Jesteś tutaj
Strona główna > wydarzenia

W 80 dni dookoła Jedlicza

Tej nocy przekroczyliśmy 500 polubień strony na naszym Faceboku, DZIĘKUJEMY!   Dokładnie dzisiaj mija 80 dzień od pierwszego wpisu na www.jedlicze.org. Pamiętacie to? Pisaliśmy o jedlickiej hucie. Od tego czasu na naszej stronie pojawiło się 58 różnych wpisów, opowiadających o naszej gminie i jej mieszkańcach.

Dlaczego powstał portal
Wiele osób zadaje nam to pytanie. Odpowiedź na nie jest bardzo prosta! Na naszym rodzimym rynku mediów powstała luka.  Jeszcze do niedawna jedliczanie o swoim mieście mogli zasięgnąć informacji na stronie gminy i stronie Jedlicze24, mogli też  poczytać Gminne Wieści. Niestety,  informacje podawane w tych mediach są podobne do siebie a ich głównym bohaterem zawsze zdaje się być jedna osoba.  Wiemy też o istnieniu bloga naszejedlicze.blog.pl, którego autor obrał sobie za cel wytykać błędy naszej władzy. Niestety, twórca tekstów jest nieznany,  a sam blog nie porusza kwestii innych niż polityczne. Pozdrawiamy również autora blogu  jedlickie-sprawy.blog.pl.   I to jest nasza luka, bo przecież nasza gmina nie kręci się wokół jednej czy dwóch osób z urzędu. Nie kręci się też tylko wokół polityki. Mamy mnóstwo zdolnych, przedsiębiorczych ludzi, o których sukcesach warto pisać. Są też problemy, o których nie przeczytamy na stronach urzędu, a społeczeństwo powinno o nich usłyszeć. Nasz portal obiera sobie za cel pokazywać dwie strony medalu, możliwie rzetelnie przedstawiać naszą jedlicką rzeczywistość.

W 80 dni dookoła Jedlicza
Te pierwsze 80 dni to nie tylko 58 wpisów na naszej stronie. Te 80 dni to przede wszystkim ludzie, których poznaliśmy, prowadząc naszą stronę, to szereg nowych kontaktów. Jednym z pierwszych działań było podjęcie współpracy, z portalem KorsnoCity, redaktor naczelny wyjaśnił nam kilka ważnych kwestii na początku naszej działalności, dziękujemy. Szybko też zaprzyjaźniliśmy się z portalem ratowniczym Krosno112, dzięki czemu nasi czytelnicy mają z pierwszej ręki informacje o zdarzeniach drogowych w naszej okolicy. O to, by co tydzień pojawiło się słowo na niedzielę dba  ks. Grzegorz. Wspiera nas coraz więcej osób, dzięki nim napływają do nas informacje o tym, co dzieje się w naszym mieście. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna 😉  

Przyszłość portalu
Machina ruszyła, rozpędzamy się z siłą śnieżnej kuli. Cały czas pracujemy nad nowymi materiałami. Będziemy wdrażać nowe pomysły na stronie. Liczymy również na Waszą pomoc, rozejrzyjcie się wokoło, może wśród Was jest jakaś niebanalna, wyróżniającą się osoba, może własnie dzieje się coś ważnego.  Jeśli tak, piszcie o tym do nas: jedliczeorg@gmail.com. Powiedzcie również o istnieniu portalu swoim znajomym, niech śnieżna kula rośnie jak najszybciej.

tekst redakcja

 

Udostępnij na

2 komentarzy do “W 80 dni dookoła Jedlicza

Comments are closed.

Do góry