Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

Misie Ratownisie wielka zbiórka pluszaków w Jedliczu

Nowe czy używane, duże czy małe – każdy pluszak jest na wagę złota. Prezes Stowarzyszenia Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno zachęca do udziału w akcji „Misie Ratownisie”.

 Jest to ogólnopolska akcja, której celem jest wsparcie dzieci, które są świadkami akcji ratowniczo-gaśniczych. Jak mówi Artur Jabłoński – koordynator akcji Misie ratownisie, miś podarowany dziecku przez ratownika, może pomóc maluchowi w poradzeniu sobie z sytuacją na miejscu zdarzenia.

Pluszaki przynosić można do zorganizowanych punktów zbiórki na terenie całego Podkarpacia, w Krośnie mamy dużo punktów gdzie można takie pluszaki zostawiać. W Jedliczu też udało nam się dwa takie punkty zorganizować, a są nimi Sklep Alta oraz Pizzeria Stara Kuźnia.

Po zakończeniu zbiórki maskotki trafią do wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej oraz Pogotowia Ratunkowego. Będą rozdawane dzieciom na miejscu zdarzenia.

Zbiórka potrwa do 9 grudnia.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2387281171498020

red.

4 thoughts on “Misie Ratownisie wielka zbiórka pluszaków w Jedliczu

  1. do Nowak- czytam Nasze Jedlicze i jedlickie- sprawy.blog.pl bo można dowiedzieć się prawdy nie ma możliwości komentowania i obrażania ludzi.Chociaż nie znam autorów blogu to marzy mi się, aby w przyszłości takie osoby zarządzały naszą gminą.

Comments are closed.

Top