Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia >

Jedlicze w obiektywie naszych czytelników

Dziesięć osób opublikowało zdjęcia w naszej zabawie na Facebooku. By wziąć udział w konkursie wystarczyło pod postem umieścić zdjęcie swojego autorstwa pokazujące piękno naszej Gminy Jedlicze i zebrać pod nim jak największą ilość lajków.

Bezkonkurencyjnym zdjęciem okazała się fotografia Pani Iwony Ryczek ukazująca zjawiskowe niebo nad szczytem góry w Podniebylu. Pejzaż pani Iwony zyskał największą ilość Waszych głosów, zwyciężając tym samym w naszym konkursie. GRATULUJEMY.

fot. Iwona Ryczek

Wśród nadesłanych zdjęć jest kilka świetnych ujęć doskonale oddających charakter naszej gminy. Pani Ania Wałęga świetnie uchwyciła kiwony o zachodzie słońca na Białkówce.

fot. Ania Wałęga

Pani Agnieszka Janocha sfotografowała jedną z naszych największych atrakcji turystycznych Dworek Marii Konopnickiej.

fot. Agnieszka Janocha

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Zachęcamy Was do dalszego wysyłania zdjęć ukazujących piękno Gminy Jedlicze na adres: jedliczeorg@gmail.com Razem możemy stworzyć wspaniałą potężną galerię.

fot. Katarzyna Św

24 thoughts on “Jedlicze w obiektywie naszych czytelników

 1. Gratulacje dla Pani Iwony Ryczek ! Piękne zdjęcia.
  Pani Iwona jest też super sołtysem naszej wsi. Powinna startować na radną bo ta która jest to sie nie sprawdza.

 2. Zdjęcie Katarzyny Św ( szkoda że nie podała pełnego nazwiska ) jest bardzo dobre. Posiada wszystkie cechy jakie powinno posiadać profesjonalne foto. GRATULUJE !!
  Pozostałe zdjęcia też są bardzo interesujące i posiadają swój temat.

 3. wspaniałe zdjęcie Iwony Ryczek!!!kandyduj na radną będziemy na Ciebie głosować na pewno wspierać nas będziesz zawsze i na Tobie się nie zawiedziemy bo znamy Cię i nigdy ludziom nie wciskałaś kitu i żadnych kłamstw.

  1. Szkoda? Szkoda jest to, że nie umiesz docenić tego co obecny Sołtys zrobił dla Poręb w ciągu 3 lat !!! Poprzedniczka nie zrobiła tego nawet w kadencji 16stu lat

 4. W zwycięskiej focie nie ma nic interesującego… Trochę plam i linie masakrujące wszystko… Fota Pani Katarzyny to jest to „coś” 🙂

  1. Ziomal- w kolejnym konkursie koniecznie weź udział – jesteś specem od fotografii wiec na pewno wygrasz!
   Buahaha!

 5. Pani Katarzyna trochę zachwiała proporcje pomiędzy przestrzenią nieba a ziemi. Wydaje mi sie że trochę za dużo tego nieba. w sumie poprawna fotka. Dobra głębia ostrości. Kompozycja też ok.

 6. ja takze podziwiam fotkę Pani Ryczek dzięki Niej i pozostałym Paniom co spiewają w zespole o Podniebylu jest teraz głośno, powinna być radną.

 7. Pani Ryczek jest super . W ogóle panie z Koła Gospodyń i z Magnolii są bardzo prężne w działaniu. Nie podoba mi się zachowanie radnej bo widzę że do rządzenia to ma ciągotki ale do pracy to raczej nie.

 8. arbuzie : Jedlicze jest piękne (a nie Jedlicze są) a byłoby jeszcze piękniejsze gdybyś wrócił do Przemyśla

 9. Brawo dla Pani Iwony, zdjęcie bardzo ładne i ciekawe. To jest Sołtys z klasą , nie to co inni unią się tylko całować z Panią Burmistrz ….. Fujjjj.. i myślą, że coś tym zyskają.

 10. Iwona Ryczek jest sołtysem, z której trzeba brać przykład Ona nie dzieli ludzi, lecz łączy wiele zrobiła dla swojej miejscowoŚci, gdy będzie kandydować na radną to cała moja rodzina Ja poprze.CZAS NA ZMIANY!!!!

 11. Ja też jestem za tym żeby w końcu zmienić radnego w Podniebylu i Piotrówce. Radna Woźniak raczej dba o swoje interesy i znajomych. Nie angażuje się tak jak należy w działalność społeczną. Reprezentuje starą władze, a tylko przymila się do nowej.
  CZAS NA ZMIANY !!

 12. Pani Iwonko gratulacje! Energiczna, sympatyczna i zdolna! Do tego wszystkiego pomaga kobietom w usamodzielnianiu się finansowym – bardzo ją podziwiam.

 13. Fotka roku arbuz wyjeżdża na taczkach haha ale te zdjęcia jak się bawi elita są bardzo ciekawe z imprez o których niby cicho a tu. ……. Będzie afera jeśli się opublikuje te zdjęcia w internecie a jeszcze lepiej w prasie

 14. a ja mam fotkę jak wykonano „remont ” drogi gminnej na zlecenie sołtysa -wyrzucenie w błoto publicznych pieniędzy, to jedyny sołtys w tej gminie ha ha ha

  1. Droga ma ponad rok a już była naprawiana. Nawet tonaż jej ograniczyli ale to nie pomogło. Po tej ” super nawierzchni ” pozostał tylko protokół z odbioru robót.

Comments are closed.

Top