Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia

Jedlicki zlot w Bóbrce

W mijający weekend (1-3.09) odbył się drugi zlot motocyklowy w Bóbrce  „Sherwood Party 2017″. Impreza została zorganizowana przy Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego przez Stowarzyszenie Sherwood Riders Jedlicze. Na zlocie pojawiło się ponad 300 maszyn z odległych zakątków całej Polski.

W imprezie bawiły się całe rodziny, przyjaciele oraz miłośnicy dwóch kółek. Gwoździem programu była parada motocyklowa, która przejechała ulicami Jedlicza. Park maszyn pełen był perełek, które cieszyły oczy niejednego zapaleńca motoryzacji. Dobra zabawa, liczne atrakcje, przyjazna i wyluzowana atmosfera towarzyszyła uczestnikom zlotu.

Stowarzyszenie Sherwood Riders Jedlicze powstało 2014 roku. Jest to grupa miłośników jednośladów, których łączy wspólna pasja i przyjaźń. Zlot po raz drugi odbył się w Bóbrce, we wcześniejszych latach wydarzanie organizowane było w Jedliczu i cieszyło się równie dużą popularnością. Niestety władzom Gminy Jedlicze nie przypadła do gustu motocyklowa impreza, dlatego władze klubu przeniosły wydarzenie w inne miejsce.  Mimo nieprzychylności niektórych jedlickich środowisk Stowarzyszenie Sherwood Riders Jedlicze realizuje swoje pasje i gromadzi miłośników dwóch kółek.
Życzymy szerokości- lewa w górę!
tekst i foto: pd
Udostępnij na

38 komentarzy do “Jedlicki zlot w Bóbrce

 1. Proponuję władzom Jedlicza rozważenie zorganizowania zlotu arbuzów. Np wzdłuż ul. Łukasiewicza 😊

 2. Brawo Sherwood Riders Jedlicze. Macie charakter . Zlot był fantastyczny. Dziękujemy . Za rok też będziemy z Wami.
  Powodzenia

   1. Arbuzie, może to i fanatycy, ale pozytywni.
    Swoją drogą zlot w Jedliczu cieszył się dużą popularnością. Dużo osób przychodziło pooglądać świetne motorki. Była to promocja dla gminy.
    Szkoda że zlot musieli zorganizować na uchodźstwie.

    1. Co oczywiście zrobili złośliwie, bo się obrazili że nie dostali 30 tys. na kiełbasę i piwo. Umówmy się, zlot miał i ma nie od dziś, charakter polityczny.

     1. Piszesz bzdury człowieku, Nigdy nie zwracaliśmy się do Gminy o żadne pieniądze. Motoparty co roku organizowała Gmina wspólnie z GOSIR z własnych środków. Kiełbasę i piwo zapewniała firma cateringowa, więc na ten cel żadne środki nie były nam potrzebne. Gmina sama wycofała się ze zorganizowania kolejnego zlotu, i tutaj niestety muszę się z Tobą zgodzić, że miało to charakter polityczny, bo zloty zapoczątkował poprzedni Burmistrz, a wszystko to co zrobił jest be. Jedyną prośbą z naszej strony do Gminy była prośba o przedłużenie umowy użyczenia lokalu (9 m.kw) w Remizie OSP w Jedliczu, gdzie spotkaliśmy się z odmową ze strony P. Burmistrz. Tyle w temacie.

     2. Arbuzie ciebie już całkowicie porąbało. Co ty opowiadasz o jakimś politycznym charakterze zlotu. Wszystko co było jest negowane i kropka. obudzicie się za rok jak wam suweren podziękuje. Róbcie tak dalej – wszystko na ” dobrej ” drodze.

 3. A może by tak zorganizować zlot motocyklowy pod domem pani Burmistrz i zaprotestować 🙂

  1. Ścigaczu taki zlot trzeba połączyć z akcją protestacyjną i zorganizować na terenie ” budowy ” żłobka 🙂
   Musimy się organizować. Żarty się skończyły

 4. Powiedział prawde pan Stefan wiekszości ludzi chciała odsunięcia poprzedniego i chyba nikt nie chce powrotu, w moim przekonaiu potrzebujemy młodego pręznego burmistrza

  1. Musi być młody i prężny. Burmistrz nie sprawdziła się na tym stanowisku. Poprzednik pozostawił wiele zrobionych inwestycji, dróg itp. Miasto i gmina bardzo się rozwijały.
   Teraz trzeba kogoś kto znów się tym zajmie.

 5. W tym jedlickim urzędzie to jest jakiś odpowiedzialny za oficjalną stronę urzędnik? Dziś inauguracja roku szkolnego a oni piszą o dożynkach z tamtego tygodnia.

 6. Najlepsze wisi na tablicy 🙂 Baner zapraszający na dożynki hahahahahah mają tępo żółwia 🙂

  1. No i będzie wisiał, aż go dobrze przeczytasz. Chodź tam codziennie i ucz się, jak powinien wyglądać baner.

  1. W Przemyślu byłam może 5 razy w życiu. Myślisz, że coś przeoczyłam jako turysta?

 7. Wielkie gratulacje dla całego klubu z Jedlicza z Romkiem Targiem na czele za zorganizowanie tego zlotu.
  Pozdrawiam

 8. Ja nie jestem w stanie pojąć waszej nomenklatury słownej. Władza…Jaka władza? Wam się wydaje, że bycie burmistrzem w tej „metropolii” to władza. Ludzie. To walka na ugorze. To jest służba. To jest rezygnacja z prywatnego życia i ogromne wyrzeczenia. Pan Snikiers przypłacił to jak widać zdrowiem i fizycznym i mentalnym. Pozbierać się nie może do tej pory. Ci dla których praca w urzędzie gminy to władza, na łby z koniem się pozamieniali. Opuszczony przez Boga jest ten, kto myśli że to ciepła posadka. A jeszcze w takiej abstrakcji…

  1. Jak ktoś uważa że to rezygnacja z prywatnego życia, ogromne wyrzeczenia itp to po jaką cholerę się tak pchała. Wiem – 12.000 zeta.

     1. Dla mnie pośmiewiskiem jest ten, który przybiera kilka twarzy. No czy ja muszę podać IP twojego kompa, żeby cię przywrócić do porządku?

 9. nienawiść do ludzi cię kręci mikroarbuzie, ale zło wraca po stokroć możesz być pewna

  1. Miłość do ludzkości jest moją zaletą. Mój nieżyjący przyjaciel użył wręcz formy, że mój altruizm jest najwyższą formą egoizmu. I chyba tak jest. I to wraca, masz rację. Nie jeden raz doświadczyłam powrotu karmy. Kiedy jestem smutna dzwoni do mnie mój przyjaciel z radiowego programu, kabareciarz i mnie rozwesela. Kiedy jestem głodna, bez uprzedzenia dzwoni do mnie szef kuchni z Hotel Arłamow, przyjeżdża, gotuje mi rosół, mimo że nie mówi do mnie per „ty”, twierdzimy że jesteśmy przyjaciółmi. Kiedy jestem zła, też wraca do mnie pewien dobry uczynek, bo dzwoni do mnie mój przyjaciel, znany aktor, bożyszce wręcz i mówi: Czy ja ci już podziękowałem? Odpowiadam: tak. lat temu pierwszy raz, a dziś dziękujesz chyba setny. – A czy powiedziałam Ci, że uratowałaś mi wtedy życie? – Tobie i jeszcze kilkunastu osobom.
   Dlatego tak, wiem że karma wraca.

   1. Uważaj żeby ci nie przyrządził jakiegoś grzybka halucynogennego bo w kompozycji z twoimi lekami może to być niebezpiecznie.

 10. to ty mały arbuzie jesteś kobietą ????, czyli kłamałeś poprzednio że jesteś judoką? Tracisz punkty wykładniczo!

 11. To miejsce, ta impreza, ci ludzie, są fantastyczni. Sherwood Riders było rewelacyjnie i macie świetnych przyjaciół, żaden Arbuz,Burak czy też Głąb tego nie pojmie. Cieszę się że mogłem być tam z wami.LWG.

Comments are closed.

Do góry