Jesteś tutaj
Strona główna > budowa i remonty >

32 thoughts on “Powiało grozą…

 1. No to sie narobiło. Mam pytanie do Pana Zagórskiego – proszę podać podstawę prawną mówiącą o tym że zmiana przebiegu sieci gazowej ma charakter nieistotny.

 2. ” Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wręczył osobiście panu Wojciechowi Napiórkowskiemu pracownik Urzędu Gminy w siedzibie firmy we Wrocławiu”.
  Mamy XXI wiek a z gminy jedzie nie byle gdzie bo do Wrocławia pracownik. Oczywiście na koszt podatnika. Już nie chcę domniemywać co by ten pracownik zrobił gdyby np. z różnych przyczyn nikogo w firmie nie zastał.
  Rozumie, że w tej kwestii urząd nie liczy kosztów.

 3. Przykładem rzetelności może być 24godzinny portalik. On to dopiero starannie i rzetelnie przygotowuje materiały prasowe.

 4. No Władza się boi już wszystkiego wpada w panikę a czas szybko im ucieka 🙂 boją się że ich kłamstwa co do żłobka itp wyjdą na jaw i publikują sprostowania. To już Wasz koniec kadencji 🙂 róbcie pamiątkowe zdjęcia i przejdziecie do Historii jako najgorsi !!!!!!

 5. Wiarygodny jest tylko jedlicze24 on to dopiero robi teksty !!!!!!! Ciekawostką może być jak to pół rodziny redaktorka 24 pracuje w gminie . A na imprezy chodzi po kilkanaście osób aby fotografować . Ciekawe ile kasy zarabia ?

 6. Czegoś tu nie rozumie. Na placu budowy nagle pojawiły sie rury gazowe, jakies fundamenty. Wydaje mi się, że takie sprawy powinny być widoczne w dokumentacji technicznej. Na moje wyczucie to ktoś tu zawalił na etapie projektowania.
  A kto w gminie podpisał odbiór dokumentacji? Może być problem.

 7. Pewnie by poszedł na najbliższą pocztę we Wrocławiu i wysłał listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. To samo mógłby uczynić na Poczcie w Jedliczu.

 8. Dziwne ruchy wykonuje ta nasza władza.nalezało by jeszcze sprostować protokòł z ostatniego.posiedzenia komisji rezwizyjnej tam dopiero roi sie od pòłprawd przekłamań o sprostowanie poprosiła nawet jedna z radnych członkiń komisji.

 9. Proszę zwrócić uwagę na to , że to pismo nie ma sygnatury urzędowej. W jaki sposób będzie archiwizowane ? Panie Z-co jak Pan podpisuje to przynajmniej na ten element trzeba zwrócić uwagę.
  P.S Nie zaszkodziło by gdyby było na papierze firmowym.

 10. To ja się pytam gdzie była szanowna Gmina ogłaszając przetarg? – Na wakacjach? Istnieje szereg możliwości którymi można „wykluczyć” z przetargu takie osoby – choćby duże wadium lub gwarancje bankowe na kwoty których zapewne by nikt nie dostał przy komorniczych zajęciach. Zapewne już na wstępie wykluczyło by to wykonawców z komorniczymi zajęciami (jeśli takowe faktycznie są/były).

 11. Zapewne będzie kolejny proces sądowy. Nie wiem co o tym myśli radny Dziura.

 12. Ciekawy komentarz do tego artykułu przeczytałem na blogu jedlickie-sprawy.blog.pl.

 13. Pismo bez sygnatury sprawy, co to za administracja nastała, jakaś masakra! I drobny szczegół co do daty, zdaje się że poprawna polszczyzna to „4 sierpnia..” a nie „4 sierpień..”

 14. Dzieciom przedszkolnym zabrano ogród, wycięto drzewa, zmasakrowano teren.
  Panie Ryszardzie, Pan to po części firmuje.

 15. Szefowa od oświaty dużo miała do gadania w tamtej kadencji. Teraz siedzi jak mysz pod miotla.

 16. Oni wszyscy ( mam na myśli radnych) nagle nie mają swojego zdania, pozmieniali swoje zdania, czyli nic nowego punkt widzenia zależny od punktu siedzenia. Dobitnym przykładem jest Pan zastępca burmistrza . Co by nie napisał to złe się dzieje w naszej Gminie brakuje takiego gospodarskiego podejścia do wszystkiego.( byle jak byle było).Zety to nie było tak bez poparcia to proszę sobie pojechać z Jasła do Krosna:) w Moderówce przed przejazdem kolejowym stoją dwa średniowieczne przystanki autobusowe na których od roku widnieje napis witający gości w naszej gminie cytuję.. Je..ć Krosno!!! . Gdzie jest sołtys wsi ? czy on tego nie widzi ? a możne w Gminie brakło farby żeby ten napis zamalować a przystanki posprzątać i domyć .

 17. Z-ca dużo miał do powiedzenia przed wyborami. Wystarczy przypomnieć sobie artykuły na Rocie. Teraz firmuje np. wycinke drzew :), pewno sam pójdzie 11 sierpnia na spotkanie z mieszkańcami, podpisuje to sprostowanie i inne mało wygodne pisma.
  Co do tych dwóch przystanków w Moderówce to faktycznie obraz naszej gminy, a raczej rządów. Tu widać gospodarza.Było występować z MOF ?

 18. Art 31a Ustawy Prawo prasowe stanowi, że:

  „6. Tekst sprostowania nie może przekraczać dwukrotnej objętości fragmentu materiału prasowego, którego dotyczy, ani zajmować więcej niż dwukrotność czasu antenowego, jaki zajmował dany fragment przekazu”

  A tutaj mamy dłuższe sprostowanie (wraz z uzasadnieniem) niż prostowany artykuł. Redaktor nie miał obowiązku go publikować.
  Po co więc publikował? 🙂

 19. I bardzo dobrze,że nie kalkulował czy musi czy nie. Dobrze żeby ludzie wiedzieli. Poza tym w tych urzędowych wypocinach napisali o kilku ciekawych rzeczach. Można o nich poczytać w komentarzach powyżej.

 20. Teraz zastępcy wycinka nie przeszkadza a dawniej to by się łańcuchem z rota do drzewa przywiazali. Tak samo radna nie radna z górki jakas Krystyna ława na ulicy Wierzbowej teraz jej nie przeszkadza cisza a dawniej jakie to wojny były >:)

 21. czy już wszyscy członkowie stowarzyszenia Kuźnia ?? podpisali się w komentarzach pod artykułem ??

  jeśli tak to – kiepsko z frekwencją , na marginesie mało tu merytoryki u was a dużo polityki

  żółć się wylewa z tych komentarzy wg mnie – przewińcie sobie stronkę do słowa na niedzielę 🙂

 22. Oj boli utrata kontroli nad komentarzami publikowanymi w sieci. Boli.

 23. Osobiście uważam, że art. bardzo dobrze napisany ( cz 1 i cz 2 ). Autor przedstawił pismo jednej i drugiej strony. Kto miał w tych pismach rację to zapewne osadzi sąd.
  Wg. mnie niepokojący jest fakt podejścia przez władzę do całego procesu inwestycyjnego. Przypominam sobie chociażby szybkie zmiany decyzji dotyczące lokalizacji żłobka. Świadczy to o pośpiechu i braku przekonania jak to ma być zrobione. A przecież jest to decyzja dotycząca wydatkowania środków publicznych. Żłobka nie da się wziąć do ręki i przenieś w inne miejsce. On tam już zostanie.
  Nie wierze też w to, że p.X jako inżynier z wieloletnim doświadczeniem patrzy na to ze stoickim spokojem. Teraz chyba już kuma że to jakoś nie idzie.

 24. Boli!!!!!! wpadają w panikę nie wiedzą co robić po nocach nie śpią, szaleją, tonie okręt chcą się dobić do brzegu ale fale im nie dają >:) Tak to jest i oby tak było w wybory aby okręt poszedł na dno

 25. Jedlicki psychiatryk. 3 gości z 2 komputerów napier…4 dzień w koło to samo. Portal ten (trudno to nazwać portalem, ale niech będzie) z dziennikarskiego punktu widzenia to dno. Nawet jak na „bojówkę” śniących o potędze, reprezentuje tak niski poziom, brak merytoryki i jakiegokolwiek warsztatu pisarskiego, że podejmowanie prób dyskusji z „twórcami” oraz trzema „czytelnikami” nie ma najmniejszego sensu. Proponuję ignorować mistrzów klawiatury. I panowie, mniej pić, mniej pić bo pokończycie jak te wasze boysbandy „Kartoflaki” czy jak im tamm:))

 26. Hmmm Ogólnie mam w du**e to co się dzieje od jakiegoś czasu w naszej Gminie – a dzieje się różnie. Czytam oba portale – tak bloga też czytam. Mam nieodparte wrażenie że dzisiejszy artykuł na portalu 24 pisał redaktor w porozumieniu z pewną osobą z naszego gminnego fotela. Zacząłem czytać komentarze pod nim – był tam komentarz który napisała Moderówka o tym jak to 24 jest rzetelne. Po jakimś czasie ten komentarz został usunięty przez administratora. A chodziło w nim o to że Pan Szanowny redaktor jakiś czas temu przedstawiał sprawę klubów sportowych i jakoś zapomniał o tym żeby umieścić zdanie drugiej strony..Oczywiście wypowiedź naszej Szp. Burmistrz się ukazała. I tu pytanie do was jaki to jest obiektywizm? Coś czuję że jedlicze.org sporo namiesza, bo do tej pory portalik24 nie miał konkurencji a teraz co – dupa z majonezem. Szkoda mi redaktora bo moim skromnym zdaniem dał się zmanipulować i owinąć wokół palca nie potrafi napisać złego słowa na obecną władzę – zresztą wcale się nie dziwię z jednej strony ale to już temat na inną opowieść . Jedno jest pewne w Gminie dzieją się te dobre i złe rzeczy – nikt nie jest idealny i wszystkim nie dogodzisz – trzeba zawsze obiektywnie patrzeć na wszystko i to mi się podoba w jedlicze org – Jednym słowem szacunek dla redakcji – oby się rozwijała i zawsze była obiektywna.

 27. lokalizacja jest fatalna zabrali przedszkolakom plac zabaw ……………ktoś nie poPISał w naszej pieknej i cudownej gminie a tu żeby zmienić temat to się spalarni czepiają

Comments are closed.

Top