochodów – pytam autora zdjęcia. Sobota – odpowiada. Jola, to jak on mógł być na chemii jak to sobota? O i tak manipulują. Nie każdym, bo nie każdy się da.

 3. podłe plugawe ohydne nieludzkie jeśli nawet 0.00001% jest w tym prawdy – ktoś zareaguje ?

 4. do Arbuza-chociaż nie podajesz nazwisk osób, które stać na deptanie leżącego to doskonale wiadomo o kogo chodzi, to grupa osób która walczyła o koryto, nic więcej!Arbuzie komentarz z 13 listopada kto Ci pisał? czy byłaś już zmęczona?

 5. Obywatelki i Obywatele możemy sobie porównać na ile są wycenione poszczególne strony www Strona http://www.jedlicze24.pl wyceniona jest na 9124zł a użytkowników dziennie jest 557. Można powiedzieć że na tej stronie są same wypociny i bzdety których nich prawie nie czyta . Natomiast najbardziej rozwijającą się stroną w Naszej Gminie jest portal http://www.jedlicze.org który jest wyceniony na 24481zł a liczba odwiedzających jest 1440 osób dziennie . I na koniec portal Gminny oficjalny jest tak samo słabo oceniany jak strona http://www.jedlicze24.pl

  Na stronie http://www.speedtest.pl/wycena możecie sobie to wszystko sprawdzić 🙂

 6. Jeszcze dobre kilka lat temu było gadane, że trzeba wszystko zmienić w klubie bo klub ma ambicje na 4 lige, a tutaj miejsce zaraz nad strefą spadkową… I przyszedł Pan Czaja, z całym szacunkiem oczywiście dla niego bo dla klubu z pewnością zrobił dużo, niemniej jednak to nie pomogło i nawet chyba spadliście 2 lata temu do a klasy heheh…
  Wszystko też miało się zmienić bo ówczesny Burmistrz pieniążków nie chciał dawać była nagonka aby głosować na Panią U. Wiele nie pomogło. Środek tabeli ledwo, a przed Wami takie potęgi jak Tarnawa czy kilka pkt za nami Przysietnica i Łężyny.

  To oczywiście tylko przemyślenia o co tu chodzić może. Nie chcę nikogo krytykować bo mnie to nie interesuje.

Comments are closed.

Do góry